«Чорноморець» Одеса

Чорноморець

перша ліга
1936 Рік заснування
Кольори клубу
президент: Климов Леонід Михайлович
адреса: пр-т Гагаріна, 12-а Одеса, 65039
Фото команди

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КОВАЛЕЦЬ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Народився 05 вересня 1968 року

Коли призначили на посаду: травень 2020 року.

Український футболіст і тренер. Із 2005 року працював у тренерському штабі «Металіста» (Харків), де допомагав Миронові Маркевичу.

У жовтні 2008 року очолив ФК «Львів», проте не зміг зберегти «левам» прописку в Прем'єр-лізі і влітку 2009 року, після вильоту команди, покинув клуб.

З літа 2009 був головним тренером першолігової «Олександрії», але вже в січні 2010 року Ковальця запросила прем'єрлігова «Оболонь». У тому сезоні Ковалець привів команду до 11 місця в чемпіонаті, а наступного — до 10-го. В сезоні 2010/2011 «Оболонь» під керівництвом Ковальця стала першою командою у світі, що змогла виграти у донецького «Шахтаря» на «Донбас-Арені» (0-1), це сталося 9 квітня 2011.
Наприкінці серпня 2016 року очолив литовський клуб «Тракай», але вже взимку 2016/17 залишив команду. У жовтні 2017 року український фахівець вдруге очолив клуб з чемпіонату Словаччини «Татран», а останнім місцем роботи фахівця був ФК "Оболонь Бровар".

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
Чорноморець
34 164 глядачів
Одеса, Маразлієвська, 1
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Артур Авагімян
Авагімян
Артур
Самвелович
16.01.1997 українець півзахисник 20.08.2020 10
Максим Брагару
Брагару
Максим
Ігорович
21.07.2002 українець півзахисник 20.08.2020 45
Владислав Бугай
Бугай
Владислав
Сергійович
27.10.1997 українець нападник 18.09.2020 18
Рінар Валєєв
Валєєв
Рінар
Салаватович
22.08.1987 українець півзахисник 26.08.2020 88
Данило Варакута
Варакута
Данило
Андрійович
04.11.2001 українець воротар 20.08.2020 1
Костянтин Граматік
Граматік
Костянтин
Анатолійович
21.05.2000 українець півзахисник 20.08.2020 4
Петро Долгов
Долгов
Петро
Дмитрович
29.06.2000 українець півзахисник 20.08.2020 29
Євгеній Зубейко
Зубейко
Євгеній
Анатолійович
30.09.1989 українець захисник 20.08.2020 42
Владислав Клименко
Клименко
Владислав
Сергійович
19.06.1994 українець півзахисник 20.08.2020 8
Артем Ковбаса
Ковбаса
Артем
Петрович
19.01.1997 українець півзахисник 18.09.2020 17
Олег Кожушко
Кожушко
Олег
Олександрович
17.02.1998 українець нападник 10.09.2020 19
Артем Козак
Козак
Артем
Романович
28.05.1998 українець півзахисник 26.08.2020 59
Богдан Курілко
Курілко
Богдан
Андрійович
13.11.2000 українець воротар 20.08.2020 75
Віктор Лиховидько
Лиховидько
Віктор
Юрійович
13.04.1992 українець захисник 20.08.2020 3
Євгеній Мартиненко
Мартиненко
Євгеній
Олегович
25.06.1993 українець захисник 18.09.2020 25
Максим Мельничук
Мельничук
Максим
Олександрович
18.09.1999 українець захисник 27.08.2020 91
Станіслав Микицей
Микицей
Станіслав
Ігорович
07.09.1989 українець захисник 20.08.2020 53
Олег Остапенко
Остапенко
Олег
Олегович
11.06.1997 українець захисник 20.08.2020 5
Олексій Паламарчук
Паламарчук
Олексій
Сергійович
22.07.1991 українець воротар 20.08.2020 12
Роман Підківка
Підківка
Роман
Юрійович
09.05.1995 українець воротар 26.08.2020 77
Дмитро Поспєлов
Поспєлов
Дмитро
Олексійович
19.10.1991 українець захисник 26.08.2020 60
Василь Прийма
Прийма
Василь
Миронович
10.06.1991 українець захисник 10.09.2020 44
Ілля Путря
Путря
Ілля
Германович
15.05.1998 українець півзахисник 10.09.2020 9
Ігор Сікорський
Сікорський
Ігор
Олександрович
29.07.1988 українець нападник 20.08.2020 7
Андрій Слінкін
Слінкін
Андрій
Вікторович
19.02.1991 українець захисник 20.08.2020 33
Микита Тітаєвський
Тітаєвський
Микита
Андрійович
13.01.2000 українець півзахисник 20.08.2020 40
Владислав Хамелюк
Хамелюк
Владислав
Русланович
04.05.1998 українець півзахисник 20.08.2020 21
Андрій Штогрін
Штогрін
Андрій
Віталійович
14.12.1998 українець нападник 20.08.2020 22
Андрій Якимів
Якимів
Андрій
Андрійович
15.06.1997 українець півзахисник 10.09.2020 97
Роман Яловенко
Яловенко
Роман
Русланович
08.02.1997 українець півзахисник 20.08.2020 11
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Кремінь "Кремінь" 1 3-2 3
2 Альянс "Альянс" 1 3-2 3
3 Чорноморець "Чорноморець" 1 2-1 3
4 Миколаїв "Миколаїв" 1 2-1 3
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-1 1
6 Нива "Нива" 1 1-1 1
7 Верес "Верес" 0 0-0 0
8 Полісся "Полісся" 0 0-0 0
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 0 0-0 0
10 Оболонь "Оболонь" 0 0-0 0
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 0 0-0 0
12 Агробізнес "Агробізнес" 0 0-0 0
13 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
14 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 1 2-3 0
15 Кристал "Кристал" 1 1-2 0
16 Авангард "Авангард" 1 1-2 0
1 Альянс "Альянс" 2 4-3 4
2 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
3 Чорноморець "Чорноморець" 2 3-2 4
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 3-2 4
5 Оболонь "Оболонь" 1 4-1 3
6 Агробізнес "Агробізнес" 1 4-2 3
7 Миколаїв "Миколаїв" 2 3-3 3
8 Нива "Нива" 2 2-2 2
9 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
10 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 2 3-4 1
11 Верес "Верес" 1 0-0 1
12 Полісся "Полісся" 1 0-0 1
13 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-1 1
14 Авангард "Авангард" 2 1-2 1
15 Кристал "Кристал" 2 3-6 0
16 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 1-4 0
1 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-4 7
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 4-2 7
3 Альянс "Альянс" 2 4-3 4
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
5 Полісся "Полісся" 2 1-0 4
6 Оболонь "Оболонь" 2 6-4 3
7 Агробізнес "Агробізнес" 2 4-3 3
8 Миколаїв "Миколаїв" 2 3-3 3
9 Нива "Нива" 2 2-2 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 ВПК-Агро "ВПК-Агро" 2 3-4 1
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-1 1
13 Верес "Верес" 1 0-0 1
14 Авангард "Авангард" 2 1-2 1
15 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 1-4 0
16 Кристал "Кристал" 3 3-7 0
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Авангард Авангард 1:2 Чорноморець Чорноморець 05.09. 17:00
Тур 2 Чорноморець Чорноморець 1:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 11.09. 19:00
Тур 3 Оболонь Оболонь 2:3 Чорноморець Чорноморець 20.09. 18:00
Тур 4 Чорноморець Чорноморець -:- Верес Верес 26.09.
Тур 5 Прикарпаття Прикарпаття -:- Чорноморець Чорноморець 06.10.
Тур 6 Полісся Полісся -:- Чорноморець Чорноморець 11.10.
Тур 7 Чорноморець Чорноморець -:- Кремінь Кремінь 16.10.
Тур 8 ВПК-Агро ВПК-Агро -:- Чорноморець Чорноморець 21.10.
Тур 9 Чорноморець Чорноморець -:- Нива Нива 26.10.
Тур 10 Миколаїв Миколаїв -:- Чорноморець Чорноморець 31.10.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Чорноморець Чорноморець -:- Агробізнес Агробізнес 05.11.
Тур 12 Кристал Кристал -:- Чорноморець Чорноморець 10.11.
Тур 13 Чорноморець Чорноморець -:- Металіст 1925 Металіст 1925 15.11.
Тур 14 Альянс Альянс -:- Чорноморець Чорноморець 20.11.
Тур 15 Чорноморець Чорноморець -:- Волинь Волинь 25.11.
Тур 16 Чорноморець Чорноморець -:- Авангард Авангард 30.11.
Тур 17 Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Чорноморець Чорноморець 19.03.
Тур 18 Чорноморець Чорноморець -:- Оболонь Оболонь 26.03.
Тур 19 Верес Верес -:- Чорноморець Чорноморець 31.03.
Тур 20 Чорноморець Чорноморець -:- Прикарпаття Прикарпаття 05.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Чорноморець Чорноморець -:- Полісся Полісся 10.04.
Тур 22 Кремінь Кремінь -:- Чорноморець Чорноморець 16.04.
Тур 23 Чорноморець Чорноморець -:- ВПК-Агро ВПК-Агро 24.04.
Тур 24 Нива Нива -:- Чорноморець Чорноморець 30.04.
Тур 25 Чорноморець Чорноморець -:- Миколаїв Миколаїв 07.05.
Тур 26 Агробізнес Агробізнес -:- Чорноморець Чорноморець 15.05.
Тур 27 Чорноморець Чорноморець -:- Кристал Кристал 21.05.
Тур 28 Металіст 1925 Металіст 1925 -:- Чорноморець Чорноморець 26.05.
Тур 29 Чорноморець Чорноморець -:- Альянс Альянс 04.06.
Тур 30 Волинь Волинь -:- Чорноморець Чорноморець 11.06.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору