«Агробізнес» Волочиськ

Агробізнес

перша ліга
2016 Рік заснування
044 3214567
Кольори клубу
президент: Віце-президент - Василь Заболотний
адреса: м.Волочиськ, вул.Музейна, 5
Фото команди

Досягнення:

Чемпіон України серед аматорів 2016/2017

Фіналіст чемпіонату України серед аматорів 2016

Чемпіон Хмельницької області 2016

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ЧИЖЕВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АРСЕНІЙОВИЧ

Народився 27 травня 1971 року

Коли призначили на посаду: грудень 2020 року

За амплуа - захисник. Виступав за «Карпати», «Шахтар», «Металург» (Запоріжжя), «Таврію», «Волинь», «Закарпаття». Провів на найвищому рівні України 401 матч (перший, хто досягнув позначки 300 і 400 ігор у Favbet Лізі - засновник символічного "Клубу О. Чижевського" для гравців, що провели найбільше матчів у вищому дивізіоні).

Нагороджений Золотою відзнакою ПФЛ України за рекордну кількість матчів у чемпіонатах України. Провів 1 матч за національну збірну України.
Працював із молодіжними командами «Закарпаття» та «Карпат». Очолював першу клубну команду ФК «Карпати» у 2019 році.

Від зими сезону 2019/20 - головний тренер ФК «Агробізнес»

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
"Юність"
2 700 глядачів
31200, Хмельницька область, м. Волочиськ, вул. Лисенка, 2
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Андрій Артим
Артим
Андрій
Ярославович
21.02.2000 українець воротар 24.02.2020 31
Ігор Бойчук
Бойчук
Ігор
Васильович
10.01.1994 українець півзахисник 19.02.2020 21
Олександр Воробей
Воробей
Олександр
Валерійович
14.06.1995 українець воротар 23.07.2019 1
Роман Гагун
Гагун
Роман
Валентинович
16.07.1993 українець захисник 23.07.2019 9
Віталій Груша
Груша
Віталій
Володимирович
20.02.1994 українець півзахисник 23.07.2019 25
Роман Дідик
Дідик
Роман
Ігорович
02.12.2002 українець півзахисник 23.07.2019 29
Артур Думанюк
Думанюк
Артур
Романович
15.11.1996 українець півзахисник 23.07.2019 14
Євгеній Захарченко
Захарченко
Євгеній
Анатолійович
11.03.1996 українець захисник 19.02.2020 44
Богдан Іванченко
Іванченко
Богдан
Тарасович
13.08.1996 українець півзахисник 03.07.2020 74
Микола Когут
Когут
Микола
Володимирович
31.08.1998 українець півзахисник 23.07.2019 19
Іван Когут
Когут
Іван
Володимирович
31.08.1998 українець півзахисник 23.07.2019 18
Дмитро Козьбан
Козьбан
Дмитро
Сергійович
27.04.1989 українець нападник 19.02.2020 89
Сергій Косовський
Косовський
Сергій
Віталійович
19.05.1998 українець півзахисник 28.02.2020 22
Ігор Курило
Курило
Ігор
Михайлович
03.05.1993 українець захисник 23.07.2019 17
Андрій Кухарук
Кухарук
Андрій
Олегович
13.12.1995 українець півзахисник 23.07.2019 8
Олег Мозіль
Мозіль
Олег
Юрійович
07.04.1996 українець воротар 23.06.2020 30
Сергій Палюх
Палюх
Сергій
Анатолійович
02.01.1996 українець захисник 23.07.2019 5
Сергій Петров
Петров
Сергій
Володимирович
21.05.1997 українець нападник 19.02.2020 77
Богдан Семенець
Семенець
Богдан
Іванович
27.11.1990 українець нападник 23.07.2019 16
Сергій Семенюк
Семенюк
Сергій
Володимирович
27.01.1991 українець півзахисник 01.08.2019 80
Арсен Слотюк
Слотюк
Арсен
Борисович
28.12.1993 українець захисник 23.07.2019 15
Руслан Черненко
Черненко
Руслан
Сергійович
29.09.1992 українець півзахисник 23.07.2019 13
Дмитро Юхимович
Юхимович
Дмитро
Олександрович
27.07.1996 українець півзахисник 23.07.2019 10
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 3-0 3
2 Чорноморець "Чорноморець" 1 3-1 3
3 Миколаїв "Миколаїв" 1 3-1 3
4 Авангард "Авангард" 1 3-2 3
5 Рух "Рух" 1 1-0 3
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 3-3 1
8 Металург "Металург" 1 3-3 1
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-2 1
10 Агробізнес "Агробізнес" 1 2-2 1
11 Волинь "Волинь" 1 2-3 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 0-1 0
13 Балкани "Балкани" 1 0-1 0
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-3 0
15 Черкащина "Черкащина" 1 1-3 0
16 Минай "Минай" 1 0-3 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 6-0 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 2 6-2 6
3 Миколаїв "Миколаїв" 2 4-2 4
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-2 4
5 Рух "Рух" 2 2-1 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 1-0 4
7 Інгулець "Інгулець" 2 2-1 3
8 Авангард "Авангард" 2 3-5 3
9 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 5-5 2
10 Волинь "Волинь" 2 3-4 1
11 Металург "Металург" 2 3-4 1
12 Балкани "Балкани" 2 0-1 1
13 Черкащина "Черкащина" 2 3-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 2 2-4 1
15 Минай "Минай" 2 1-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 2-6 0
1 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 8-3 6
2 Чорноморець "Чорноморець" 3 6-3 6
3 Інгулець "Інгулець" 3 4-1 6
4 Авангард "Авангард" 3 6-6 6
5 Рух "Рух" 3 3-2 5
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 2-1 5
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 6-5 5
8 Кремінь "Кремінь" 3 5-4 5
9 Миколаїв "Миколаїв" 3 5-5 4
10 Минай "Минай" 3 2-4 4
11 Агробізнес "Агробізнес" 3 5-4 4
12 Волинь "Волинь" 3 6-6 4
13 Черкащина "Черкащина" 3 5-7 2
14 Металург "Металург" 3 3-6 1
15 Балкани "Балкани" 3 0-4 1
16 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 2-7 0
1 Інгулець "Інгулець" 4 5-1 9
2 Авангард "Авангард" 4 7-6 9
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 10-8 8
4 Рух "Рух" 4 5-3 8
5 Агробізнес "Агробізнес" 4 6-4 7
6 Миколаїв "Миколаїв" 4 8-7 7
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 9-5 6
8 Чорноморець "Чорноморець" 4 6-4 6
9 Кремінь "Кремінь" 4 6-6 5
10 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 2-2 5
11 Балкани "Балкани" 4 4-4 4
12 Волинь "Волинь" 4 8-9 4
13 Минай "Минай" 4 5-8 4
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-8 3
15 Черкащина "Черкащина" 4 5-8 2
16 Металург "Металург" 4 3-10 1
1 Інгулець "Інгулець" 5 6-2 10
2 Авангард "Авангард" 5 8-7 10
3 Агробізнес "Агробізнес" 5 7-4 10
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 11-9 9
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 6-3 8
6 Рух "Рух" 5 5-4 8
7 Миколаїв "Миколаїв" 5 9-8 8
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 10-6 7
9 Волинь "Волинь" 5 11-11 7
10 Минай "Минай" 5 8-9 7
11 Чорноморець "Чорноморець" 5 8-7 6
12 Черкащина "Черкащина" 5 8-8 5
13 Кремінь "Кремінь" 5 7-9 5
14 Балкани "Балкани" 5 4-7 4
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 5-9 4
16 Металург "Металург" 5 4-14 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 6 9-4 13
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 9-3 11
3 Рух "Рух" 6 9-5 11
4 Авангард "Авангард" 6 9-8 11
5 Інгулець "Інгулець" 6 7-3 11
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 11-9 10
7 Чорноморець "Чорноморець" 6 11-9 9
8 Миколаїв "Миколаїв" 6 10-12 8
9 Минай "Минай" 6 9-10 8
10 Волинь "Волинь" 6 11-11 8
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 12-9 7
12 Кремінь "Кремінь" 6 8-10 6
13 Черкащина "Черкащина" 6 8-11 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 5-9 5
15 Балкани "Балкани" 6 4-7 5
16 Металург "Металург" 6 4-16 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 7 11-5 16
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-4 14
3 Рух "Рух" 7 10-5 14
4 Авангард "Авангард" 7 11-9 14
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 13-9 13
6 Інгулець "Інгулець" 7 8-5 11
7 Минай "Минай" 7 11-11 11
8 Волинь "Волинь" 7 14-11 11
9 Чорноморець "Чорноморець" 7 11-9 10
10 Миколаїв "Миколаїв" 7 10-12 9
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 12-11 7
12 Кремінь "Кремінь" 7 8-13 6
13 Черкащина "Черкащина" 7 9-13 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 6-11 5
15 Балкани "Балкани" 7 5-9 5
16 Металург "Металург" 7 4-17 1
1 Агробізнес "Агробізнес" 8 15-5 19
2 Рух "Рух" 8 12-5 17
3 Авангард "Авангард" 8 13-9 17
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 15-9 16
5 Минай "Минай" 8 14-13 14
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-7 14
7 Волинь "Волинь" 8 14-11 12
8 Інгулець "Інгулець" 8 8-5 12
9 Чорноморець "Чорноморець" 8 11-11 10
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 16-14 10
11 Миколаїв "Миколаїв" 8 10-14 9
12 Кремінь "Кремінь" 8 11-17 6
13 Черкащина "Черкащина" 8 9-16 5
14 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 6-15 5
15 Балкани "Балкани" 8 5-11 5
16 Металург "Металург" 8 7-17 4
1 Рух "Рух" 9 18-6 20
2 Агробізнес "Агробізнес" 9 16-7 19
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 16-9 19
4 Минай "Минай" 9 16-14 17
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 14-7 17
6 Авангард "Авангард" 9 13-10 17
7 Інгулець "Інгулець" 9 9-5 15
8 Волинь "Волинь" 9 16-13 13
9 Миколаїв "Миколаїв" 9 16-16 12
10 Чорноморець "Чорноморець" 9 11-12 10
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 16-15 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 7-15 8
13 Балкани "Балкани" 9 7-13 6
14 Кремінь "Кремінь" 9 13-23 6
15 Черкащина "Черкащина" 9 10-22 5
16 Металург "Металург" 9 7-18 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 10 18-8 22
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 17-9 22
3 Минай "Минай" 10 18-14 20
4 Рух "Рух" 10 18-7 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 16-7 20
6 Інгулець "Інгулець" 10 12-7 18
7 Авангард "Авангард" 10 14-12 17
8 Волинь "Волинь" 10 16-15 13
9 Чорноморець "Чорноморець" 10 15-14 13
10 Миколаїв "Миколаїв" 10 18-19 12
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 9-16 11
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 16-17 10
13 Балкани "Балкани" 10 9-13 9
14 Кремінь "Кремінь" 10 15-27 6
15 Черкащина "Черкащина" 10 11-24 5
16 Металург "Металург" 10 7-20 4
1 Волинь "Волинь" 18 36-23 37
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 18 27-17 37
3 Рух "Рух" 18 29-13 36
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 27-14 35
5 Інгулець "Інгулець" 18 29-13 34
6 Минай "Минай" 18 29-20 34
7 Агробізнес "Агробізнес" 18 28-19 34
8 Авангард "Авангард" 18 22-19 30
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 18 24-26 27
10 Чорноморець "Чорноморець" 18 20-25 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 18 28-29 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-30 17
13 Балкани "Балкани" 18 13-28 14
14 Кремінь "Кремінь" 18 25-39 13
15 Металург "Металург" 18 14-33 8
16 Черкащина "Черкащина" 18 15-41 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 25-12 31
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 24-14 31
3 Рух "Рух" 14 22-8 30
4 Інгулець "Інгулець" 15 24-8 30
5 Волинь "Волинь" 15 29-19 28
6 Агробізнес "Агробізнес" 15 25-14 28
7 Минай "Минай" 15 24-18 27
8 Авангард "Авангард" 15 18-17 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 26-23 20
10 Чорноморець "Чорноморець" 15 17-20 18
11 Миколаїв "Миколаїв" 15 23-24 17
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 14-25 15
13 Балкани "Балкани" 15 13-23 14
14 Кремінь "Кремінь" 15 18-37 7
15 Черкащина "Черкащина" 15 13-35 6
16 Металург "Металург" 15 10-28 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 13 21-11 28
2 Інгулець "Інгулець" 13 20-7 27
3 Агробізнес "Агробізнес" 13 22-12 25
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 13 19-9 25
5 Рух "Рух" 12 20-8 24
6 Минай "Минай" 13 22-17 24
7 Авангард "Авангард" 13 18-14 24
8 Волинь "Волинь" 13 24-17 22
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 22-22 16
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 11-17 15
11 Чорноморець "Чорноморець" 12 15-17 14
12 Миколаїв "Миколаїв" 13 19-23 13
13 Балкани "Балкани" 12 11-17 12
14 Кремінь "Кремінь" 13 15-32 6
15 Черкащина "Черкащина" 13 13-32 5
16 Металург "Металург" 13 9-26 4
1 Агробізнес "Агробізнес" 14 24-12 28
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 14 21-10 28
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 14 22-13 28
4 Рух "Рух" 13 21-8 27
5 Минай "Минай" 14 24-17 27
6 Інгулець "Інгулець" 14 20-8 27
7 Волинь "Волинь" 14 28-19 25
8 Авангард "Авангард" 14 18-16 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 14 22-22 17
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 13 13-21 15
11 Миколаїв "Миколаїв" 14 20-24 14
12 Чорноморець "Чорноморець" 13 15-19 14
13 Балкани "Балкани" 13 12-18 13
14 Кремінь "Кремінь" 14 16-33 7
15 Черкащина "Черкащина" 14 13-32 6
16 Металург "Металург" 14 10-27 5
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 15 25-12 31
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 15 24-14 31
3 Рух "Рух" 14 22-8 30
4 Інгулець "Інгулець" 15 24-8 30
5 Волинь "Волинь" 15 29-19 28
6 Агробізнес "Агробізнес" 15 25-14 28
7 Минай "Минай" 15 24-18 27
8 Авангард "Авангард" 15 18-17 24
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 15 26-23 20
10 Миколаїв "Миколаїв" 15 23-24 17
11 Чорноморець "Чорноморець" 14 16-19 17
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 14 14-25 15
13 Балкани "Балкани" 14 12-22 13
14 Кремінь "Кремінь" 15 18-37 7
15 Черкащина "Черкащина" 15 13-35 6
16 Металург "Металург" 15 10-28 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 16 25-14 34
2 Рух "Рух" 15 25-8 33
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 16 26-13 32
4 Інгулець "Інгулець" 16 25-9 31
5 Волинь "Волинь" 16 31-20 31
6 Минай "Минай" 16 26-19 30
7 Агробізнес "Агробізнес" 16 25-18 28
8 Авангард "Авангард" 16 19-19 24
9 Чорноморець "Чорноморець" 16 19-21 21
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 16 27-25 20
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 15 17-25 18
12 Миколаїв "Миколаїв" 16 23-27 17
13 Балкани "Балкани" 16 13-26 14
14 Кремінь "Кремінь" 16 22-37 10
15 Черкащина "Черкащина" 16 14-37 6
16 Металург "Металург" 16 10-29 5
1 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 17 27-15 37
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 17 27-13 35
3 Волинь "Волинь" 17 34-22 34
4 Рух "Рух" 16 27-11 33
5 Минай "Минай" 17 28-19 33
6 Інгулець "Інгулець" 17 26-11 31
7 Агробізнес "Агробізнес" 17 27-19 31
8 Авангард "Авангард" 17 21-19 27
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 16 20-25 21
10 Чорноморець "Чорноморець" 17 19-24 21
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 17 27-27 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 17 23-29 17
13 Балкани "Балкани" 17 13-27 14
14 Кремінь "Кремінь" 17 23-39 10
15 Металург "Металург" 17 12-30 8
16 Черкащина "Черкащина" 17 15-39 6
1 Волинь "Волинь" 18 36-23 37
2 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 18 27-17 37
3 Рух "Рух" 17 28-11 36
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 18 27-14 35
5 Інгулець "Інгулець" 18 29-13 34
6 Минай "Минай" 18 29-20 34
7 Агробізнес "Агробізнес" 18 28-19 34
8 Авангард "Авангард" 18 22-19 30
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 22-25 24
10 Чорноморець "Чорноморець" 18 20-25 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 18 28-29 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 18 23-30 17
13 Балкани "Балкани" 18 13-28 14
14 Кремінь "Кремінь" 18 25-39 13
15 Металург "Металург" 18 14-33 8
16 Черкащина "Черкащина" 18 15-41 6
1 Рух "Рух" 19 30-13 39
2 Волинь "Волинь" 19 37-24 38
3 Минай "Минай" 19 33-21 37
4 Інгулець "Інгулець" 19 31-14 37
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 19 28-21 37
6 Агробізнес "Агробізнес" 19 33-19 37
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 19 27-19 35
8 Авангард "Авангард" 19 25-20 33
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 19 24-28 27
10 Чорноморець "Чорноморець" 19 21-28 22
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 19 28-30 20
12 Миколаїв "Миколаїв" 19 24-31 18
13 Кремінь "Кремінь" 19 27-39 16
14 Балкани "Балкани" 19 14-30 14
15 Металург "Металург" 19 16-34 11
16 Черкащина "Черкащина" 19 16-43 6
1 Агробізнес "Агробізнес" 22 40-22 46
2 Металіст 1925 "Металіст 1925" 22 35-21 44
3 Інгулець "Інгулець" 22 37-18 44
4 Волинь "Волинь" 22 41-30 42
5 Минай "Минай" 22 36-24 41
6 Рух "Рух" 21 33-17 40
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 22 32-26 39
8 Авангард "Авангард" 22 29-24 37
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 30-32 30
10 Чорноморець "Чорноморець" 22 27-30 29
11 Миколаїв "Миколаїв" 22 30-33 23
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 22 32-39 21
13 Кремінь "Кремінь" 22 29-41 20
14 Балкани "Балкани" 22 16-36 17
15 Металург "Металург" 21 17-39 11
16 Черкащина "Черкащина" 22 17-49 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 21 33-20 41
2 Інгулець "Інгулець" 21 34-16 41
3 Волинь "Волинь" 21 40-29 41
4 Агробізнес "Агробізнес" 20 36-20 40
5 Рух "Рух" 20 31-14 40
6 Минай "Минай" 21 34-23 38
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 21 29-23 38
8 Авангард "Авангард" 21 27-21 37
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 21 29-30 30
10 Чорноморець "Чорноморець" 21 27-30 28
11 Миколаїв "Миколаїв" 21 30-33 22
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 21 29-36 20
13 Кремінь "Кремінь" 21 28-40 19
14 Балкани "Балкани" 21 15-34 17
15 Металург "Металург" 21 17-39 11
16 Черкащина "Черкащина" 21 17-48 6
1 Металіст 1925 "Металіст 1925" 22 35-21 44
2 Інгулець "Інгулець" 22 37-18 44
3 Агробізнес "Агробізнес" 21 37-20 43
4 Волинь "Волинь" 22 41-30 42
5 Минай "Минай" 22 36-24 41
6 Рух "Рух" 20 31-14 40
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 22 32-26 39
8 Авангард "Авангард" 22 29-24 37
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 30-32 30
10 Чорноморець "Чорноморець" 22 27-30 29
11 Миколаїв "Миколаїв" 22 30-33 23
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 22 32-39 21
13 Кремінь "Кремінь" 22 29-41 20
14 Балкани "Балкани" 22 16-36 17
15 Металург "Металург" 21 17-39 11
16 Черкащина "Черкащина" 22 17-49 6
1 Інгулець "Інгулець" 26 41-19 54
2 Минай "Минай" 26 47-27 53
3 Агробізнес "Агробізнес" 26 46-28 50
4 Волинь "Волинь" 26 47-35 48
5 Рух "Рух" 25 41-20 48
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 26 38-26 47
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 26 35-27 46
8 Авангард "Авангард" 26 35-31 42
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 36-37 36
10 Чорноморець "Чорноморець" 26 34-33 34
11 Миколаїв "Миколаїв" 26 35-40 26
12 Кремінь "Кремінь" 26 33-49 26
13 Прикарпаття "Прикарпаття" 26 36-46 24
14 Балкани "Балкани" 26 23-47 21
15 Металург "Металург" 24 22-43 15
16 Черкащина "Черкащина" 26 21-62 7
1 Минай "Минай" 27 48-27 56
2 Інгулець "Інгулець" 27 42-20 55
3 Агробізнес "Агробізнес" 27 47-28 53
4 Волинь "Волинь" 27 52-35 51
5 Рух "Рух" 26 42-20 51
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 27 40-29 47
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 27 36-28 47
8 Авангард "Авангард" 27 37-32 45
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 27 38-41 36
10 Чорноморець "Чорноморець" 27 36-35 35
11 Миколаїв "Миколаїв" 27 38-42 29
12 Кремінь "Кремінь" 27 33-50 26
13 Прикарпаття "Прикарпаття" 27 36-47 24
14 Балкани "Балкани" 27 25-49 22
15 Металург "Металург" 26 25-50 18
16 Черкащина "Черкащина" 27 22-64 7
1 Інгулець "Інгулець" 25 41-19 53
2 Минай "Минай" 25 41-25 50
3 Волинь "Волинь" 25 47-32 48
4 Агробізнес "Агробізнес" 25 43-28 47
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 25 35-26 46
6 Рух "Рух" 24 39-19 45
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 25 35-25 44
8 Авангард "Авангард" 25 34-28 42
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 24 35-35 36
10 Чорноморець "Чорноморець" 25 34-33 33
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 25 35-43 24
12 Миколаїв "Миколаїв" 25 32-39 23
13 Кремінь "Кремінь" 25 32-49 23
14 Балкани "Балкани" 25 22-44 21
15 Металург "Металург" 22 18-41 11
16 Черкащина "Черкащина" 24 18-55 6
1 Інгулець "Інгулець" 26 41-19 54
2 Минай "Минай" 26 47-27 53
3 Агробізнес "Агробізнес" 26 46-28 50
4 Волинь "Волинь" 26 47-35 48
5 Рух "Рух" 25 41-20 48
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 26 38-26 47
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 26 35-27 46
8 Авангард "Авангард" 26 35-31 42
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 25 36-37 36
10 Чорноморець "Чорноморець" 26 34-33 34
11 Миколаїв "Миколаїв" 26 35-40 26
12 Кремінь "Кремінь" 26 33-49 26
13 Прикарпаття "Прикарпаття" 26 36-46 24
14 Балкани "Балкани" 26 23-47 21
15 Металург "Металург" 23 21-42 14
16 Черкащина "Черкащина" 25 20-61 6
1 Минай "Минай" 27 48-27 56
2 Інгулець "Інгулець" 27 42-20 55
3 Агробізнес "Агробізнес" 27 47-28 53
4 Волинь "Волинь" 27 52-35 51
5 Рух "Рух" 26 42-20 51
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 27 40-29 47
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 27 36-28 47
8 Авангард "Авангард" 27 37-32 45
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 26 36-38 36
10 Чорноморець "Чорноморець" 27 36-35 35
11 Миколаїв "Миколаїв" 27 38-42 29
12 Кремінь "Кремінь" 27 33-50 26
13 Прикарпаття "Прикарпаття" 27 36-47 24
14 Балкани "Балкани" 27 25-49 22
15 Металург "Металург" 25 22-48 15
16 Черкащина "Черкащина" 27 22-64 7
1 Інгулець "Інгулець" 28 45-20 58
2 Минай "Минай" 28 48-28 56
3 Агробізнес "Агробізнес" 28 49-30 54
4 Волинь "Волинь" 28 54-35 54
5 Рух "Рух" 27 43-20 54
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 28 40-29 48
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 28 37-29 48
8 Авангард "Авангард" 28 37-34 45
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 28 40-41 39
10 Чорноморець "Чорноморець" 28 36-35 36
11 Миколаїв "Миколаїв" 28 40-44 30
12 Кремінь "Кремінь" 28 33-53 26
13 Прикарпаття "Прикарпаття" 28 36-48 24
14 Балкани "Балкани" 28 26-50 23
15 Металург "Металург" 27 26-50 21
16 Черкащина "Черкащина" 28 22-66 7
1 Інгулець "Інгулець" 29 46-21 59
2 Минай "Минай" 29 50-28 59
3 Агробізнес "Агробізнес" 29 50-30 57
4 Волинь "Волинь" 29 57-35 57
5 Рух "Рух" 28 44-21 55
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 29 40-29 51
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 29 40-32 48
8 Авангард "Авангард" 29 37-36 45
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 29 40-44 39
10 Чорноморець "Чорноморець" 29 36-36 36
11 Миколаїв "Миколаїв" 29 41-45 31
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 29 40-49 27
13 Кремінь "Кремінь" 29 33-53 27
14 Балкани "Балкани" 29 26-50 24
15 Металург "Металург" 28 27-51 22
16 Черкащина "Черкащина" 29 23-70 7
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Агробізнес Агробізнес 2:2 Кремінь Кремінь 27.07. 18:00
Тур 2 Інгулець Інгулець 2:0 Агробізнес Агробізнес 03.08. 18:00
Тур 3 Агробізнес Агробізнес 3:0 Балкани Балкани 10.08. 18:00
Тур 4 Металіст 1925 Металіст 1925 0:1 Агробізнес Агробізнес 16.08. 19:00
Тур 5 Агробізнес Агробізнес 1:0 Рух Рух 23.08. 17:00
Тур 6 Агробізнес Агробізнес 2:0 Металург Металург 31.08. 17:30
Тур 7 Черкащина Черкащина 1:2 Агробізнес Агробізнес 04.09. 17:00
Тур 8 Агробізнес Агробізнес 4:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 08.09. 17:00
Тур 9 Минай Минай 2:1 Агробізнес Агробізнес 14.09. 17:00
Тур 10 Агробізнес Агробізнес 2:1 Авангард Авангард 20.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 11 Волинь Волинь 2:1 Агробізнес Агробізнес 29.09. 19:00
Тур 12 Агробізнес Агробізнес 1:2 Прикарпаття Прикарпаття 05.10. 15:00
Тур 13 Миколаїв Миколаїв 0:2 Агробізнес Агробізнес 12.10. 15:00
Тур 14 Агробізнес Агробізнес 2:0 Чорноморець Чорноморець 19.10. 14:00
Тур 15 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 2:1 Агробізнес Агробізнес 27.10. 16:00
Тур 16 Кремінь Кремінь 4:0 Агробізнес Агробізнес 02.11. 14:00
Тур 17 Агробізнес Агробізнес 2:1 Інгулець Інгулець 09.11. 14:00
Тур 18 Балкани Балкани 0:1 Агробізнес Агробізнес 16.11. 14:00
Тур 19 Агробізнес Агробізнес 5:0 Металіст 1925 Металіст 1925 23.11. 13:00
Тур 20 Рух Рух 2:3 Агробізнес Агробізнес 07.07. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 21 Металург Металург 1:3 Агробізнес Агробізнес 29.06. 18:00
Тур 22 Агробізнес Агробізнес 1:0 Черкащина Черкащина 04.07. 18:00
Тур 23 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 3:2 Агробізнес Агробізнес 11.07. 18:00
Тур 24 Агробізнес Агробізнес 0:2 Минай Минай 15.07. 18:00
Тур 25 Авангард Авангард 1:1 Агробізнес Агробізнес 19.07. 17:00
Тур 26 Агробізнес Агробізнес 3:0 Волинь Волинь 24.07. 18:00
Тур 27 Прикарпаття Прикарпаття 0:1 Агробізнес Агробізнес 29.07. 18:00
Тур 28 Агробізнес Агробізнес 2:2 Миколаїв Миколаїв 03.08. 18:00
Тур 29 Чорноморець Чорноморець 0:1 Агробізнес Агробізнес 07.08. 17:30
Тур 30 Агробізнес Агробізнес -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 13.08. 17:30
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору