«Суднобудівник» Миколаїв

Суднобудівник

друга ліга
2016 Рік заснування
(0512)563456
Кольори клубу
президент: Павлова Т.В.
адреса: м. Миколаїв, вул. Спортивна 1/1

«Суднобудівник» було створено тільки у 2016 році і він вперше бере участь в офіційних змаганнях, які проводяться під егідою ААФУ. Історія клубу не пов'язана з МФК «Миколаїв», який раніше носив таку ж назву.

Крім всеукраїнського дебюту, «Суднобудівник» уперше стартує і в змаганнях місцевого рівня — Чемпіонаті Миколаївської області.

Очолює миколаївців тренер, який народився в США — Денніс Роберт Люкенс.

За підсумками Першого (групового) етапу аматорського Чемпіонату України команда посіла в групі останнє місце. З 6 зіграних матчів команда не здобула жодної перемоги, двічі зіграла в нічию, а решту матчів — програла.

На цьому етапі Суднобудівник забив лише 3 м'ячі, пропустив — 10. Таким чином, команда набрала лише 2 очки.

Із сезону 2016/17 виступає в Другій лізі чемпіонату України.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
ДЕННІС ЛЮКЕНС

Призначили на посаду: 2015 року.

Єдиний легіонер у тренерському корпусі ПФЛ нині – американець Люкенс. Працював у дитячому та дорослому професіональному футболі США, очолював олімпійську збірну Сент-Лусії. Свого часу був головним тренером «Кристалу» (Херсон), а також тренером-селекціонером ФК «Севастополь».

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Центральний міський стадіон»
14 623 глядачів
вул. Спортивна, 1/1, м. Миколаїв, 54015

НОВИНИ

Новин, повязаних з командою, немає

СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Олександр Горінов
Горінов
Олександр
Юрійович
08.03.1999 українець захисник 22.07.2016 17
Вадим Дмитроченко
Дмитроченко
Вадим
Євгенович
06.04.1996 українець воротар 22.07.2016 55
Віктор Жуков
Жуков
Віктор
Вадимович
25.05.1998 українець воротар 31.08.2016 1
Роман Запорожець
Запорожець
Роман
Валерійович
08.10.1987 українець нападник 02.03.2017 9
Євгеній Колесніченко
Колесніченко
Євгеній
Анатолійович
26.05.1993 українець півзахисник 02.03.2017 8
Владислав Котов
Котов
Владислав
Валерійович
01.07.1994 українець півзахисник 12.08.2016 10
Андрій Невкритий
Невкритий
Андрій
Олегович
12.06.1996 українець захисник 22.07.2016 14
Ілля Носов
Носов
Ілля
Миколайович
30.11.1993 українець півзахисник 22.07.2016 7
Костянтин Таркановський
Таркановський
Костянтин
Володимирович
25.06.1993 українець півзахисник 16.03.2017 13
Олександр Толгаренко
Толгаренко
Олександр
Борисович
19.03.1996 українець півзахисник 22.07.2016 20
Сергій Швець
Швець
Сергій
Сергійович
10.05.1992 українець захисник 16.03.2017 15
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 1 6-0 3
2 Рух "Рух" 1 6-0 3
3 Жемчужина "Жемчужина" 1 3-0 3
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 1 3-1 3
5 Поділля "Поділля" 1 2-0 3
6 Кристал "Кристал" 1 2-1 3
7 Нива-В "Нива-В" 1 2-2 1
8 Енергія "Енергія" 1 2-2 1
9 Мир "Мир" 1 0-0 1
10 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
11 Кремінь "Кремінь" 0 0-0 0
12 Металург "Металург" 1 1-2 0
13 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 1-3 0
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 1 0-2 0
15 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 1 0-6 0
17 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 1 0-6 0
1 Рух "Рух" 2 7-0 6
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 2 6-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 5-1 4
4 Нива-В "Нива-В" 2 4-3 4
5 Кристал "Кристал" 2 3-2 4
6 Мир "Мир" 2 1-0 4
7 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 1 6-0 3
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 5-3 3
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-0 3
10 Жемчужина "Жемчужина" 2 3-2 3
11 Поділля "Поділля" 2 3-5 3
12 Енергія "Енергія" 2 2-5 1
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-4 1
14 Металург "Металург" 2 1-3 0
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 2 0-3 0
16 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 2 1-8 0
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 2 0-10 0
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 3 9-1 9
2 Рух "Рух" 3 9-1 9
3 Мир "Мир" 3 4-1 7
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-0 6
5 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 2 8-2 4
6 Балкани "Балкани" 3 6-3 4
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 7-5 4
8 Енергія "Енергія" 3 7-5 4
9 Нива-В "Нива-В" 3 5-5 4
10 Кристал "Кристал" 3 3-3 4
11 Жемчужина "Жемчужина" 2 3-2 3
12 Металург "Металург" 3 3-4 3
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 3 2-4 3
14 Поділля "Поділля" 3 4-7 3
15 Нікополь "Нікополь" 3 2-7 1
16 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 3 1-11 0
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 3 0-15 0
1 Рух "Рух" 4 13-4 12
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 4 9-1 10
3 Кремінь "Кремінь" 3 5-0 9
4 Балкани "Балкани" 4 7-3 7
5 Енергія "Енергія" 4 8-5 7
6 Кристал "Кристал" 4 6-5 7
7 Мир "Мир" 4 4-3 7
8 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 3 8-3 4
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 7-5 4
10 Нива-В "Нива-В" 4 5-6 4
11 Нікополь "Нікополь" 4 5-7 4
12 Суднобудівник "Суднобудівник" 4 2-4 4
13 Жемчужина "Жемчужина" 3 5-5 3
14 Металург "Металург" 4 6-8 3
15 Поділля "Поділля" 4 4-10 3
16 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 4 5-13 3
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 4 2-19 0
1 Рух "Рух" 5 14-4 15
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 5 12-2 13
3 Кремінь "Кремінь" 4 7-0 12
4 Мир "Мир" 5 4-3 8
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 11-6 7
6 Балкани "Балкани" 5 8-6 7
7 Нива-В "Нива-В" 5 9-8 7
8 Кристал "Кристал" 4 6-5 7
9 Енергія "Енергія" 5 9-9 7
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 5 6-13 6
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 4 8-4 4
12 Жемчужина "Жемчужина" 4 5-5 4
13 Нікополь "Нікополь" 5 5-8 4
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 5 3-8 4
15 Металург "Металург" 5 8-12 3
16 Поділля "Поділля" 5 4-12 3
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 5 6-20 3
1 Рух "Рух" 6 16-5 18
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 6 18-2 16
3 Кремінь "Кремінь" 5 8-2 12
4 Мир "Мир" 6 5-3 11
5 Балкани "Балкани" 6 12-8 10
6 Нива-В "Нива-В" 6 10-8 10
7 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 6 9-14 9
8 Жемчужина "Жемчужина" 5 10-5 7
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 12-9 7
10 Енергія "Енергія" 5 9-9 7
11 Кристал "Кристал" 5 6-6 7
12 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 5 10-6 5
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 6 5-10 5
14 Нікополь "Нікополь" 6 5-9 4
15 Металург "Металург" 6 8-18 3
16 Поділля "Поділля" 6 4-17 3
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 6 8-24 3
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 7 21-2 19
2 Рух "Рух" 7 16-6 18
3 Кремінь "Кремінь" 6 10-2 15
4 Мир "Мир" 6 5-3 11
5 Жемчужина "Жемчужина" 6 11-5 10
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 14-10 10
7 Енергія "Енергія" 6 12-9 10
8 Балкани "Балкани" 7 13-11 10
9 Нива-В "Нива-В" 7 10-10 10
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 7 9-17 9
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 6 13-7 8
12 Кристал "Кристал" 6 7-7 8
13 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 7 9-24 6
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 7 6-12 5
15 Нікополь "Нікополь" 7 5-12 4
16 Поділля "Поділля" 7 5-18 4
17 Металург "Металург" 7 8-19 3
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 8 23-5 19
2 Рух "Рух" 8 17-7 19
3 Кремінь "Кремінь" 7 13-4 18
4 Мир "Мир" 7 8-4 14
5 Жемчужина "Жемчужина" 7 14-6 13
6 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 7 16-7 11
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 15-11 11
8 Балкани "Балкани" 8 14-12 11
9 Енергія "Енергія" 7 12-10 10
10 Нива-В "Нива-В" 8 11-13 10
11 Кристал "Кристал" 7 8-8 9
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 7 9-17 9
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 8 7-12 8
14 Нікополь "Нікополь" 8 7-13 7
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 8 10-26 6
16 Поділля "Поділля" 8 6-21 4
17 Металург "Металург" 8 8-22 3
1 Рух "Рух" 9 18-7 22
2 Кремінь "Кремінь" 8 19-6 21
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 9 25-8 19
4 Жемчужина "Жемчужина" 8 17-8 16
5 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 8 17-7 14
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 18-12 14
7 Балкани "Балкани" 9 16-13 14
8 Мир "Мир" 8 8-5 14
9 Нива-В "Нива-В" 9 12-13 13
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 8 13-17 12
11 Енергія "Енергія" 8 13-12 10
12 Кристал "Кристал" 8 8-9 9
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 9 7-16 8
14 Нікополь "Нікополь" 9 7-14 7
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 9 12-32 6
16 Поділля "Поділля" 8 6-21 4
17 Металург "Металург" 9 9-25 3
1 Рух "Рух" 10 20-7 25
2 Кремінь "Кремінь" 9 20-6 24
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 10 27-9 22
4 Жемчужина "Жемчужина" 9 21-8 19
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 9 20-14 15
6 Балкани "Балкани" 10 17-14 15
7 Мир "Мир" 9 8-5 15
8 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 9 17-8 14
9 Нива-В "Нива-В" 10 12-13 14
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 9 14-18 13
11 Енергія "Енергія" 9 13-12 11
12 Кристал "Кристал" 9 9-11 9
13 Нікополь "Нікополь" 10 9-16 8
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 9 7-16 8
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 10 12-36 6
16 Металург "Металург" 10 9-25 4
17 Поділля "Поділля" 9 6-23 4
1 Кремінь "Кремінь" 10 21-6 27
2 Рух "Рух" 10 20-7 25
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 11 27-9 23
4 Жемчужина "Жемчужина" 10 25-11 22
5 Балкани "Балкани" 11 19-15 18
6 Нива-В "Нива-В" 11 16-13 17
7 Мир "Мир" 10 8-5 16
8 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 10 18-19 16
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 10 20-15 15
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 10 20-12 14
11 Енергія "Енергія" 10 17-13 14
12 Кристал "Кристал" 10 16-11 12
13 Нікополь "Нікополь" 11 10-20 8
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 10 8-18 8
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 11 12-43 6
16 Металург "Металург" 11 10-29 4
17 Поділля "Поділля" 10 6-27 4
1 Кремінь "Кремінь" 11 22-6 30
2 Рух "Рух" 11 23-7 28
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 12 30-9 26
4 Жемчужина "Жемчужина" 11 27-11 25
5 Мир "Мир" 11 12-5 19
6 Балкани "Балкани" 11 19-15 18
7 Нива-В "Нива-В" 12 16-16 17
8 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 11 19-21 16
9 Кристал "Кристал" 11 18-11 15
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 11 20-17 15
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 11 20-14 14
12 Енергія "Енергія" 11 17-14 14
13 Нікополь "Нікополь" 12 12-21 11
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 11 9-21 8
15 Металург "Металург" 12 13-30 7
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 12 12-47 6
17 Поділля "Поділля" 11 6-30 4
1 Кремінь "Кремінь" 13 27-7 36
2 Рух "Рух" 13 31-9 34
3 Жемчужина "Жемчужина" 12 30-12 28
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 32-14 26
5 Балкани "Балкани" 13 23-16 24
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 13 24-17 21
7 Нива-В "Нива-В" 13 18-17 20
8 Мир "Мир" 13 12-8 19
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 13 22-16 17
10 Кристал "Кристал" 13 19-14 16
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 13 21-26 16
12 Енергія "Енергія" 12 18-15 15
13 Нікополь "Нікополь" 14 14-24 14
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 14 16-52 9
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 13 9-25 8
16 Металург "Металург" 13 13-31 7
17 Поділля "Поділля" 13 8-34 7
1 Рух "Рух" 14 32-9 37
2 Кремінь "Кремінь" 14 27-8 36
3 Жемчужина "Жемчужина" 13 32-13 31
4 Балкани "Балкани" 14 24-16 27
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 32-14 26
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 26-17 24
7 Мир "Мир" 14 15-9 22
8 Нива-В "Нива-В" 14 19-19 20
9 Кристал "Кристал" 14 21-15 19
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 14 22-17 17
11 Нікополь "Нікополь" 15 16-25 17
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 14 22-28 16
13 Енергія "Енергія" 13 19-18 15
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 15 18-53 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 14 10-27 8
16 Металург "Металург" 14 14-33 7
17 Поділля "Поділля" 14 8-36 7
1 Рух "Рух" 14 32-9 37
2 Кремінь "Кремінь" 14 27-8 36
3 Жемчужина "Жемчужина" 14 34-13 34
4 Балкани "Балкани" 14 24-16 27
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 32-14 26
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 26-17 24
7 Мир "Мир" 14 15-9 22
8 Нива-В "Нива-В" 14 19-19 20
9 Кристал "Кристал" 14 21-15 19
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 14 22-17 17
11 Нікополь "Нікополь" 15 16-25 17
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 14 22-28 16
13 Енергія "Енергія" 14 19-20 15
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 15 18-53 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 14 10-27 8
16 Металург "Металург" 14 14-33 7
17 Поділля "Поділля" 14 8-36 7
1 Рух "Рух" 15 33-9 40
2 Кремінь "Кремінь" 15 29-8 39
3 Жемчужина "Жемчужина" 15 36-13 37
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 15 35-14 29
5 Балкани "Балкани" 15 24-18 27
6 Мир "Мир" 15 17-9 25
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 15 26-18 24
8 Нива-В "Нива-В" 15 21-20 23
9 Кристал "Кристал" 15 23-15 22
10 Енергія "Енергія" 15 21-20 18
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 15 23-19 17
12 Нікополь "Нікополь" 15 16-25 17
13 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 15 22-30 16
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 16 18-56 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 15 10-29 8
16 Металург "Металург" 15 14-35 7
17 Поділля "Поділля" 15 8-38 7
1 Кремінь "Кремінь" 16 32-10 42
2 Жемчужина "Жемчужина" 16 37-13 40
3 Рух "Рух" 16 34-11 40
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 16 36-15 30
5 Балкани "Балкани" 16 26-20 28
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 16 28-19 27
7 Мир "Мир" 16 19-11 26
8 Кристал "Кристал" 16 25-17 23
9 Нива-В "Нива-В" 16 22-22 23
10 Енергія "Енергія" 16 23-21 21
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 16 25-32 19
12 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 16 24-20 18
13 Нікополь "Нікополь" 16 18-28 17
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 16 18-56 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 16 12-31 9
16 Металург "Металург" 16 14-36 7
17 Поділля "Поділля" 16 10-41 7
1 Жемчужина "Жемчужина" 17 39-14 43
2 Рух "Рух" 17 36-12 43
3 Кремінь "Кремінь" 16 32-10 42
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 17 37-16 31
5 Балкани "Балкани" 17 27-20 31
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 17 29-20 28
7 Кристал "Кристал" 17 31-18 26
8 Мир "Мир" 17 19-12 26
9 Енергія "Енергія" 17 25-22 24
10 Нива-В "Нива-В" 17 23-24 23
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 17 27-20 21
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 17 26-34 19
13 Нікополь "Нікополь" 17 19-30 17
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 17 14-32 12
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 17 18-59 12
16 Металург "Металург" 17 15-42 7
17 Поділля "Поділля" 17 11-43 7
1 Кремінь "Кремінь" 18 39-12 46
2 Жемчужина "Жемчужина" 18 41-16 44
3 Рух "Рух" 18 37-13 44
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 19 41-17 37
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 19 35-20 34
6 Балкани "Балкани" 19 28-22 32
7 Мир "Мир" 19 23-16 29
8 Енергія "Енергія" 19 30-25 27
9 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
10 Нива-В "Нива-В" 18 23-24 24
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 18 27-24 21
12 Нікополь "Нікополь" 19 21-34 20
13 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 18 26-35 19
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 18 14-32 13
15 Металург "Металург" 19 20-43 13
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 19 18-65 12
17 Поділля "Поділля" 19 13-45 10
1 Рух "Рух" 19 43-14 47
2 Кремінь "Кремінь" 19 40-15 46
3 Жемчужина "Жемчужина" 18 41-16 44
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 20 44-17 40
5 Балкани "Балкани" 20 30-22 35
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 19 35-20 34
7 Мир "Мир" 20 26-17 32
8 Енергія "Енергія" 20 31-28 27
9 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 19 30-25 24
11 Нива-В "Нива-В" 19 23-26 24
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 19 28-35 22
13 Нікополь "Нікополь" 20 22-35 21
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 19 14-35 13
15 Металург "Металург" 20 21-49 13
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 20 18-67 12
17 Поділля "Поділля" 20 14-46 11
1 Кремінь "Кремінь" 20 44-16 49
2 Рух "Рух" 20 44-15 48
3 Жемчужина "Жемчужина" 19 46-16 47
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 21 44-22 40
5 Балкани "Балкани" 21 35-22 38
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 20 35-20 35
7 Мир "Мир" 21 26-22 32
8 Енергія "Енергія" 21 31-28 28
9 Нива-В "Нива-В" 20 27-26 27
10 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 20 30-35 25
12 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 20 30-27 24
13 Нікополь "Нікополь" 21 23-36 22
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 20 15-35 16
15 Металург "Металург" 21 21-53 13
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 21 18-68 12
17 Поділля "Поділля" 21 15-50 11
1 Рух "Рух" 21 48-16 51
2 Жемчужина "Жемчужина" 20 49-17 50
3 Кремінь "Кремінь" 21 45-20 49
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 22 46-24 41
5 Балкани "Балкани" 22 35-22 39
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 21 37-20 38
7 Мир "Мир" 21 26-22 32
8 Нива-В "Нива-В" 21 29-26 30
9 Енергія "Енергія" 21 31-28 28
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 21 36-27 27
11 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 21 30-37 25
13 Нікополь "Нікополь" 22 23-38 22
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 21 15-41 16
15 Металург "Металург" 22 23-55 14
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 22 18-68 13
17 Поділля "Поділля" 22 16-53 11
1 Жемчужина "Жемчужина" 21 51-18 53
2 Рух "Рух" 22 49-18 51
3 Кремінь "Кремінь" 22 47-22 50
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 23 46-24 42
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 22 40-21 41
6 Балкани "Балкани" 23 36-23 40
7 Мир "Мир" 21 26-22 32
8 Нива-В "Нива-В" 22 31-28 31
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 22 37-28 28
10 Енергія "Енергія" 22 33-31 28
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 22 33-39 28
12 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
13 Нікополь "Нікополь" 23 23-38 23
14 Металург "Металург" 23 26-57 17
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 22 16-44 16
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 23 20-71 13
17 Поділля "Поділля" 22 16-53 11
1 Жемчужина "Жемчужина" 22 51-18 56
2 Рух "Рух" 23 53-18 54
3 Кремінь "Кремінь" 22 47-22 50
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 23 46-24 42
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 22 40-21 41
6 Балкани "Балкани" 23 36-23 40
7 Мир "Мир" 22 26-22 35
8 Нива-В "Нива-В" 23 34-29 34
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 22 37-28 28
10 Енергія "Енергія" 22 33-31 28
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 23 34-42 28
12 Кристал "Кристал" 22 31-24 26
13 Нікополь "Нікополь" 23 23-38 23
14 Металург "Металург" 23 26-57 17
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 23 16-48 16
16 Поділля "Поділля" 23 16-53 14
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 23 20-71 13
1 Жемчужина "Жемчужина" 23 53-18 59
2 Рух "Рух" 24 53-18 57
3 Кремінь "Кремінь" 23 48-22 53
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 24 46-25 42
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 23 40-21 42
6 Балкани "Балкани" 24 36-23 41
7 Мир "Мир" 23 28-24 36
8 Нива-В "Нива-В" 24 34-31 34
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 23 44-28 31
10 Енергія "Енергія" 23 38-32 31
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 23 34-42 28
12 Кристал "Кристал" 23 31-24 26
13 Нікополь "Нікополь" 24 25-38 26
14 Металург "Металург" 24 26-64 17
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 24 17-53 16
16 Поділля "Поділля" 24 18-55 15
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 24 20-73 13
1 Жемчужина "Жемчужина" 24 55-18 62
2 Рух "Рух" 25 53-18 58
3 Кремінь "Кремінь" 24 49-23 54
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 24 44-22 45
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 25 46-27 42
6 Балкани "Балкани" 25 38-27 41
7 Мир "Мир" 24 28-24 37
8 Енергія "Енергія" 24 42-34 34
9 Нива-В "Нива-В" 24 34-31 34
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 24 45-30 31
11 Нікополь "Нікополь" 25 27-39 29
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 24 34-43 28
13 Кристал "Кристал" 23 31-24 26
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 25 18-53 19
15 Металург "Металург" 25 27-68 17
16 Поділля "Поділля" 24 18-55 15
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 25 21-74 14
1 Жемчужина "Жемчужина" 25 56-19 63
2 Рух "Рух" 26 56-19 61
3 Кремінь "Кремінь" 25 49-24 54
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 25 46-22 48
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 26 46-27 45
6 Балкани "Балкани" 26 41-28 44
7 Нива-В "Нива-В" 26 36-31 40
8 Енергія "Енергія" 25 55-35 37
9 Мир "Мир" 25 28-26 37
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 25 46-30 34
11 Нікополь "Нікополь" 26 27-41 29
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 25 35-46 28
13 Кристал "Кристал" 25 31-24 26
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 25 18-53 19
15 Металург "Металург" 26 28-81 17
16 Поділля "Поділля" 25 19-58 15
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 26 22-75 15
1 Жемчужина "Жемчужина" 26 56-20 63
2 Рух "Рух" 26 56-19 61
3 Кремінь "Кремінь" 26 52-24 57
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 26 46-25 48
5 Балкани "Балкани" 27 46-28 47
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 27 46-27 46
7 Нива-В "Нива-В" 27 36-31 41
8 Мир "Мир" 26 28-26 38
9 Енергія "Енергія" 26 56-38 37
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 26 47-30 37
11 Нікополь "Нікополь" 27 30-42 32
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 26 40-46 31
13 Кристал "Кристал" 26 31-24 26
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 26 18-58 19
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 27 22-75 18
16 Металург "Металург" 27 28-86 17
17 Поділля "Поділля" 26 19-58 16
1 Жемчужина "Жемчужина" 27 57-21 64
2 Рух "Рух" 27 56-21 61
3 Кремінь "Кремінь" 27 53-25 58
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 28 48-27 49
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 27 47-26 49
6 Балкани "Балкани" 27 46-28 47
7 Нива-В "Нива-В" 28 38-31 44
8 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 27 47-30 40
9 Енергія "Енергія" 27 57-39 38
10 Мир "Мир" 27 29-29 38
11 Нікополь "Нікополь" 28 32-43 35
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 27 41-48 31
13 Кристал "Кристал" 27 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 28 25-76 21
15 Металург "Металург" 28 30-86 20
16 Суднобудівник "Суднобудівник" 27 18-60 19
17 Поділля "Поділля" 27 19-60 16
1 Рух "Рух" 28 59-23 64
2 Жемчужина "Жемчужина" 28 57-22 64
3 Кремінь "Кремінь" 28 55-25 61
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 28 47-26 52
5 Балкани "Балкани" 28 52-30 50
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 29 50-30 49
7 Нива-В "Нива-В" 28 38-31 44
8 Енергія "Енергія" 28 58-39 41
9 Мир "Мир" 28 30-29 41
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 28 47-31 40
11 Нікополь "Нікополь" 29 36-44 38
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 28 41-50 31
13 Кристал "Кристал" 28 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 29 27-79 21
15 Металург "Металург" 29 32-92 20
16 Поділля "Поділля" 28 22-62 19
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 28 19-64 19
1 Рух "Рух" 29 61-23 67
2 Жемчужина "Жемчужина" 29 59-22 67
3 Кремінь "Кремінь" 29 62-25 64
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 29 48-26 55
5 Балкани "Балкани" 29 53-30 53
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 30 50-30 50
7 Нива-В "Нива-В" 29 38-31 45
8 Енергія "Енергія" 29 58-39 44
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 29 49-32 43
10 Мир "Мир" 29 30-30 41
11 Нікополь "Нікополь" 30 36-45 38
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 29 41-52 31
13 Кристал "Кристал" 29 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 30 27-81 21
15 Металург "Металург" 29 32-92 20
16 Поділля "Поділля" 29 23-64 19
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 29 19-71 19
1 Жемчужина "Жемчужина" 30 66-22 70
2 Рух "Рух" 30 62-23 70
3 Кремінь "Кремінь" 30 63-26 65
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 30 48-29 55
5 Балкани "Балкани" 30 54-31 54
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 30 50-30 50
7 Нива-В "Нива-В" 30 39-32 46
8 Енергія "Енергія" 30 58-39 45
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 30 49-33 43
10 Мир "Мир" 30 30-30 42
11 Нікополь "Нікополь" 31 39-46 41
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 30 41-52 34
13 Кристал "Кристал" 30 31-24 26
14 Поділля "Поділля" 30 26-64 22
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 31 28-82 22
16 Металург "Металург" 30 33-95 20
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 30 19-78 19
1 Жемчужина "Жемчужина" 31 67-22 73
2 Рух "Рух" 31 63-24 71
3 Кремінь "Кремінь" 31 64-28 65
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 31 49-30 56
5 Балкани "Балкани" 31 54-32 54
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 31 50-31 50
7 Нива-В "Нива-В" 31 41-32 49
8 Енергія "Енергія" 31 62-41 48
9 Мир "Мир" 31 33-31 45
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 31 49-35 43
11 Нікополь "Нікополь" 31 39-46 41
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 31 42-55 34
13 Кристал "Кристал" 31 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 32 29-82 25
15 Металург "Металург" 31 35-96 23
16 Поділля "Поділля" 31 28-68 22
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 31 19-78 22
1 Жемчужина "Жемчужина" 32 75-22 76
2 Рух "Рух" 32 68-24 74
3 Кремінь "Кремінь" 32 67-29 68
4 Балкани "Балкани" 32 54-32 57
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 32 50-31 57
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 32 50-33 50
7 Нива-В "Нива-В" 32 42-33 50
8 Енергія "Енергія" 32 62-46 48
9 Мир "Мир" 32 39-31 48
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 32 51-35 46
11 Нікополь "Нікополь" 32 40-49 41
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 32 42-56 34
13 Кристал "Кристал" 32 31-24 26
14 Поділля "Поділля" 32 29-68 25
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 32 29-82 25
16 Металург "Металург" 32 35-104 23
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 32 19-84 22
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Поділля Поділля 2:0 Суднобудівник Суднобудівник 24.07. 18:00
Тур 2 Суднобудівник Суднобудівник 0:1 Рух Рух 30.07. 17:30
Тур 3 Нива-В Нива-В 1:2 Суднобудівник Суднобудівник 05.08. 18:00
Тур 4 Суднобудівник Суднобудівник 0:0 Інгулець-2 Інгулець-2 14.08. 17:00
Тур 5 Арсенал-Київщина Арсенал-Київщина 4:1 Суднобудівник Суднобудівник 20.08. 17:00
Тур 6 Суднобудівник Суднобудівник 2:2 Тепловик-Прикарпаття Тепловик-Прикарпаття 26.08. 16:30
Тур 7 Реал Фарма Реал Фарма 2:1 Суднобудівник Суднобудівник 03.09. 17:00
Тур 8 Суднобудівник Суднобудівник 1:0 Енергія Енергія 08.09. 16:30
Тур 9 Іллічівець-2 Іллічівець-2 4:0 Суднобудівник Суднобудівник 14.09. 16:00
Тур 11 Суднобудівник Суднобудівник 1:2 Балкани Балкани 25.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Металург Металург 3:1 Суднобудівник Суднобудівник 02.10. 13:00
Тур 13 Суднобудівник Суднобудівник 0:1 Нікополь Нікополь 08.10. 15:00
Тур 14 Кремінь Кремінь 3:0 Суднобудівник Суднобудівник 15.10. 15:00
Тур 15 Суднобудівник Суднобудівник 1:2 Жемчужина Жемчужина 21.10. 15:00
Тур 16 Кристал Кристал 2:0 Суднобудівник Суднобудівник 29.10. 14:00
Тур 17 Суднобудівник Суднобудівник 2:2 Мир Мир 05.11. 13:00
Тур 18 Суднобудівник Суднобудівник 2:1 Поділля Поділля 08.11. 13:00
Тур 19 Рух Рух 4:0 Суднобудівник Суднобудівник 12.04. 16:00
Тур 20 Суднобудівник Суднобудівник 0:0 Нива-В Нива-В 19.11. 13:00
Тур 21 Інгулець-2 Інгулець-2 3:0 Суднобудівник Суднобудівник 18.03. 14:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Суднобудівник Суднобудівник 1:0 Арсенал-Київщина Арсенал-Київщина 25.03. 14:00
Тур 23 Тепловик-Прикарпаття Тепловик-Прикарпаття 6:0 Суднобудівник Суднобудівник 01.04. 15:00
Тур 24 Суднобудівник Суднобудівник 1:3 Реал Фарма Реал Фарма 08.04. 16:00
Тур 25 Енергія Енергія 5:1 Суднобудівник Суднобудівник 17.04. 16:00
Тур 26 Суднобудівник Суднобудівник 1:0 Іллічівець-2 Іллічівець-2 22.04. 14:00
Тур 28 Балкани Балкани 5:0 Суднобудівник Суднобудівник 04.05. 15:00
Тур 29 Суднобудівник Суднобудівник 0:2 Металург Металург 08.05. 17:00
Тур 30 Нікополь Нікополь 4:1 Суднобудівник Суднобудівник 13.05. 17:00
Тур 31 Суднобудівник Суднобудівник 0:7 Кремінь Кремінь 17.05. 15:00
Тур 32 Жемчужина Жемчужина 7:0 Суднобудівник Суднобудівник 22.05. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 33 Суднобудівник Суднобудівник +:- Кристал Кристал 27.05.
Тур 34 Мир Мир 6:0 Суднобудівник Суднобудівник 02.06. 17:00
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору