«Мир» Горностаївка

Мир

друга ліга
1994 Рік заснування
(05548) 5-05-33
Кольори клубу
президент: Доценко Іван Іванич
адреса: 75331, Херсонська обл., Новотроїцький р-н, с. Горностаївка, вул. Доброскока
Фото команди

  Футбольний клуб «Мир» - Горностаївка Новотроїцького району, Херсонської області створений в 1994 році.Команда «Мир» - Горностаївка була створена на базі колгоспу «Мир». У селі Горностаївка проживає близько 1000 чоловік.У перший же сезон 1994 команда «Мир» займає п'яте місце в чемпіонаті Херсонській області (брало участь 14 команд).А в сезоні чемпіонату Херсонської області 1995 року «Мир» стає чемпіоном області.1996 «Мир» - Горностаївка срібний призер першості Херсонської області. У тому ж сезоні 1996 року «Мир» стає чемпіоном України серед сільських команд ДСТ «Колос» і фіналістом кубка Херсонської області.

У сезоні 1997 року «Мир» знову чемпіон Херсонської області.У сезоні першості Херсонської області 1998 року «Мир» -бронзовий призер.У сезоні 1999-2000рр. «Мир» займає відповідно 5-е і 6-е місце в чемпіонаті області.2001 рік - «Мир» - срібний призер першості Херсонськоїобласті.2002-2004 рік команда «Мир» - Горностаївка входить до шістки кращих команд Херсонщини.2005 «Мир» - Горностаївка знову стає чемпіоном Херсонщини і цей успіх повторює три рази до ряду стає чемпіоном Херсонської області 2006, 2007 рік, при цьому завойовує в 2006 і 2007 кубок Херсонської області ім.Героя Радянського Союзу Олександра Ладичука.У 2006 стає фіналістом кубка закриття сезону. А в 2007 році завойовує кубок закриття сезону обласної газети «Новий День».У сезоні 2006 і 2007 роки команда «Мир» - Горностаївка бере участь у розіграші кубка України серед аматорських команд, проте вибуває з розіграшу на початковій стадії.У сезоні 2008 року команда вперше взяла участь у першості України серед аматорських команд.І в першому сезоні завойовує П-е місце в групі 5 і виходить у фінальну частину першості України серед аматорських команд.У сезоні 2009 року команда завоювала 1-е місце в групі і вийшла у фінальну частину.У 2009 році команда брала участь у Кубку лізі України, де дійшла до Ут. фіналу.У 2010 році команда зайняла 1-е місце в своїй групі і вийшла у фінальну частину першості України серед аматорських команд, де стала чемпіоном України. У цьому ж році команда брала участь у кубку України серед аматорів, і дійшла до півфіналу.Наприкінці сезону 2010 року команда «Мир» на своєму стадіоні зіграла міжнародний матч з чемпіоном Іраку командою «Духок».У 2011 році комнади «Мир» розпочала підготовку до сезону з участю в кубку «Кримтеплиця» і в кубку міра Євпаторії, де зіграла міжнародну гру з командою ФК «Гомель» м.Гомель Республіка Беларусия.У 2011 році футбольна команда «Мир» допущена до атестації та участі в чемпіонаті України серед професійних команд II ліги.У 2011,2012,20 Ігг.команда «Мир» брала участь у Чемпіонаті України серед професійних команд II ліги.У 2014 році ФК «Мир» став срібним призером Чемпіонату Херсонської області.Наіболине кількість матчів у чемпіонатах та кубку Херсонській області провели: Іван Доценко, Андрій Головко та Олександр Шипа, Василь Соболь.Кращий бомбардир команди - Іван Доценко - 277.Протягом 20 років команду «Мир» Горностаївка містить спочатку колгосп «Мир», а зараз Агрофірма «Мир».Керівник господарства протягом 20 років і президент ФК «Мир» Іван Іванович Доценко, головний тренер команди впродовж 20 сезонів майстер спорту СРСР Олександр Якович Сапельняк, і 10 сезонів адміністратор Бабченко Юрій Володимирович.Команда «Мир» має прекрасний футбольний стадіон з усією інфраструктурою.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
БОГАТИР ВІКТОР МИКОЛАЙОВИЧ

Призначили на посаду: червень 2016 року.

Шанований у минулому півзахисник, Богатир більше десяти років тому починав тренерську кар’єру саме у клубах ПФЛ. «Мир» – уже шостий для нього клуб, а минулого сезону він попрацював відразу у двох командах-медалістах – «Інгульці» та «Вересі».

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Затис»
1 250 глядачів
вул. Доброскока, с. Горностаївка, Херсонська обл., 75331
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Денис Бондаренко
Бондаренко
Денис
Валерійович
19.06.1995 українець півзахисник 25.07.2016 18
Костянтин Гордецький
Гордецький
Костянтин
Володимирович
02.11.1999 українець воротар 16.07.2016 1
Іван Доценко
Доценко
Іван
Іванович
16.05.1984 українець нападник 16.07.2016 16
Денис Завгородній
Завгородній
Денис
Юрійович
15.01.1991 українець воротар 13.03.2017 41
Євгеній Іздебський
Іздебський
Євгеній
Олегович
03.06.1995 українець захисник 01.03.2017 13
Артем Кулініч
Кулініч
Артем
Вікторович
13.05.1994 українець воротар 01.03.2017 21
Павло Куліш
Куліш
Павло
Геннадійович
21.08.1997 українець нападник 01.03.2017 14
Денис Притиковський
Притиковський
Денис
Віталійович
04.04.1994 українець захисник 25.07.2016 20
Ярослав Рафальський
Рафальський
Ярослав
Ярославович
16.07.1992 українець захисник 16.07.2016 3
Владислав Савченко
Савченко
Владислав
Володимирович
15.11.1982 українець півзахисник 16.07.2016 15
Дмитро Тищенко
Тищенко
Дмитро
Вадимович
06.11.1992 українець захисник 16.07.2016 4
Олександр Томенко
Томенко
Олександр
Юрійович
23.11.1994 українець захисник 03.08.2016 9
Артем Цурупін
Цурупін
Артем
Германович
16.07.1992 українець півзахисник 16.07.2016 6
Павло Чмеленко
Чмеленко
Павло
Олександрович
19.05.1994 українець захисник 16.07.2016 17
Андрій Шмат
Шмат
Андрій
Анатолійович
11.08.1996 українець півзахисник 21.07.2016 19
Максим Шмиголь
Шмиголь
Максим
Олексійович
07.04.1993 українець захисник 01.03.2017 5
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 1 6-0 3
2 Рух "Рух" 1 6-0 3
3 Жемчужина "Жемчужина" 1 3-0 3
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 1 3-1 3
5 Поділля "Поділля" 1 2-0 3
6 Кристал "Кристал" 1 2-1 3
7 Нива-В "Нива-В" 1 2-2 1
8 Енергія "Енергія" 1 2-2 1
9 Мир "Мир" 1 0-0 1
10 Балкани "Балкани" 1 0-0 1
11 Кремінь "Кремінь" 0 0-0 0
12 Металург "Металург" 1 1-2 0
13 Реал Фарма "Реал Фарма" 1 1-3 0
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 1 0-2 0
15 Нікополь "Нікополь" 1 0-3 0
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 1 0-6 0
17 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 1 0-6 0
1 Рух "Рух" 2 7-0 6
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 2 6-1 6
3 Балкани "Балкани" 2 5-1 4
4 Нива-В "Нива-В" 2 4-3 4
5 Кристал "Кристал" 2 3-2 4
6 Мир "Мир" 2 1-0 4
7 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 1 6-0 3
8 Реал Фарма "Реал Фарма" 2 5-3 3
9 Кремінь "Кремінь" 1 2-0 3
10 Жемчужина "Жемчужина" 2 3-2 3
11 Поділля "Поділля" 2 3-5 3
12 Енергія "Енергія" 2 2-5 1
13 Нікополь "Нікополь" 2 1-4 1
14 Металург "Металург" 2 1-3 0
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 2 0-3 0
16 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 2 1-8 0
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 2 0-10 0
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 3 9-1 9
2 Рух "Рух" 3 9-1 9
3 Мир "Мир" 3 4-1 7
4 Кремінь "Кремінь" 2 3-0 6
5 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 2 8-2 4
6 Балкани "Балкани" 3 6-3 4
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 7-5 4
8 Енергія "Енергія" 3 7-5 4
9 Нива-В "Нива-В" 3 5-5 4
10 Кристал "Кристал" 3 3-3 4
11 Жемчужина "Жемчужина" 2 3-2 3
12 Металург "Металург" 3 3-4 3
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 3 2-4 3
14 Поділля "Поділля" 3 4-7 3
15 Нікополь "Нікополь" 3 2-7 1
16 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 3 1-11 0
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 3 0-15 0
1 Рух "Рух" 4 13-4 12
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 4 9-1 10
3 Кремінь "Кремінь" 3 5-0 9
4 Балкани "Балкани" 4 7-3 7
5 Енергія "Енергія" 4 8-5 7
6 Кристал "Кристал" 4 6-5 7
7 Мир "Мир" 4 4-3 7
8 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 3 8-3 4
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 3 7-5 4
10 Нива-В "Нива-В" 4 5-6 4
11 Нікополь "Нікополь" 4 5-7 4
12 Суднобудівник "Суднобудівник" 4 2-4 4
13 Жемчужина "Жемчужина" 3 5-5 3
14 Металург "Металург" 4 6-8 3
15 Поділля "Поділля" 4 4-10 3
16 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 4 5-13 3
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 4 2-19 0
1 Рух "Рух" 5 14-4 15
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 5 12-2 13
3 Кремінь "Кремінь" 4 7-0 12
4 Мир "Мир" 5 4-3 8
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 4 11-6 7
6 Балкани "Балкани" 5 8-6 7
7 Нива-В "Нива-В" 5 9-8 7
8 Кристал "Кристал" 4 6-5 7
9 Енергія "Енергія" 5 9-9 7
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 5 6-13 6
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 4 8-4 4
12 Жемчужина "Жемчужина" 4 5-5 4
13 Нікополь "Нікополь" 5 5-8 4
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 5 3-8 4
15 Металург "Металург" 5 8-12 3
16 Поділля "Поділля" 5 4-12 3
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 5 6-20 3
1 Рух "Рух" 6 16-5 18
2 Інгулець-2 "Інгулець-2" 6 18-2 16
3 Кремінь "Кремінь" 5 8-2 12
4 Мир "Мир" 6 5-3 11
5 Балкани "Балкани" 6 12-8 10
6 Нива-В "Нива-В" 6 10-8 10
7 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 6 9-14 9
8 Жемчужина "Жемчужина" 5 10-5 7
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 5 12-9 7
10 Енергія "Енергія" 5 9-9 7
11 Кристал "Кристал" 5 6-6 7
12 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 5 10-6 5
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 6 5-10 5
14 Нікополь "Нікополь" 6 5-9 4
15 Металург "Металург" 6 8-18 3
16 Поділля "Поділля" 6 4-17 3
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 6 8-24 3
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 7 21-2 19
2 Рух "Рух" 7 16-6 18
3 Кремінь "Кремінь" 6 10-2 15
4 Мир "Мир" 6 5-3 11
5 Жемчужина "Жемчужина" 6 11-5 10
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 6 14-10 10
7 Енергія "Енергія" 6 12-9 10
8 Балкани "Балкани" 7 13-11 10
9 Нива-В "Нива-В" 7 10-10 10
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 7 9-17 9
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 6 13-7 8
12 Кристал "Кристал" 6 7-7 8
13 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 7 9-24 6
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 7 6-12 5
15 Нікополь "Нікополь" 7 5-12 4
16 Поділля "Поділля" 7 5-18 4
17 Металург "Металург" 7 8-19 3
1 Інгулець-2 "Інгулець-2" 8 23-5 19
2 Рух "Рух" 8 17-7 19
3 Кремінь "Кремінь" 7 13-4 18
4 Мир "Мир" 7 8-4 14
5 Жемчужина "Жемчужина" 7 14-6 13
6 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 7 16-7 11
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 7 15-11 11
8 Балкани "Балкани" 8 14-12 11
9 Енергія "Енергія" 7 12-10 10
10 Нива-В "Нива-В" 8 11-13 10
11 Кристал "Кристал" 7 8-8 9
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 7 9-17 9
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 8 7-12 8
14 Нікополь "Нікополь" 8 7-13 7
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 8 10-26 6
16 Поділля "Поділля" 8 6-21 4
17 Металург "Металург" 8 8-22 3
1 Рух "Рух" 9 18-7 22
2 Кремінь "Кремінь" 8 19-6 21
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 9 25-8 19
4 Жемчужина "Жемчужина" 8 17-8 16
5 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 8 17-7 14
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 8 18-12 14
7 Балкани "Балкани" 9 16-13 14
8 Мир "Мир" 8 8-5 14
9 Нива-В "Нива-В" 9 12-13 13
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 8 13-17 12
11 Енергія "Енергія" 8 13-12 10
12 Кристал "Кристал" 8 8-9 9
13 Суднобудівник "Суднобудівник" 9 7-16 8
14 Нікополь "Нікополь" 9 7-14 7
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 9 12-32 6
16 Поділля "Поділля" 8 6-21 4
17 Металург "Металург" 9 9-25 3
1 Рух "Рух" 10 20-7 25
2 Кремінь "Кремінь" 9 20-6 24
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 10 27-9 22
4 Жемчужина "Жемчужина" 9 21-8 19
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 9 20-14 15
6 Балкани "Балкани" 10 17-14 15
7 Мир "Мир" 9 8-5 15
8 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 9 17-8 14
9 Нива-В "Нива-В" 10 12-13 14
10 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 9 14-18 13
11 Енергія "Енергія" 9 13-12 11
12 Кристал "Кристал" 9 9-11 9
13 Нікополь "Нікополь" 10 9-16 8
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 9 7-16 8
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 10 12-36 6
16 Металург "Металург" 10 9-25 4
17 Поділля "Поділля" 9 6-23 4
1 Кремінь "Кремінь" 10 21-6 27
2 Рух "Рух" 10 20-7 25
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 11 27-9 23
4 Жемчужина "Жемчужина" 10 25-11 22
5 Балкани "Балкани" 11 19-15 18
6 Нива-В "Нива-В" 11 16-13 17
7 Мир "Мир" 10 8-5 16
8 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 10 18-19 16
9 Реал Фарма "Реал Фарма" 10 20-15 15
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 10 20-12 14
11 Енергія "Енергія" 10 17-13 14
12 Кристал "Кристал" 10 16-11 12
13 Нікополь "Нікополь" 11 10-20 8
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 10 8-18 8
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 11 12-43 6
16 Металург "Металург" 11 10-29 4
17 Поділля "Поділля" 10 6-27 4
1 Кремінь "Кремінь" 11 22-6 30
2 Рух "Рух" 11 23-7 28
3 Інгулець-2 "Інгулець-2" 12 30-9 26
4 Жемчужина "Жемчужина" 11 27-11 25
5 Мир "Мир" 11 12-5 19
6 Балкани "Балкани" 11 19-15 18
7 Нива-В "Нива-В" 12 16-16 17
8 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 11 19-21 16
9 Кристал "Кристал" 11 18-11 15
10 Реал Фарма "Реал Фарма" 11 20-17 15
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 11 20-14 14
12 Енергія "Енергія" 11 17-14 14
13 Нікополь "Нікополь" 12 12-21 11
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 11 9-21 8
15 Металург "Металург" 12 13-30 7
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 12 12-47 6
17 Поділля "Поділля" 11 6-30 4
1 Кремінь "Кремінь" 13 27-7 36
2 Рух "Рух" 13 31-9 34
3 Жемчужина "Жемчужина" 12 30-12 28
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 32-14 26
5 Балкани "Балкани" 13 23-16 24
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 13 24-17 21
7 Нива-В "Нива-В" 13 18-17 20
8 Мир "Мир" 13 12-8 19
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 13 22-16 17
10 Кристал "Кристал" 13 19-14 16
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 13 21-26 16
12 Енергія "Енергія" 12 18-15 15
13 Нікополь "Нікополь" 14 14-24 14
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 14 16-52 9
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 13 9-25 8
16 Металург "Металург" 13 13-31 7
17 Поділля "Поділля" 13 8-34 7
1 Рух "Рух" 14 32-9 37
2 Кремінь "Кремінь" 14 27-8 36
3 Жемчужина "Жемчужина" 13 32-13 31
4 Балкани "Балкани" 14 24-16 27
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 32-14 26
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 26-17 24
7 Мир "Мир" 14 15-9 22
8 Нива-В "Нива-В" 14 19-19 20
9 Кристал "Кристал" 14 21-15 19
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 14 22-17 17
11 Нікополь "Нікополь" 15 16-25 17
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 14 22-28 16
13 Енергія "Енергія" 13 19-18 15
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 15 18-53 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 14 10-27 8
16 Металург "Металург" 14 14-33 7
17 Поділля "Поділля" 14 8-36 7
1 Рух "Рух" 14 32-9 37
2 Кремінь "Кремінь" 14 27-8 36
3 Жемчужина "Жемчужина" 14 34-13 34
4 Балкани "Балкани" 14 24-16 27
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 14 32-14 26
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 14 26-17 24
7 Мир "Мир" 14 15-9 22
8 Нива-В "Нива-В" 14 19-19 20
9 Кристал "Кристал" 14 21-15 19
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 14 22-17 17
11 Нікополь "Нікополь" 15 16-25 17
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 14 22-28 16
13 Енергія "Енергія" 14 19-20 15
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 15 18-53 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 14 10-27 8
16 Металург "Металург" 14 14-33 7
17 Поділля "Поділля" 14 8-36 7
1 Рух "Рух" 15 33-9 40
2 Кремінь "Кремінь" 15 29-8 39
3 Жемчужина "Жемчужина" 15 36-13 37
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 15 35-14 29
5 Балкани "Балкани" 15 24-18 27
6 Мир "Мир" 15 17-9 25
7 Реал Фарма "Реал Фарма" 15 26-18 24
8 Нива-В "Нива-В" 15 21-20 23
9 Кристал "Кристал" 15 23-15 22
10 Енергія "Енергія" 15 21-20 18
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 15 23-19 17
12 Нікополь "Нікополь" 15 16-25 17
13 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 15 22-30 16
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 16 18-56 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 15 10-29 8
16 Металург "Металург" 15 14-35 7
17 Поділля "Поділля" 15 8-38 7
1 Кремінь "Кремінь" 16 32-10 42
2 Жемчужина "Жемчужина" 16 37-13 40
3 Рух "Рух" 16 34-11 40
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 16 36-15 30
5 Балкани "Балкани" 16 26-20 28
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 16 28-19 27
7 Мир "Мир" 16 19-11 26
8 Кристал "Кристал" 16 25-17 23
9 Нива-В "Нива-В" 16 22-22 23
10 Енергія "Енергія" 16 23-21 21
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 16 25-32 19
12 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 16 24-20 18
13 Нікополь "Нікополь" 16 18-28 17
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 16 18-56 12
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 16 12-31 9
16 Металург "Металург" 16 14-36 7
17 Поділля "Поділля" 16 10-41 7
1 Жемчужина "Жемчужина" 17 39-14 43
2 Рух "Рух" 17 36-12 43
3 Кремінь "Кремінь" 16 32-10 42
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 17 37-16 31
5 Балкани "Балкани" 17 27-20 31
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 17 29-20 28
7 Кристал "Кристал" 17 31-18 26
8 Мир "Мир" 17 19-12 26
9 Енергія "Енергія" 17 25-22 24
10 Нива-В "Нива-В" 17 23-24 23
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 17 27-20 21
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 17 26-34 19
13 Нікополь "Нікополь" 17 19-30 17
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 17 14-32 12
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 17 18-59 12
16 Металург "Металург" 17 15-42 7
17 Поділля "Поділля" 17 11-43 7
1 Кремінь "Кремінь" 18 39-12 46
2 Жемчужина "Жемчужина" 18 41-16 44
3 Рух "Рух" 18 37-13 44
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 19 41-17 37
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 19 35-20 34
6 Балкани "Балкани" 19 28-22 32
7 Мир "Мир" 19 23-16 29
8 Енергія "Енергія" 19 30-25 27
9 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
10 Нива-В "Нива-В" 18 23-24 24
11 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 18 27-24 21
12 Нікополь "Нікополь" 19 21-34 20
13 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 18 26-35 19
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 18 14-32 13
15 Металург "Металург" 19 20-43 13
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 19 18-65 12
17 Поділля "Поділля" 19 13-45 10
1 Рух "Рух" 19 43-14 47
2 Кремінь "Кремінь" 19 40-15 46
3 Жемчужина "Жемчужина" 18 41-16 44
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 20 44-17 40
5 Балкани "Балкани" 20 30-22 35
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 19 35-20 34
7 Мир "Мир" 20 26-17 32
8 Енергія "Енергія" 20 31-28 27
9 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 19 30-25 24
11 Нива-В "Нива-В" 19 23-26 24
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 19 28-35 22
13 Нікополь "Нікополь" 20 22-35 21
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 19 14-35 13
15 Металург "Металург" 20 21-49 13
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 20 18-67 12
17 Поділля "Поділля" 20 14-46 11
1 Кремінь "Кремінь" 20 44-16 49
2 Рух "Рух" 20 44-15 48
3 Жемчужина "Жемчужина" 19 46-16 47
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 21 44-22 40
5 Балкани "Балкани" 21 35-22 38
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 20 35-20 35
7 Мир "Мир" 21 26-22 32
8 Енергія "Енергія" 21 31-28 28
9 Нива-В "Нива-В" 20 27-26 27
10 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 20 30-35 25
12 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 20 30-27 24
13 Нікополь "Нікополь" 21 23-36 22
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 20 15-35 16
15 Металург "Металург" 21 21-53 13
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 21 18-68 12
17 Поділля "Поділля" 21 15-50 11
1 Рух "Рух" 21 48-16 51
2 Жемчужина "Жемчужина" 20 49-17 50
3 Кремінь "Кремінь" 21 45-20 49
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 22 46-24 41
5 Балкани "Балкани" 22 35-22 39
6 Реал Фарма "Реал Фарма" 21 37-20 38
7 Мир "Мир" 21 26-22 32
8 Нива-В "Нива-В" 21 29-26 30
9 Енергія "Енергія" 21 31-28 28
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 21 36-27 27
11 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 21 30-37 25
13 Нікополь "Нікополь" 22 23-38 22
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 21 15-41 16
15 Металург "Металург" 22 23-55 14
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 22 18-68 13
17 Поділля "Поділля" 22 16-53 11
1 Жемчужина "Жемчужина" 21 51-18 53
2 Рух "Рух" 22 49-18 51
3 Кремінь "Кремінь" 22 47-22 50
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 23 46-24 42
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 22 40-21 41
6 Балкани "Балкани" 23 36-23 40
7 Мир "Мир" 21 26-22 32
8 Нива-В "Нива-В" 22 31-28 31
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 22 37-28 28
10 Енергія "Енергія" 22 33-31 28
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 22 33-39 28
12 Кристал "Кристал" 19 31-24 26
13 Нікополь "Нікополь" 23 23-38 23
14 Металург "Металург" 23 26-57 17
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 22 16-44 16
16 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 23 20-71 13
17 Поділля "Поділля" 22 16-53 11
1 Жемчужина "Жемчужина" 22 51-18 56
2 Рух "Рух" 23 53-18 54
3 Кремінь "Кремінь" 22 47-22 50
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 23 46-24 42
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 22 40-21 41
6 Балкани "Балкани" 23 36-23 40
7 Мир "Мир" 22 26-22 35
8 Нива-В "Нива-В" 23 34-29 34
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 22 37-28 28
10 Енергія "Енергія" 22 33-31 28
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 23 34-42 28
12 Кристал "Кристал" 22 31-24 26
13 Нікополь "Нікополь" 23 23-38 23
14 Металург "Металург" 23 26-57 17
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 23 16-48 16
16 Поділля "Поділля" 23 16-53 14
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 23 20-71 13
1 Жемчужина "Жемчужина" 23 53-18 59
2 Рух "Рух" 24 53-18 57
3 Кремінь "Кремінь" 23 48-22 53
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 24 46-25 42
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 23 40-21 42
6 Балкани "Балкани" 24 36-23 41
7 Мир "Мир" 23 28-24 36
8 Нива-В "Нива-В" 24 34-31 34
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 23 44-28 31
10 Енергія "Енергія" 23 38-32 31
11 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 23 34-42 28
12 Кристал "Кристал" 23 31-24 26
13 Нікополь "Нікополь" 24 25-38 26
14 Металург "Металург" 24 26-64 17
15 Суднобудівник "Суднобудівник" 24 17-53 16
16 Поділля "Поділля" 24 18-55 15
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 24 20-73 13
1 Жемчужина "Жемчужина" 24 55-18 62
2 Рух "Рух" 25 53-18 58
3 Кремінь "Кремінь" 24 49-23 54
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 24 44-22 45
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 25 46-27 42
6 Балкани "Балкани" 25 38-27 41
7 Мир "Мир" 24 28-24 37
8 Енергія "Енергія" 24 42-34 34
9 Нива-В "Нива-В" 24 34-31 34
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 24 45-30 31
11 Нікополь "Нікополь" 25 27-39 29
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 24 34-43 28
13 Кристал "Кристал" 23 31-24 26
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 25 18-53 19
15 Металург "Металург" 25 27-68 17
16 Поділля "Поділля" 24 18-55 15
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 25 21-74 14
1 Жемчужина "Жемчужина" 25 56-19 63
2 Рух "Рух" 26 56-19 61
3 Кремінь "Кремінь" 25 49-24 54
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 25 46-22 48
5 Інгулець-2 "Інгулець-2" 26 46-27 45
6 Балкани "Балкани" 26 41-28 44
7 Нива-В "Нива-В" 26 36-31 40
8 Енергія "Енергія" 25 55-35 37
9 Мир "Мир" 25 28-26 37
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 25 46-30 34
11 Нікополь "Нікополь" 26 27-41 29
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 25 35-46 28
13 Кристал "Кристал" 25 31-24 26
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 25 18-53 19
15 Металург "Металург" 26 28-81 17
16 Поділля "Поділля" 25 19-58 15
17 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 26 22-75 15
1 Жемчужина "Жемчужина" 26 56-20 63
2 Рух "Рух" 26 56-19 61
3 Кремінь "Кремінь" 26 52-24 57
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 26 46-25 48
5 Балкани "Балкани" 27 46-28 47
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 27 46-27 46
7 Нива-В "Нива-В" 27 36-31 41
8 Мир "Мир" 26 28-26 38
9 Енергія "Енергія" 26 56-38 37
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 26 47-30 37
11 Нікополь "Нікополь" 27 30-42 32
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 26 40-46 31
13 Кристал "Кристал" 26 31-24 26
14 Суднобудівник "Суднобудівник" 26 18-58 19
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 27 22-75 18
16 Металург "Металург" 27 28-86 17
17 Поділля "Поділля" 26 19-58 16
1 Жемчужина "Жемчужина" 27 57-21 64
2 Рух "Рух" 27 56-21 61
3 Кремінь "Кремінь" 27 53-25 58
4 Інгулець-2 "Інгулець-2" 28 48-27 49
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 27 47-26 49
6 Балкани "Балкани" 27 46-28 47
7 Нива-В "Нива-В" 28 38-31 44
8 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 27 47-30 40
9 Енергія "Енергія" 27 57-39 38
10 Мир "Мир" 27 29-29 38
11 Нікополь "Нікополь" 28 32-43 35
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 27 41-48 31
13 Кристал "Кристал" 27 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 28 25-76 21
15 Металург "Металург" 28 30-86 20
16 Суднобудівник "Суднобудівник" 27 18-60 19
17 Поділля "Поділля" 27 19-60 16
1 Рух "Рух" 28 59-23 64
2 Жемчужина "Жемчужина" 28 57-22 64
3 Кремінь "Кремінь" 28 55-25 61
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 28 47-26 52
5 Балкани "Балкани" 28 52-30 50
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 29 50-30 49
7 Нива-В "Нива-В" 28 38-31 44
8 Енергія "Енергія" 28 58-39 41
9 Мир "Мир" 28 30-29 41
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 28 47-31 40
11 Нікополь "Нікополь" 29 36-44 38
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 28 41-50 31
13 Кристал "Кристал" 28 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 29 27-79 21
15 Металург "Металург" 29 32-92 20
16 Поділля "Поділля" 28 22-62 19
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 28 19-64 19
1 Рух "Рух" 29 61-23 67
2 Жемчужина "Жемчужина" 29 59-22 67
3 Кремінь "Кремінь" 29 62-25 64
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 29 48-26 55
5 Балкани "Балкани" 29 53-30 53
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 30 50-30 50
7 Нива-В "Нива-В" 29 38-31 45
8 Енергія "Енергія" 29 58-39 44
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 29 49-32 43
10 Мир "Мир" 29 30-30 41
11 Нікополь "Нікополь" 30 36-45 38
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 29 41-52 31
13 Кристал "Кристал" 29 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 30 27-81 21
15 Металург "Металург" 29 32-92 20
16 Поділля "Поділля" 29 23-64 19
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 29 19-71 19
1 Жемчужина "Жемчужина" 30 66-22 70
2 Рух "Рух" 30 62-23 70
3 Кремінь "Кремінь" 30 63-26 65
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 30 48-29 55
5 Балкани "Балкани" 30 54-31 54
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 30 50-30 50
7 Нива-В "Нива-В" 30 39-32 46
8 Енергія "Енергія" 30 58-39 45
9 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 30 49-33 43
10 Мир "Мир" 30 30-30 42
11 Нікополь "Нікополь" 31 39-46 41
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 30 41-52 34
13 Кристал "Кристал" 30 31-24 26
14 Поділля "Поділля" 30 26-64 22
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 31 28-82 22
16 Металург "Металург" 30 33-95 20
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 30 19-78 19
1 Жемчужина "Жемчужина" 31 67-22 73
2 Рух "Рух" 31 63-24 71
3 Кремінь "Кремінь" 31 64-28 65
4 Реал Фарма "Реал Фарма" 31 49-30 56
5 Балкани "Балкани" 31 54-32 54
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 31 50-31 50
7 Нива-В "Нива-В" 31 41-32 49
8 Енергія "Енергія" 31 62-41 48
9 Мир "Мир" 31 33-31 45
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 31 49-35 43
11 Нікополь "Нікополь" 31 39-46 41
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 31 42-55 34
13 Кристал "Кристал" 31 31-24 26
14 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 32 29-82 25
15 Металург "Металург" 31 35-96 23
16 Поділля "Поділля" 31 28-68 22
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 31 19-78 22
1 Жемчужина "Жемчужина" 32 75-22 76
2 Рух "Рух" 32 68-24 74
3 Кремінь "Кремінь" 32 67-29 68
4 Балкани "Балкани" 32 54-32 57
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 32 50-31 57
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 32 50-33 50
7 Нива-В "Нива-В" 32 42-33 50
8 Енергія "Енергія" 32 62-46 48
9 Мир "Мир" 32 39-31 48
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 32 51-35 46
11 Нікополь "Нікополь" 32 40-49 41
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 32 42-56 34
13 Кристал "Кристал" 32 31-24 26
14 Поділля "Поділля" 32 29-68 25
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 32 29-82 25
16 Металург "Металург" 32 35-104 23
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 32 19-84 22
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Мир Мир 0:0 Балкани Балкани 24.07. 18:00
Тур 2 Металург Металург 0:1 Мир Мир 30.07. 18:00
Тур 3 Мир Мир 3:1 Нікополь Нікополь 05.08. 18:00
Тур 4 Кремінь Кремінь 2:0 Мир Мир 14.08. 17:00
Тур 5 Мир Мир 0:0 Жемчужина Жемчужина 19.08. 17:30
Тур 6 Кристал Кристал 0:1 Мир Мир 26.08. 17:30
Тур 8 Мир Мир 3:1 Поділля Поділля 08.09. 17:00
Тур 9 Рух Рух 1:0 Мир Мир 13.09. 17:00
Тур 10 Мир Мир 0:0 Нива-В Нива-В 18.09. 16:30
Тур 11 Інгулець-2 Інгулець-2 0:0 Мир Мир 25.09. 17:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Мир Мир 4:0 Арсенал-Київщина Арсенал-Київщина 01.10. 16:00
Тур 13 Тепловик-Прикарпаття Тепловик-Прикарпаття 1:0 Мир Мир 08.10. 16:00
Тур 14 Мир Мир 0:2 Реал Фарма Реал Фарма 15.10. 15:30
Тур 15 Енергія Енергія 1:3 Мир Мир 21.10. 15:00
Тур 16 Мир Мир 2:0 Іллічівець-2 Іллічівець-2 29.10. 14:00
Тур 17 Суднобудівник Суднобудівник 2:2 Мир Мир 05.11. 13:00
Тур 18 Балкани Балкани 1:0 Мир Мир 09.11. 14:00
Тур 19 Мир Мир 0:3 Металург Металург 13.11.
Тур 20 Нікополь Нікополь 1:4 Мир Мир 19.11. 13:00
Тур 21 Мир Мир 3:1 Кремінь Кремінь 18.03. 15:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Жемчужина Жемчужина 5:0 Мир Мир 25.03. 15:00
Тур 23 Мир Мир +:- Кристал Кристал 01.04.
Тур 25 Поділля Поділля 2:2 Мир Мир 14.04. 16:00
Тур 26 Мир Мир 0:0 Рух Рух 22.04. 16:00
Тур 27 Нива-В Нива-В 2:0 Мир Мир 29.04. 17:00
Тур 28 Мир Мир 0:0 Інгулець-2 Інгулець-2 03.05. 17:00
Тур 29 Арсенал-Київщина Арсенал-Київщина 3:1 Мир Мир 07.05. 16:00
Тур 30 Мир Мир 1:0 Тепловик-Прикарпаття Тепловик-Прикарпаття 13.05. 18:00
Тур 31 Реал Фарма Реал Фарма 1:0 Мир Мир 16.05. 18:00
Тур 32 Мир Мир 0:0 Енергія Енергія 21.05. 18:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 33 Іллічівець-2 Іллічівець-2 1:3 Мир Мир 27.05. 17:00
Тур 34 Мир Мир 6:0 Суднобудівник Суднобудівник 02.06. 17:00
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору