«Оболонь Бровар» Київ

Оболонь Бровар

перша ліга
2013 Рік заснування
(044) 489-96-30
Кольори клубу
президент: Слободян О. В.
адреса: 04214, м. Київ, вул. Північна, 26
Фото команди

На початку 2013 року стало відомо, що колишній почесний президент футбольного клубу «Оболонь» Олександр Слободян створює нову команду під назвою «Оболонь-Бровар». Юридично команда не могла залишити стару назву. Дізнавшись про появу нового клубу, вболівальники «Оболоні» відразу ж звернулися до керівництва «Оболонь-Бровар» з проханням залишити атрибутику старого клубу. І ще попросили не ставити на емблемі рік заснування клубу. Втім, новий клуб не має жодного відношення і до старої команди — це дві різні структури. Старий клуб був громадською організацією, а цей став ТОВ «Оболонь-Бровар», де засновником і стовідсотковим власником є ПАТ «Оболонь».

З колишньої «Оболоні» у новому клубі залишилися лише лікарі, адміністратори, масажисти і тренер другої команди Олег Мазуренко. З футболістів — кілька гравців другої команди, а також повернулися досвідчені Андрій Корнєв та Валерій Іващенко, які свого часу грали в «Оболоні». Всі решта — випускники ДЮФШ «Зміна-Оболонь». Головним тренером нової команди був призначений Сергій Солдатов, який працював до цього в ДЮФШ з випускним класом, який і склав основу команди «Оболонь-Бровар». Навесні 2013 року керівництво клубу подало документи в атестаційну комісію ФФУ для отримання статусу професійного, а також заявку на участь в аматорському чемпіонаті 2013 року. Перший матч в ААФУ команда зіграла 8 травня 2013 року проти "Авангарда" із Корюківки (0:0). Перший м’яч в ААФУ забив Василь Білошицький, сталося це у другому турі (08.05.13) у матчі проти "Зорі" з Білозір’я (1:1). 14 червня 2013 року стало відомо, що "Оболонь-Бровар" отримала атестат учасника чемпіонату України серед команд другої ліги сезону 2013/2014.

ТРЕНЕР

Тренер
Головний тренер
КОВАЛЕЦЬ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

Народився 05 вересня 1968 року

Коли призначили на посаду: червень 2018 року.

Український футболіст і тренер. Із 2005 року працював у тренерському штабі «Металіста» (Харків), де допомагав Миронові Маркевичу.

У жовтні 2008 року очолив ФК «Львів», проте не зміг зберегти «левам» прописку в Прем'єр-лізі і влітку 2009 року, після вильоту команди, покинув клуб.

З літа 2009 був головним тренером першолігової «Олександрії», але вже в січні 2010 року Ковальця запросила прем'єрлігова «Оболонь». У тому сезоні Ковалець привів команду до 11 місця в чемпіонаті, а наступного — до 10-го. В сезоні 2010/2011 «Оболонь» під керівництвом Ковальця стала першою командою у світі, що змогла виграти у донецького «Шахтаря» на «Донбас-Арені» (0-1), це сталося 9 квітня 2011.
Наприкінці серпня 2016 року очолив литовський клуб «Тракай», але вже взимку 2016/17 залишив команду. У жовтні 2017 року український фахівець вдруге очолив клуб з чемпіонату Словаччини «Татран».

СТАДІОН

Основний стадіон
Основний
«Оболонь-Арена»
5 007 глядачів
вул. Північна, 26, м. Київ, 04214
СКЛАД КОМАНДИ Дата народження Громадянство Амплуа Дата заявки Номер
Микита Безуглий
Безуглий
Микита
Сергійович
01.08.1995 українець захисник 11.07.2018 33
Ярослав Гурмак
Гурмак
Ярослав
Іванович
29.06.1998 українець півзахисник 11.07.2018 20
Олександр Гуськов
Гуськов
Олександр
Володимирович
22.01.1994 українець півзахисник 11.07.2018 8
Олександр Деребчинський
Деребчинський
Олександр
Борисович
07.05.1991 українець нападник 31.07.2018 17
Артем Дерев'яго
Дерев'яго
Артем
Юрійович
26.10.1999 українець півзахисник 19.07.2018 99
Ярослав Дишкант
Дишкант
Ярослав
Юрійович
22.03.1999 українець захисник 19.07.2018 3
Максим Дьогтяр
Дьогтяр
Максим
Володимирович
04.10.1999 українець воротар 11.07.2018 55
Євген Єфремов
Єфремов
Євген
Сергійович
17.01.1994 українець захисник 11.07.2018 80
Олексій Клак
Клак
Олексій
Петрович
27.03.1996 українець півзахисник 19.07.2018 22
Костянтин Коваленко
Коваленко
Костянтин
Петрович
05.12.1986 українець захисник 11.07.2018 16
Артем Ковбаса
Ковбаса
Артем
Петрович
19.01.1997 українець півзахисник 11.07.2018 9
Андрій Корнєв
Корнєв
Андрій
Володимирович
01.11.1978 українець півзахисник 11.07.2018 6
Сергій Косовський
Косовський
Сергій
Віталійович
19.05.1998 українець півзахисник 11.09.2018 29
Араміс Набіл Кузін
Кузін
Араміс Набіл
03.10.1998 канадець нападник 11.07.2018 23
Дмитро Кузьменков
Кузьменков
Дмитро
Сергійович
26.01.1999 українець захисник 11.07.2018 2
Ігор Мединський
Мединський
Ігор
Миколайович
03.01.1993 українець півзахисник 17.07.2018 13
Денис Островський
Островський
Денис
Володимирович
20.08.1998 українець півзахисник 11.07.2018 7
Богдан Покойовий
Покойовий
Богдан
Вікторович
10.01.1999 українець захисник 16.08.2018 44
Максим Покотилюк
Покотилюк
Максим
Васильович
21.02.1988 українець півзахисник 17.07.2018 21
Максим Потопальський
Потопальський
Максим
Олексійович
18.08.2000 українець захисник 16.08.2018 47
Василь Продан
Продан
Василь
Васильович
15.03.1988 українець півзахисник 11.07.2018 14
Єгор Прокопенко
Прокопенко
Єгор
Володимирович
24.05.1998 українець захисник 11.07.2018 24
Андрій Семенко
Семенко
Андрій
Миколайович
17.07.1993 українець захисник 18.07.2018 19
Олег Слободян
Слободян
Олег
Олександрович
03.10.1996 українець півзахисник 11.07.2018 10
Валерій Степаненко
Степаненко
Валерій
Валерійович
19.10.1998 українець захисник 27.07.2018 18
Володимир Ткач
Ткач
Володимир
Володимирович
04.09.1999 українець півзахисник 11.07.2018 77
Іван Тюрін
Тюрін
Іван
Віталійович
21.05.1997 українець воротар 11.07.2018 97
Владислав Ульянченко
Ульянченко
Владислав
Володимирович
18.07.1997 українець півзахисник 11.07.2018 11
Назарій Федорівський
Федорівський
Назарій
Васильвич
17.04.1996 українець воротар 11.07.2018 1
Марлен Чобанов
Чобанов
Марлен
Бургандінович
10.10.2000 українець захисник 11.07.2018 4
Євгеній Шевченко
Шевченко
Євгеній
Костянтинович
02.12.1995 українець захисник 11.07.2018 5
Михайло Шишка
Шишка
Михайло
Олегович
05.07.1994 українець захисник 29.08.2018 25
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ МАТЧІ КОМАНДИ
1 Авангард "Авангард" 1 4-2 3
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 1 3-1 3
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 1 2-0 3
4 Волинь "Волинь" 1 2-0 3
5 Суми "Суми" 1 2-1 3
6 Балкани "Балкани" 1 1-0 3
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 1 0-0 1
8 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
9 Колос "Колос" 0 0-0 0
10 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 1 1-2 0
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 1 0-1 0
12 Інгулець "Інгулець" 1 2-4 0
13 Рух "Рух" 1 1-3 0
14 Агробізнес "Агробізнес" 1 0-2 0
15 Зірка "Зірка" 1 0-2 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 2 9-1 6
2 Волинь "Волинь" 2 4-0 6
3 Суми "Суми" 2 5-2 6
4 Авангард "Авангард" 2 4-2 4
5 Балкани "Балкани" 2 1-0 4
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 2 2-2 3
7 Прикарпаття "Прикарпаття" 2 1-1 3
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 2 0-0 2
9 Миколаїв "Миколаїв" 1 0-0 1
10 Колос "Колос" 1 0-0 1
11 Рух "Рух" 2 1-3 1
12 Агробізнес "Агробізнес" 2 0-2 1
13 Інгулець "Інгулець" 2 2-5 0
14 Зірка "Зірка" 2 1-5 0
15 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 2 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 3 11-1 9
2 Волинь "Волинь" 3 6-0 9
3 Авангард "Авангард" 3 5-2 7
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 3 6-3 6
5 Суми "Суми" 3 6-6 6
6 Миколаїв "Миколаїв" 2 2-1 4
7 Балкани "Балкани" 3 2-2 4
8 Прикарпаття "Прикарпаття" 3 1-2 3
9 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
10 Колос "Колос" 2 0-0 2
11 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 3 1-2 2
12 Рух "Рух" 2 1-3 1
13 Інгулець "Інгулець" 3 2-5 1
14 Агробізнес "Агробізнес" 3 0-4 1
15 Зірка "Зірка" 3 1-7 0
1 Волинь "Волинь" 4 7-0 12
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 4 11-3 9
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 4 8-3 9
4 Авангард "Авангард" 4 5-3 7
5 Балкани "Балкани" 4 4-3 7
6 Суми "Суми" 4 7-7 7
7 Колос "Колос" 3 1-0 5
8 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 4 2-2 5
9 Інгулець "Інгулець" 4 4-5 4
10 Миколаїв "Миколаїв" 3 2-3 4
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 4 1-3 3
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 3 3-9 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 4 1-5 2
14 Рух "Рух" 3 2-5 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Волинь "Волинь" 5 10-0 15
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 12-3 12
3 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
4 Авангард "Авангард" 5 7-5 8
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 3-2 8
6 Інгулець "Інгулець" 5 5-5 7
7 Балкани "Балкани" 5 4-4 7
8 Миколаїв "Миколаїв" 4 3-3 7
9 Суми "Суми" 5 7-10 7
10 Колос "Колос" 4 3-2 6
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 4 4-9 6
12 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 1-4 3
13 Агробізнес "Агробізнес" 5 1-6 2
14 Рух "Рух" 4 2-6 1
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 6 17-3 15
2 Волинь "Волинь" 6 10-5 15
3 Авангард "Авангард" 6 13-5 11
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 6 4-2 11
5 Балкани "Балкани" 6 7-4 10
6 Інгулець "Інгулець" 6 9-7 10
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
8 Колос "Колос" 5 5-2 9
9 Миколаїв "Миколаїв" 5 3-5 7
10 Суми "Суми" 6 7-16 7
11 Прикарпаття "Прикарпаття" 6 2-4 6
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 6-13 6
13 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
14 Рух "Рух" 5 2-7 1
15 Зірка "Зірка" 5 1-11 0
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 7 21-3 18
2 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
3 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 7 8-4 14
4 Авангард "Авангард" 7 13-5 12
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 6 11-4 12
6 Колос "Колос" 6 7-2 12
7 Інгулець "Інгулець" 7 9-9 10
8 Балкани "Балкани" 7 7-7 10
9 Миколаїв "Миколаїв" 6 3-5 8
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 7 4-6 7
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 6 8-15 7
12 Суми "Суми" 7 7-20 7
13 Зірка "Зірка" 6 3-11 3
14 Агробізнес "Агробізнес" 6 1-7 2
15 Рух "Рух" 6 2-9 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 8 23-4 21
2 Колос "Колос" 7 12-4 15
3 Волинь "Волинь" 7 12-9 15
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 8 8-6 14
5 Інгулець "Інгулець" 8 10-9 13
6 Авангард "Авангард" 8 14-7 12
7 Металіст 1925 "Металіст 1925" 7 11-5 12
8 Миколаїв "Миколаїв" 7 7-6 11
9 Балкани "Балкани" 8 7-7 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 8 11-7 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 7 10-20 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 7 1-7 3
14 Зірка "Зірка" 7 4-18 3
15 Рух "Рух" 7 3-13 1
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 8 14-4 18
3 Волинь "Волинь" 8 16-11 18
4 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 9 11-7 17
5 Інгулець "Інгулець" 9 12-10 16
6 Металіст 1925 "Металіст 1925" 8 13-5 15
7 Миколаїв "Миколаїв" 8 8-6 14
8 Авангард "Авангард" 9 17-10 13
9 Балкани "Балкани" 9 9-11 11
10 Прикарпаття "Прикарпаття" 9 11-9 10
11 Суми "Суми" 8 9-20 10
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 8 10-21 7
13 Агробізнес "Агробізнес" 8 2-9 3
14 Зірка "Зірка" 8 4-20 3
15 Рух "Рух" 8 6-16 2
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 9 24-7 21
2 Колос "Колос" 9 14-4 19
3 Волинь "Волинь" 9 17-12 19
4 Миколаїв "Миколаїв" 9 11-7 17
5 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 11-8 17
6 Інгулець "Інгулець" 10 13-11 17
7 Авангард "Авангард" 10 18-10 16
8 Металіст 1925 "Металіст 1925" 9 13-5 16
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 10 12-9 13
10 Балкани "Балкани" 10 10-12 12
11 Суми "Суми" 9 10-21 11
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 9 10-21 8
13 Агробізнес "Агробізнес" 9 2-10 3
14 Рух "Рух" 9 6-16 3
15 Зірка "Зірка" 9 5-23 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 10 27-7 24
2 Колос "Колос" 10 17-4 22
3 Волинь "Волинь" 10 18-12 22
4 Інгулець "Інгулець" 11 14-11 20
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 10 14-5 19
6 Авангард "Авангард" 11 19-11 17
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 10 11-8 17
8 Миколаїв "Миколаїв" 10 11-8 17
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 11 12-10 13
10 Балкани "Балкани" 11 10-15 12
11 Суми "Суми" 10 10-22 11
12 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 10 11-22 9
13 Рух "Рух" 10 8-16 6
14 Агробізнес "Агробізнес" 10 2-13 3
15 Зірка "Зірка" 10 5-25 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 11 29-8 27
2 Колос "Колос" 11 18-5 23
3 Волинь "Волинь" 11 19-13 23
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 11 15-6 20
5 Інгулець "Інгулець" 12 15-13 20
6 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 11 12-9 18
7 Миколаїв "Миколаїв" 11 12-9 18
8 Авангард "Авангард" 11 19-11 17
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 12 13-11 14
10 Балкани "Балкани" 12 11-16 13
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 11 12-22 12
12 Суми "Суми" 11 11-23 12
13 Рух "Рух" 11 9-17 7
14 Агробізнес "Агробізнес" 11 3-14 4
15 Зірка "Зірка" 11 5-26 3
1 Дніпро-1 "Дніпро-1" 12 31-9 30
2 Колос "Колос" 12 24-5 26
3 Волинь "Волинь" 12 20-13 26
4 Металіст 1925 "Металіст 1925" 12 17-7 23
5 Інгулець "Інгулець" 13 16-14 21
6 Авангард "Авангард" 12 24-12 20
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 12 13-10 19
8 Миколаїв "Миколаїв" 12 12-10 18
9 Прикарпаття "Прикарпаття" 13 14-13 14
10 Балкани "Балкани" 12 11-16 13
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 12 13-24 12
12 Суми "Суми" 12 11-29 12
13 Рух "Рух" 12 10-18 8
14 Агробізнес "Агробізнес" 12 4-15 5
15 Зірка "Зірка" 12 6-31 3
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 1 Миколаїв Миколаїв 0:0 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 21.07. 18:00
Тур 2 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 0:0 Рух Рух 29.07. 19:00
Тур 3 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 04.08. 18:00
Тур 4 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:0 Зірка Зірка 12.08. 19:00
Тур 5 Металіст 1925 Металіст 1925 0:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 18.08. 19:00
Тур 6 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:0 Агробізнес Агробізнес 27.08. 19:00
Тур 7 Волинь Волинь 2:4 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 02.09. 18:00
Тур 8 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 0:2 Суми Суми 08.09. 17:00
Тур 9 Дніпро-1 Дніпро-1 1:3 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 15.09. 16:00
Тур 10 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 0:1 Авангард Авангард 23.09. 16:00
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 12 Балкани Балкани 1:1 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 06.10. 15:00
Тур 13 Оболонь Бровар Оболонь Бровар 1:1 Інгулець Інгулець 14.10. 19:00
Тур 14 Прикарпаття Прикарпаття -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 21.10. 16:00
Тур 15 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Колос Колос 27.10.
Тур 16 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Миколаїв Миколаїв 03.11.
Тур 17 Рух Рух -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 10.11.
Тур 18 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт 17.11.
Тур 19 Зірка Зірка -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 24.03.
Тур 20 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Металіст 1925 Металіст 1925 31.03.
Тур 21 Агробізнес Агробізнес -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 06.04.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТУРАМИ
Тур 22 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Волинь Волинь 13.04.
Тур 23 Суми Суми -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 17.04.
Тур 24 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Дніпро-1 Дніпро-1 21.04.
Тур 25 Авангард Авангард -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 26.04.
Тур 27 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Балкани Балкани 05.05.
Тур 28 Інгулець Інгулець -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 11.05.
Тур 29 Оболонь Бровар Оболонь Бровар -:- Прикарпаття Прикарпаття 19.05.
Тур 30 Колос Колос -:- Оболонь Бровар Оболонь Бровар 25.05.
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору