ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

друга "Б" ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

друга "Б" ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О
1 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 20 15 3 2 48-15 48
2 Альянс"Альянс" 19 15 2 2 51-10 47
3 Кристал"Кристал" 19 14 2 3 45-17 44
4 Гірник"Гірник" 19 9 3 7 30-22 30
5 Енергія"Енергія" 20 6 7 7 25-26 25
6 Нікополь"Нікополь" 20 6 6 8 22-24 24
7 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 19 5 7 7 17-31 22
8 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 18 5 1 12 11-31 16
9 Реал Фарма"Реал Фарма" 19 4 4 11 10-35 16
10 Авангард-2"Авангард-2" 18 2 5 11 15-35 11
11 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 19 2 4 13 14-42 10
Поділитись:
М Команда
1 ВПК-Агро"ВПК-Агро"
2 Альянс"Альянс"
3 Кристал"Кристал"
4 Гірник"Гірник"
5 Енергія"Енергія"
6 Нікополь"Нікополь"
7 Миколаїв-2"Миколаїв-2"
8 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь"
9 Реал Фарма"Реал Фарма"
10 Авангард-2"Авангард-2"
11 Чорноморець-2"Чорноморець-2"
Поділитись:
M Команда Вдома Середня Найбільша
1 Альянс"Альянс" 24817 1493 3500
2 Гірник"Гірник" 8283 731 1583
3 Кристал"Кристал" 6400 721 1000
4 Енергія"Енергія" 5800 661 1200
5 Нікополь"Нікополь" 5550 623 1000
6 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 3450 568 500
7 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 3350 459 500
8 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 1750 435 500
9 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 1800 403 300
10 Авангард-2"Авангард-2" 1600 389 300
11 Реал Фарма"Реал Фарма" 1650 302 250
Поділитись:
М Команда Результати
1 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 2:2 2:1 1:1
2 Альянс"Альянс" 3:0 2:1 5:0
3 Кристал"Кристал" 2:1 0:2
4 Гірник"Гірник" 2:0 1:2 0:0
5 Енергія"Енергія" 2:2 2:0 1:2
6 Нікополь"Нікополь" 1:2 0:0 0:0
7 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 0:3 0:0 2:1
8 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 0:2 1:0 1:0
9 Реал Фарма"Реал Фарма" 2:1 0:1 0:5
10 Авангард-2"Авангард-2" 1:2 2:0 1:1
11 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 1:2 0:2 0:1
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 03 листопада 2019 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 ВПК-Агро"ВПК-Агро" 26.4 26.4 (235)
2 Альянс"Альянс" 23.9 24.6 (215)
3 Кристал"Кристал" 22.6 24.5 (214)
4 Гірник"Гірник" 24.7 25.8 (215)
5 Енергія"Енергія" 21.4 21.5 (229)
6 Нікополь"Нікополь" 22.6 23.1 (205)
7 Миколаїв-2"Миколаїв-2" 20 20.9 (236)
8 Таврія Сімферополь"Таврія Сімферополь" 23.4 23.4 (201)
9 Реал Фарма"Реал Фарма" 22.8 22.7 (215)
10 Авангард-2"Авангард-2" 20.7 20.7 (195)
11 Чорноморець-2"Чорноморець-2" 18.6 19 (204)
Поділитись:
21 ТУР
П'ЯТНИЦЯ 15.11.19
15.11. 13:00 Авангард-2 Авангард-2 1:2 Реал ФармаРеал Фарма 100
15.11. 14:00 Таврія Сімферополь Таврія Сімферополь 0:2 ГірникГірник 300
СУБОТА 16.11.19
16.11. 14:00 Нікополь Нікополь 1:2 КристалКристал 500
16.11. 15:00 Альянс Альянс 3:0 Миколаїв-2Миколаїв-2 1470
НЕДІЛЯ 17.11.19
17.11. 12:00 Чорноморець-2 Чорноморець-2 1:2 ВПК-АгроВПК-Агро 200
НАСТУПНІ МАТЧІ
СЕРЕДА 13.11.19
13.11. 13:00 ВПК-Агро ВПК-Агро -:- ЕнергіяЕнергія Відеотрансляція
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Андрій Барладим Андрій Барладим Кристал (Херсон) 10 (0)
2 Владислав Шарай Владислав Шарай Альянс (Липова Долина) 10 (4)
3 Сергій Мандровський Сергій Мандровський Нікополь (Нікополь) 9 (1)
4 Ярослав Сидоренко Ярослав Сидоренко Альянс (Липова Долина) 8 (0)
5 Станіслав Шарай Станіслав Шарай Альянс (Липова Долина) 8 (0)
6 Іван Гливий Іван Гливий Кристал (Херсон) 8 (0)
7 Євген Зарічнюк Євген Зарічнюк Миколаїв-2 (Миколаїв) 7 (0)
8 Богдан Шмигельский Богдан Шмигельский ВПК-Агро (Шевченківка) 7 (0)
9 Сергій Гвоздевич Сергій Гвоздевич Гірник (Кривий Ріг) 7 (1)
10 Сергій Цой Сергій Цой Кристал (Херсон) 7 (3)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Роман Богочаров Роман Богочаров Нікополь (Нікополь) 23.11
2 Максим Войтіховський Максим Войтіховський Чорноморець (Одеса) 23.11
3 Дмитро Гарванко Дмитро Гарванко Реал Фарма (Одеса) 23.11
4 Богдан Коваленко Богдан Коваленко Чорноморець (Одеса) 23.11
5 Сергій Мандровський Сергій Мандровський Нікополь (Нікополь) 23.11
6 Михайло Плохотнюк Михайло Плохотнюк Чорноморець-2 (Одеса) 23.11
7 Андрій Полтавцев Андрій Полтавцев Нікополь (Нікополь) 23.11
8 Сергій Твердоух Сергій Твердоух Нікополь (Нікополь) 23.11
9 Станіслав Шарай Станіслав Шарай Альянс (Липова Долина) 23.11
10 Владислав Бородай Владислав Бородай Авангард-2 (Краматорськ) 19.11
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору