ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

ПЕРША ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

ПЕРША ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

ПЕРША ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

ПЕРША ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

ПЕРША ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О ЧГ
1 Арсенал"Арсенал" 17 13 4 0 30-9 43 7,5919
2 Полтава"Полтава" 17 12 2 3 26-11 38 7,4798
3 Десна"Десна" 17 10 4 3 32-9 34 7,8571
4 Геліос"Геліос" 17 10 3 4 22-12 33 7,6226
5 Інгулець"Інгулець" 17 9 5 3 23-11 32 7,6587
6 Колос"Колос" 17 9 2 6 20-15 29 7,6335
7 Авангард"Авангард" 17 9 2 6 24-22 29 7,6438
8 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 17 8 1 8 13-16 25 7,6046
9 Балкани"Балкани" 17 5 7 5 13-15 22 7,5229
10 Оболонь-Бровар"Оболонь-Бровар" 17 5 5 7 10-12 20 7,5714
11 Рух"Рух" 17 4 6 7 13-17 18 7,5755
12 Жемчужина"Жемчужина" 17 5 3 9 21-29 18 7,5469
13 Нафтовик-Укрнафта"Нафтовик-Укрнафта" 17 3 8 6 12-17 17 7,7661
14 Миколаїв"Миколаїв" 17 4 5 8 19-30 17 7,5899
15 Волинь"Волинь" 17 4 3 10 13-21 15 7,7226
16 Суми"Суми" 17 3 3 11 13-27 12 7,6175
17 Кремінь"Кремінь" 17 3 3 11 12-30 12 7,7584
18 Черкаський Дніпро"Черкаський Дніпро" 17 3 2 12 13-26 11 7,6362
Поділитись:
М Команда
1 Арсенал"Арсенал"
2 Полтава"Полтава"
3 Десна"Десна"
4 Геліос"Геліос"
5 Інгулець"Інгулець"
6 Колос"Колос"
7 Авангард"Авангард"
8 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт"
9 Балкани"Балкани"
10 Оболонь-Бровар"Оболонь-Бровар"
11 Рух"Рух"
12 Жемчужина"Жемчужина"
13 Нафтовик-Укрнафта"Нафтовик-Укрнафта"
14 Миколаїв"Миколаїв"
15 Волинь"Волинь"
16 Суми"Суми"
17 Кремінь"Кремінь"
18 Черкаський Дніпро"Черкаський Дніпро"
Поділитись:
M Команда Середня Вдома На виїзді Найбільша
1 Балкани"Балкани" 1464 1811 1116 2402
2 Десна"Десна" 1259 1775 685 3000
3 Рух"Рух" 1076 1467 686 2000
4 Оболонь-Бровар"Оболонь-Бровар" 1011 1003 1018 2300
5 Волинь"Волинь" 943 1122 764 2500
6 Кремінь"Кремінь" 938 1078 797 1500
7 Суми"Суми" 933 552 1314 2500
8 Колос"Колос" 917 566 1269 3000
9 Нафтовик-Укрнафта"Нафтовик-Укрнафта" 897 1100 715 2100
10 Авангард"Авангард" 897 1110 661 2000
11 Жемчужина"Жемчужина" 838 599 1104 2618
12 Черкаський Дніпро"Черкаський Дніпро" 832 609 1056 2988
13 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 808 700 917 2000
14 Полтава"Полтава" 762 639 874 2300
15 Інгулець"Інгулець" 759 615 904 1700
16 Геліос"Геліос" 706 594 807 2000
17 Арсенал"Арсенал" 603 415 811 2300
18 Миколаїв"Миколаїв" 533 367 683 1200
Поділитись:
М Команда Результати
1 Арсенал"Арсенал" -:- 1:1 3:1 0:0
2 Полтава"Полтава" -:- 1:0 0:1 0:2
3 Десна"Десна" -:- 0:0 0:0 8:1
4 Геліос"Геліос" 0:0 1:0 0:0
5 Інгулець"Інгулець" -:- 1:0 0:0 2:0
6 Колос"Колос" -:- 1:2 1:0 1:0
7 Авангард"Авангард" -:- 2:2 0:1 3:0
8 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" -:- 1:0 0:1 0:2
9 Балкани"Балкани" 0:1 0:0 1:0
10 Оболонь-Бровар"Оболонь-Бровар" -:- 0:0 1:0 0:1
11 Рух"Рух" -:- 0:1 1:0 0:0
12 Жемчужина"Жемчужина" -:- 0:0 4:1 3:2
13 Нафтовик-Укрнафта"Нафтовик-Укрнафта" -:- 2:1 0:0 0:0
14 Миколаїв"Миколаїв" -:- 2:2 0:0 1:8
15 Волинь"Волинь" -:- 0:1 0:1 2:0
16 Суми"Суми" -:- 3:2 1:3 2:3
17 Кремінь"Кремінь" -:- 1:1 1:4 0:3
18 Черкаський Дніпро"Черкаський Дніпро" -:- 2:3 0:0 0:1
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 14 листопада 2017 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Арсенал"Арсенал" 25.2 26.3 (250)
2 Полтава"Полтава" 25 26 (243)
3 Десна"Десна" 26.3 27 (252)
4 Геліос"Геліос" 24.3 25.7 (234)
5 Інгулець"Інгулець" 26.4 26.5 (240)
6 Колос"Колос" 26.7 27.8 (239)
7 Авангард"Авангард" 24.7 25.1 (244)
8 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 24.5 25.7 (242)
9 Балкани"Балкани" 26.4 27 (246)
10 Оболонь-Бровар"Оболонь-Бровар" 23.8 26 (237)
11 Рух"Рух" 25.1 25.4 (247)
12 Жемчужина"Жемчужина" 24.3 25.2 (238)
13 Нафтовик-Укрнафта"Нафтовик-Укрнафта" 24.9 25.5 (229)
14 Миколаїв"Миколаїв" 25.1 25.3 (236)
15 Волинь"Волинь" 19.8 22.1 (232)
16 Суми"Суми" 26.4 26.5 (231)
17 Кремінь"Кремінь" 25.2 25.6 (238)
18 Черкаський Дніпро"Черкаський Дніпро" 22.3 24 (234)
Поділитись:
17 ТУР
НЕДІЛЯ 15.10.17
15.10. 15:00 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 2:1 КолосКолос 300
15.10. 15:00 Кремінь Кремінь 1:1 АрсеналАрсенал 1000
15.10. 15:00 Полтава Полтава 1:0 РухРух 400
15.10. 15:30 Миколаїв Миколаїв 2:2 АвангардАвангард 250
15.10. 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:0 ЖемчужинаЖемчужина 1300
15.10. 16:00 Інгулець Інгулець 1:0 БалканиБалкани 500
ПОНЕДІЛОК 16.10.17
16.10. 14:00 Суми Суми 3:2 Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро 293
16.10. 15:00 Геліос Геліос 0:0 ДеснаДесна 500
16.10. 18:00 Волинь Волинь 0:1 Гірник-СпортГірник-Спорт 1000
НАСТУПНІ МАТЧІ
П'ЯТНИЦЯ 20.10.17
20.10. 17:00 Інгулець Інгулець 17:00 АвангардАвангард
20.10. 18:00 Волинь Волинь 18:00 ДеснаДесна
СУБОТА 21.10.17
21.10. 14:00 Суми Суми 14:00 Нафтовик-УкрнафтаНафтовик-Укрнафта
21.10. 15:00 Кремінь Кремінь 15:00 Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро
21.10. 15:00 Полтава Полтава 15:00 Гірник-СпортГірник-Спорт
21.10. 15:00 Колос Колос 15:00 РухРух
21.10. 15:30 Миколаїв Миколаїв 15:30 ЖемчужинаЖемчужина
21.10. 16:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 16:00 АрсеналАрсенал
НЕДІЛЯ 22.10.17
22.10. 14:00 Геліос Геліос 14:00 БалканиБалкани
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Олександр Акименко Олександр Акименко Інгулець (Петрове) 12 (6)
2 Денис Фаворов Денис Фаворов Десна (Чернігів) 9 (1)
3 Олександр Батальський Олександр Батальський Арсенал (Київ) 7 (0)
4 Ігор Сікорський Ігор Сікорський Миколаїв (Миколаїв) 7 (1)
5 Віталій Собко Віталій Собко Авангард (Краматорськ) 7 (3)
6 Артем Козлов Артем Козлов Геліос (Харків) 6 (0)
7 Сергій Кравченко Сергій Кравченко Геліос (Харків) 6 (3)
8 Олександр Ковпак Олександр Ковпак Полтава (Полтава) 5 (0)
9 Олександр Волков Олександр Волков Десна (Чернігів) 5 (0)
10 Олександр Бондаренко Олександр Бондаренко Колос (Ковалівка) 5 (0)
11 Максим Дегтярьов Максим Дегтярьов Полтава (Полтава) 5 (0)
12 Михайло Шестаков Михайло Шестаков Жемчужина (Одеса) 5 (0)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Володимир Гаврилюк Володимир Гаврилюк Балкани (с. Зоря) 22.10
2 Сергій Кравченко Сергій Кравченко Геліос (Харків) 22.10
3 Олександр Райчєв Олександр Райчєв Балкани (с. Зоря) 22.10
4 Сергій Алексанов Сергій Алексанов Миколаїв (Миколаїв) 21.10
5 Віталій Бойко Віталій Бойко Черкаський Дніпро (Черкаси) 21.10
6 Дмитро Кошелюк Дмитро Кошелюк Суми (Суми) 21.10
7 Герасіме Резесідзе Герасіме Резесідзе Черкаський Дніпро (Черкаси) 21.10
8 Владислав Клименко Владислав Клименко Інгулець (Петрове) 20.10
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору