ПОЛОЖЕННЯ КОМАНД

ПЕРША ЛІГА

ГРАФІК КОМАНД

ПЕРША ЛІГА

ВІДВІДУВАНІСТЬ КОМАНД

ПЕРША ЛІГА

СПОРТИВНА ФОРМА КОМАНД

ПЕРША ЛІГА

ВІК ГРАВЦІВ

ПЕРША ЛІГА
М Команда I П Н П РМ О ЧГ
1 Арсенал"Арсенал" 29 20 5 4 53-20 65 7,4852
2 Інгулець"Інгулець" 29 19 6 4 43-13 63 7,7874
3 Полтава"Полтава" 29 20 2 7 50-24 62 7,4881
4 Десна"Десна" 29 17 5 7 54-23 56 7,8421
5 Колос"Колос" 29 17 2 10 35-27 53 7,6526
6 Геліос"Геліос" 29 14 4 11 34-31 46 7,5952
7 Рух"Рух" 29 12 8 9 31-24 44 7,5264
8 Авангард"Авангард" 29 12 6 11 37-37 42 7,7222
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 29 13 2 14 22-34 41 7,4544
10 Миколаїв"Миколаїв" 29 11 7 11 34-41 40 7,6714
11 Балкани"Балкани" 29 8 10 11 27-32 34 7,6600
12 Суми"Суми" 29 9 5 15 24-34 32 7,7039
13 Оболонь-Бровар"Оболонь-Бровар" 29 8 6 15 21-31 30 7,6505
14 Кремінь"Кремінь" 29 8 4 17 23-46 28 7,6982
15 Волинь"Волинь" 29 8 3 18 25-41 27 7,5750
16 Жемчужина"Жемчужина" 29 7 5 17 33-53 26 7,5864
17 Нафтовик-Укрнафта"Нафтовик-Укрнафта" 29 5 9 15 21-37 24 7,6219
18 Черкаський Дніпро"Черкаський Дніпро" 29 7 3 19 25-44 24 7,6259
Поділитись:
М Команда
1 Арсенал"Арсенал"
2 Інгулець"Інгулець"
3 Полтава"Полтава"
4 Десна"Десна"
5 Колос"Колос"
6 Геліос"Геліос"
7 Рух"Рух"
8 Авангард"Авангард"
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт"
10 Миколаїв"Миколаїв"
11 Балкани"Балкани"
12 Суми"Суми"
13 Оболонь-Бровар"Оболонь-Бровар"
14 Кремінь"Кремінь"
15 Волинь"Волинь"
16 Жемчужина"Жемчужина"
17 Нафтовик-Укрнафта"Нафтовик-Укрнафта"
18 Черкаський Дніпро"Черкаський Дніпро"
Поділитись:
M Команда Середня Вдома На виїзді Найбільша
1 Десна"Десна" 1276 1778 774 4836
2 Балкани"Балкани" 1206 1547 866 2402
3 Волинь"Волинь" 1021 1213 829 3000
4 Рух"Рух" 999 1290 708 3000
5 Кремінь"Кремінь" 918 1163 672 1600
6 Нафтовик-Укрнафта"Нафтовик-Укрнафта" 894 833 955 3000
7 Арсенал"Арсенал" 871 443 1298 4836
8 Авангард"Авангард" 853 1084 622 2100
9 Оболонь-Бровар"Оболонь-Бровар" 838 909 768 2300
10 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 786 560 1013 2100
11 Суми"Суми" 753 574 932 2500
12 Черкаський Дніпро"Черкаський Дніпро" 749 625 873 2988
13 Інгулець"Інгулець" 732 715 749 1700
14 Колос"Колос" 730 489 971 3000
15 Полтава"Полтава" 721 537 906 2300
16 Жемчужина"Жемчужина" 701 512 889 2618
17 Геліос"Геліос" 657 547 767 2000
18 Миколаїв"Миколаїв" 550 437 663 1200
Поділитись:
М Команда Результати
1 Арсенал"Арсенал" 2:0 0:1 1:0 3:3
2 Інгулець"Інгулець" 1:0 2:0 4:0 3:0
3 Полтава"Полтава" 1:2 2:1 2:0 1:2
4 Десна"Десна" 2:0 4:1 1:2 3:3
5 Колос"Колос" 2:1 1:0 0:4 1:0
6 Геліос"Геліос" 1:2 0:2 0:1 1:0
7 Рух"Рух" 1:0 1:0 0:1 2:0
8 Авангард"Авангард" 1:2 1:0 2:2 0:1
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 0:2 1:0 1:2 1:0
10 Миколаїв"Миколаїв" 2:1 1:0 1:0 0:3
11 Балкани"Балкани" 1:1 1:0 0:1 1:1
12 Суми"Суми" 0:2 0:1 1:0 2:1
13 Оболонь-Бровар"Оболонь-Бровар" 0:1 1:2 0:1 0:1
14 Кремінь"Кремінь" 2:0 0:1 0:2 0:3
15 Волинь"Волинь" 0:1 0:1 1:0 3:0
16 Жемчужина"Жемчужина" 0:2 0:1 2:2 1:1
17 Нафтовик-Укрнафта"Нафтовик-Укрнафта" 1:1 1:4 2:1 0:2
18 Черкаський Дніпро"Черкаський Дніпро" 2:1 0:1 2:1 0:1
Поділитись:
Статистичні дані за віком футболістів на 28 квітня 2018 року
М Команда Заявлених на даний час Виходили на поле (кількість)
1 Арсенал"Арсенал" 25.4 26.9 (432)
2 Інгулець"Інгулець" 22.7 26.9 (417)
3 Полтава"Полтава" 25 26.4 (420)
4 Десна"Десна" 25.7 27.3 (424)
5 Колос"Колос" 26.3 28.1 (412)
6 Геліос"Геліос" 26 26.6 (400)
7 Рух"Рух" 25.5 25.8 (418)
8 Авангард"Авангард" 23.7 25.2 (414)
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 24.8 26.1 (416)
10 Миколаїв"Миколаїв" 22 25.8 (405)
11 Балкани"Балкани" 26.8 27.6 (418)
12 Суми"Суми" 25.7 26.7 (399)
13 Оболонь-Бровар"Оболонь-Бровар" 22.7 25.8 (404)
14 Кремінь"Кремінь" 24.2 26 (415)
15 Волинь"Волинь" 21.9 23.1 (402)
16 Жемчужина"Жемчужина" 23.4 25.2 (400)
17 Нафтовик-Укрнафта"Нафтовик-Укрнафта" 24 25.3 (405)
18 Черкаський Дніпро"Черкаський Дніпро" 23.3 25.1 (396)
Поділитись:
29 ТУР
НЕДІЛЯ 22.04.18
22.04. 14:00 Суми Суми 0:2 ДеснаДесна 648
22.04. 16:00 Арсенал Арсенал 2:0 ЖемчужинаЖемчужина 500
22.04. 16:00 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 2:1 АвангардАвангард 577
22.04. 16:00 Кремінь Кремінь 2:0 Гірник-СпортГірник-Спорт 1400
22.04. 16:30 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:1 БалканиБалкани 700
22.04. 18:00 Інгулець Інгулець 1:0 ВолиньВолинь 1256
ПОНЕДІЛОК 23.04.18
23.04. 17:00 Геліос Геліос 1:2 КолосКолос 400
23.04. 17:30 Миколаїв Миколаїв 2:1 ПолтаваПолтава 1000
23.04. 18:00 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:1 РухРух 800
НАСТУПНІ МАТЧІ
П'ЯТНИЦЯ 27.04.18
27.04. 18:00 Волинь Волинь 18:00 ГеліосГеліос
СУБОТА 28.04.18
28.04. 16:00 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 16:00 Оболонь-БроварОболонь-Бровар
28.04. 16:00 Балкани Балкани 16:00 СумиСуми
28.04. 16:00 Полтава Полтава 16:00 ІнгулецьІнгулець
28.04. 17:00 Рух Рух 17:00 МиколаївМиколаїв
28.04. 17:00 Десна Десна 17:00 КреміньКремінь
28.04. 17:00 Авангард Авангард 17:00 Нафтовик-УкрнафтаНафтовик-Укрнафта
28.04. 17:00 Жемчужина Жемчужина 17:00 Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро
28.04. 17:00 Колос Колос 17:00 АрсеналАрсенал
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Олександр Акименко Олександр Акименко Інгулець (Петрове) 25 (12)
2 Олександр Батальський Олександр Батальський Арсенал (Київ) 13 (0)
3 Максим Дегтярьов Максим Дегтярьов Полтава (Полтава) 13 (1)
4 Денис Фаворов Денис Фаворов Десна (Чернігів) 12 (3)
5 Артем Козлов Артем Козлов Геліос (Харків) 9 (0)
6 Ігор Сікорський Ігор Сікорський Миколаїв (Миколаїв) 9 (1)
7 Олександр Філіппов Олександр Філіппов Десна (Чернігів) 9 (2)
8 Сергій Кравченко Сергій Кравченко Геліос (Харків) 9 (3)
9 Олександр Волков Олександр Волков Десна (Чернігів) 8 (0)
10 Віталій Собко Віталій Собко Авангард (Краматорськ) 8 (3)
11 Владислав Шаповал Владислав Шаповал Волинь (Луцьк) 8 (5)
ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
Місце Гравець Команда Дата дискваліфікації
1 Червона картка Сергій Герасимець Сергій Герасимець Миколаїв (Миколаїв) 28.04
2 Олександр Голіков Олександр Голіков Полтава (Полтава) 28.04
3 Андрій Єфремов Андрій Єфремов Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 28.04
4 Євген Кателін Євген Кателін Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 28.04
5 Валерій Курелєх Валерій Курелєх Кремінь (Кременчук) 28.04
6 Сергій Любчак Сергій Любчак Балкани (с. Зоря) 28.04
7 Юрій Сачко Юрій Сачко Нафтовик-Укрнафта (Охтирка) 28.04
8 Дмитро Сидоренко Дмитро Сидоренко Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 28.04
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору