Новини ЗМІ

Лавриненко: у "Інгульця" завдання вийти в УПЛ

14:15, 10 липня 2017

Головний тренер "Інгульця" Сергій Лавриненко відповів на питання клубної прес-служби

Фото: fc-ap.com.ua

Головний тренер "Інгульця" Сергій Лавриненко підсумував навчально-тренувальний збір, який було проведено в рамках підготовки до наступного сезону.

- Чи задоволеніий Ви проведеним збором?
- Так. Ми виконали все, що було заплановано. Провели хороші спаринги. У нас небагато новачків додалося. Головне, що вдалося зберегти кістяк команди. До "Інгульця" прийшли нові футболісти, які мають нам допомогти. Ми повинні досягти завдання, які поставив президент клубу. Хочу відзначити, що всі умови для проведення якісного збору для нас були зроблені. У хорошому емоційному психологічному стані футболісти провели збір. Сподіваюся, результати у Чемпіонаті України прийдуть.

- Команда провела чотири контрольних матчі. Який з них найкраще вдався футболістам?
- У цих матчах ми не переслідували мету здобути перемогу. На фоні навантажень мали побачити фізичну підготовку футболістів. Дивилися як за цих умов хлопці могли проявити свої найкращі морально-вольові якості. Хочеться, щоб у офіційних матчах вже вони демонстрували якісний футбол, який би приносив результат.

- Футбольний клуб підписав кількох новачків. Які ще ланки потребують підсилення? Чи планується ще підписати якого футболіста цього літа?
- Тренерський штаб з президентом клубу обговорили селекційну роботу і прийшли до висновку: бажано, щоб у команді на кожну позицію було щонайменше два футболісти. Потрібна конкуренція. Хочеться, щоб у нас, тренерів, боліла голова від того кого поставити. Проблема, коли нікого ставити. Хочеться, щоб футболісти прогресували. Ми з "Інгульця-2" до тренувального процесу першої команди залучили кількох молодих футболістів. І далі будемо це робити, адже "Інгулець-2" для того і існує, щоб для першої команди награвати молодих виконавців. Ось така у нас вибудована піраміда. Ми не проти підсилити ще одну-дві позиції. Не все від нас залежить.

 

Ми ведемо переговори з двома футболістами. Тільки час покаже коли вони до нашої команди приєднаються – цього літа чи взимку. Селекційна робота ніколи не припиняється. Наша ціль – Прем’єр-Ліга України. Ми поступово до неї йдемо. «Інгулець» — молода команда, досвіду набираємося. Вірю, що «Інгулець» досягне своєї мети і буде в еліті українського футболу. Ми, тренери та футболісти, для цього докладаємо максимум зусиль. Завдання максимум – здобувати перемогу у кожному матчі. Чемпіонат покаже – в цьому році вийдемо до Прем’єр-Ліги України чи у наступному.

- Коли складався план підготовки команди та перелік спарингів не було відомо, що у першому турі зіграємо з краматорським «Авангардом». Так склалося, що в останньому спарингу та першому офіційному матчі наступного сезону один і той же суперник. Не було бажання змінити спаринг-партнера у останньому контрольному матчі після жеребкування Чемпіонату України?
- Я не забобонна людина. Дійсно, ми ще місяць тому запланували спаринг з «Авангардом». Наставник краматорчан Олександр Косевич добре знає потенціал нашої команди. Ми їх теж. Нічого приховувати. Тиждень в цілому не змінить малюнку гри. Ми прийшли до рішення не відміняти контрольний матч, який вийшов досить бойовим. Обидві команди мали нагоди, щоб відзначитися. Через тиждень ми знову зустрінемося і подивимося як ми підготувалися.

 

Прес-служба ПФЛ за матеріалами fc-ap.com.ua
ТЕГИ: ІНГУЛЕЦЬ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору