Новини змагань

Традиційна Туреччина і Україна! Де проведуть збори команди Першої ліги

13:30, 17 грудня 2019

Попередні плани команд Першої ліги на зимове міжсезоння сезону 2019/20

Фото: пресслужба ПФЛ


“Рух” про плани на зиму поки не поширюється - подробиці стануть відомі вже після вступу на посаду послідовника Леоніда Кучука - Юрія Бакалова. Попередньо запланована робота в три етапи з виїздом за кордон.

“Волинь” попередньо збирається 10 січня, влаштовує футзальний турнір і потім після Хрещення починає перший луцький збір. Про закордонний етап підготовки конкретика з'явиться пізніше - в планах робота в Туреччині.

ФК “Минай” у відпустці до 20 грудня. Перший тижневий цикл підготовки дебютант ліги проведе в Ужгороді, а вже після новорічних та різдвяних свят, з дев'ятого січня, почнеться наступний етап зборів з ігровою практикою і виїздами на контрольні матчі (як повідомляє прес-служба клубу, є попередня домовленість з провідними клубами з Угорщини ).

“Інгулець” попередньо збирається 15 січня. Ігровий збір планують провести в Туреччині (швидше за все, до гри в кубку), весь інший час працюватимуть у себе на базі у Володимирівці. Остаточні плани підготовки команди будуть затверджені після жеребкування Кубка - коли стане відомо суперник  і дата протистояння 1/4 фіналу Кубка України.

“Оболонь-Бровар” збирається 27 січня. Перший тиждень - медогляд, тестування, а потім грунтовний збір в Туреччині.

"Оболонь Бровар" має всі умови для якісної підготовки до сезону. Фото: fcbrovar.obolon.ua


“Агробізнес” попередньо виходить з відпустки 20 січня, але графік та географія зборів може бути відкоригована новим тренерським штабом. Тому поки невідомо, чи братиме участь команда в зимових турнірах в Україні, а також наскільки тривалими будуть збори в Туреччині.

“Металіст 1925” відпустці до 20 січня, хоча напередодні новорічних свят заплановано короткостроковий відновно-селекційний збір (23-28 грудня працюватимуть з харків'янами і потенційними новачками, а іногородні готуватимуться вдома відповідно до складеного тренерським штабом плану підготовки). Основна робота почнеться вже в січні - можлива участь в Кубку Пожечевського, а також  виїзд за кордон.

“Авангард” поки не оприлюднив планів на зиму. Втім, за нашою інформацією, клуб проведе перший етап підготовки вдома, другий - в Запоріжжі, обговорюється варіант з підготовкою на турецьких полях.

“Гірник-Спорт” у відпустці до 21 січня, після чого планує займатися вдома - на власній клубній інфраструктурі.

Фото: gornyak-sport.net


“Чорноморець” запланував відпустку до 13 січня. У планах - втягуючий домашній збір з контрольними матчами проти сусідів, а також виїзд на двохетапні закордонні збори.

“Прикарпаття”збереться вже у прийдешньому році. У планах провести три повноцінних збори: навчально тренувальний у Яремче, в Івано-Франківську (участь в "Кубку міського голови" за участі команди Першої і Другої ліг) і в Туреччині..

МФК “Миколаїв” поки не оприлюднює планів на зиму — вони залежитимуть від побажань нового головного тренера, якого клуб поки не призначив. Відомо тільки, що вже в грудні «корабели» хочуть провести невеликий селекційний збір.

“Кремень” планує виходити із відпустки в кінці січня. Подробиць зборів поки немає, а досвід минулих сезонів підказує, що клуб, найімовірніше, попрацює вдома - можливо, за участю в Кубку Пожечевського.

Відпустка “Балкан” триватиме до 15 січня. Перші два навчально-тренувальні збори “Балкани” проведуть в Одесі, після чого в двадцятих числах лютого команда із Зорі планує відправитися в Туреччину, де і завершить свою підготовку.

“Металург” у відпустці до 20 січня. Збори в три етапи — закладання фундаменту функціональної підготовки, участь в Кубку Придніпров'я (селекційний), третій - виїзний.

“Черкащина” з планами на зимову перерву поки не визначилася. Інформація про збори залишається поки невідомою.

 

Пресслужба ПФЛ за матеріалами SportArena
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору