Новини змагань

Мисик: хочу щоматчу приносити "Вересу" якнайбільшу користь

09:00, 3 жовтня 2019

 Інтерв’ю із героєм 12-го туру Другої ліги Мар'яном Мисиком

Фото: facebook.com/veres.club


Півзахисник "Вереса", причетний до чотирьох із п’яти голів у ворота "Поділля", став Героєм туру в Другій лізі. Мар’ян Мисик розповів про продуктивну оренду із "Руху" у "Верес", враження від нового колективу та зоряний матч напередодні дня народження.

— Визнання найкращим гравцем туру, звичайно, для мене приємна звістка, — зізнався півзахисник, який учора святкував 23-річчя. — Будь якому футболісту таке визнання додає мотивації і піднімає настрій.

— Матч із хмельницьким "Поділлям" був надзвичайно важливим для команди з турнірної точки зору. Напевно, вас додатково мотивувати на цю гру не потрібно було, адже розуміли відповідальність протистояння?

— Матч із Хмельницьким, як то кажуть, був футбольним боєм за шість очок. Як щодо турнірного становища, так і для команди, тренера. Ми не мали права програти. Тож кожен для себе розумів відповідальність матчу.

— Хмельничани цього сезону демонструють непоганий футбол. Було хвилювання за результат?

— Наш швидкий м’яч дещо психологічно додав впевненості. Добре, що не зупинились на цьому результаті, а далі продовжувати грати в свій футбол. Активний пресинг в подальшому приніс результат — забиті м’ячі.

— У цій грі ви взяли участь у чотирьох із п’яти голів. Найкращий ваш матч у сезоні?

— Навряд. Але «маленька» заслуга моя в ньому є (посміхається). Стараюся не підводити тренера і команду, якісно виконувати стандарти і штрафні удари, які мені доручили пробивати. Це відповідальні дії, адже із стандартів дуже часто вирішується доля поєдинку в цілому.

— Відчуваєте, що додаєте від матчу до матчу?

— Надто того, мені нікуди вже збавляти. Перед собою поставив ціль і завдання щоматчу приносити команді якнайбільшу користь, як командними так і індивідуальними діями.

— Після якого забитого м’яча відчули, що вже не віддасте перемогу?

— Перевагу, яка втілилася у швидкий забитий м’яч, віддати не мали права. Тим паче ще й програти. Тому думки з самого початку матчу були лише про три очки.

— Було помітно, що команда, не дивлячись на рахунок, не збавляла обертів і продовжувала створювати моменти. Прагнули своєю видовищною грою порадувати вболівальників, які вже зачекалися від вас перемог?

— Уболівальникам особлива подяка. За такої гарячої підтримки завжди грати вдвічі приємніше та й відповідальніше. Радий, що матч видався багатим на забиті м’ячі.

Фото: facebook.com/veres.club


— Як вам працюється під керівництвом Юрія Вірта? Відразу знайшли спільну мову з тренером?

— Юрій Миколайович – висококваліфікований тренер. Радий працювати під його керівництвом. Спільну мову знайшли одразу, адже знайомі вже не перший рік на футбольній ниві.

— Наскільки швидкою була ваша адаптація у новому колективі, адже ви не проходили зборів з командою?

— Приєднався до команди не з початку сезону. Тому перші ігри команди проаналізувати не можу. Думаю, від гри до гри ми ще наберемо цю футбольну стабільність. Але ж у футболі, як і будь-якому іншому виді спорту, завжди перемагати неможливо. Є злети, є падіння, головне вчасно, скоро відреагувати на помилки, які були допущені і зробити правильні висновки.

Колектив хороший. Спільну мову із футболістами вдалось знайти одразу. Ми футболісти — в деякій мірі одна така велика футбольна сім’я. І у футбольному середовищі кожний з кожним спілкується, контактує, тому в сучасному футбольному світі легко підтримувати зв’язок (маю на увазі — тренер із тренером, клуб з клубом, президент з президентом).

Бліц

• Народився в місті Радехів Львівської області

• Вихованець ФК Львів 

• Перший тренер – Роман Ростиславович Марич 

• Подобається АПЛ, слідкую за світовим футболом у цілому

 

Пресслужба ПФЛ
ТЕГИ: ВЕРЕС, МИСИК
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору