Новини змагань

Брати Когути: у "Агробізнеса" серйозна конкуренція в команді (відео)

13:00, 25 січня 2019

Півзахисники брати-близнюки ФК "Агробізнес" Іван і Микола Когути поділилися враженнями від осінньої частини сезону і матчів у складі студентської збірної

Фото: прес-служба ПФЛ


Цьогоріч Меморіал Макарова укомплектований пристойними командами, але окремо стоїть Національна збірна серед студентів. Її головний тренер Анатолій Бузник напередодні Всесвітньої Універсіади 2019-го у Неаполі запросив до лав команди гравців зі змагань ПФЛ - представники "Металіста 1925", "Авангарда" та "Агробізнеса", розбавлені найкращими футболістами-аматорами вітчизняних ВУЗів, зуміли пробитися до фіналу зимових змагань. Здобувши перемогу у груповому турнірі, студенти пройшли у півфіналі непросту команду "Рубікон" із Вишневого (одного із претендентів на отримання статусу профі уже цього року). Важливими виконавцями цього складу збірної є брати Когути - Микола і Іван є старожилами цієї команди. Одразу після переможного півфінального матчу 20-річні близнюки розповіли про не найкращу осінь "Агробізнеса", очікування від зборів у клубі й найближчу Універсіаду.

- Ви старожили студентських змагань. Як вам збірна України нинішнього скликання?

- І. Можу сказати, що минулого року збірну представляли більшість гравців з вищих навчальних закладів, не залучених до змагань серед професіоналів. А зараз викликають більш досвідчених футболістів з Першої та Другої ліг. Вважаю, що в цьому році наша команда стала сильнішою.

- Чого очікуєте від Універсіади у Неаполі? Напевно, настав час перемогти вашому поколінню?

- М. Звісно, нам дуже хочеться перемогти у цих змаганнях. Віддамо всі сили для цього, але все залежить від складу команди, тренувального процесу. Все в наших руках. Треба працювати та вдосконалюватися. Немає нічого неможливого, ми виглядаємо дуже потужно.

- Наскільки складно було пробитися у фінал Меморіалу Макарова?

- І. Зараз дуже складна погода, непросто грати у комбінаційний футбол. Вважаю, ми заслужено вийшли у фінал, продемонстрували досить цікавий футбол. Зараз головне награти ігрові зв'язки, щоб у наступних матчах почувати себе більш впевнено.

Збірна України серед студентів перед матчем проти "Рубікону" (2:1). Фото: прес-служба ПФЛ


- До Волочиська поїдете відразу після фіналу?

- М. Команда збирається на базі 25 січня, але у нас 26 числа фінальна гра Меморіалу Макарова. Напевно, вже у понеділок повернемося до Волочиська.

- Які ваші задачі на зборах з ФК “Агробізнесом”?

- І. Головне, набрати свої оптимальні кондиції. Перший збір проходитиме у Волочиську, працюватимемо над функціональною підготовкою. Другий збір проведемо у Туреччині. На другому зборі буде більше роботи з м'ячем. Необхідно добре підготуватися, щоб підійти у своїй найкращій формі до весняної частини змагань.

- Як оціните результати "Агробізнеса" у першій частині сезону у Першій лізі?

- І. Вважаю, що грали досить непогано, але місцем у турнірній таблиці незадоволені. Втратили багато залікових пунктів у тих матчах, де повинні були перемагати. На жаль, нас часто підводила реалізація у завершальній стадії атаки, не вистачало концентрації.

М. Хотілося у своєму дебютному сезоні у Першій лізі зіграти більш вдало. Водночас, необхідно визнати, що ми здобули неоціненний досвід, який  допоможе у майбутньому.

- З яким настроєм їхали до студентської збірної України? Ви менше часу мали на відпустку, наскільки це вплинуло на вас?

- М. У нас лише позитивні враження від перебування у збірній. Дуже важливо, що вдалося зіграти у таких цікавих матчах. Перед зборами це піде лише на користь. Перед відпусткою нам тренерський план роздав індивідуальні плани тренувань, але так як ми вирушили до збірної, не могли їх виконати. Готувалися вже у розташуванні збірної.

- “Агробізнес” у зимове міжсезоння залишило декілька гравців вашого амплуа (Зарічнюк, Шевчук). Для вас це має значення? Можливо, буде менше конкуренції?

- М. У “Агробізнеса” достатня кількість кваліфікованих виконавців у команді. Відчувається серйозна конкуренція. Для того, щоб стати гравцем основного складу, необхідно проявити себе на зборах. Працюватимемо на максимум своїх можливостей.

- Ви провели не так багато матчів у стартовому складі восени. В чому причина? На якій позиції вам найбільш комфортно грати?

- І. Поки що нам не вистачає досвіду виступів на такому рівні. Необхідно працювати на тренуваннях та доводити, що готовий грати з перших хвилин. Комфортно почуваю себе на обох флангах півзахисту, можу помінятися з братом позиціями. Все залежить від конкретної ситуації на полі.

- Як вас розрізняють у команді?

- М. Спочатку були певні проблеми з цим, не могли нас розрізнити, але з часом ситуація покращилася. Партнери вже впізнають нас.

- Чи бувало таке, що тренер випускав вас без заявки на гру і цього ніхто не помічав:)?

- І. Коли грали на аматорському рівні, то перший тайм грав я, а другий Микола. Ніхто не помічав цього. Одного разу скористалися своєю схожістю і в "Агробізнесі".

 

Прес-служба ПФЛ
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору