ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Солов'ян О.М.
Асистент 1 Котубей П.В.
Асистент 2 Український В.П.
4-ий арбітр Копмарь В.В.
16 ТУР
03.11.2019 17:00
"Чорноморець" м. Одеса
Гляд.
1800
Темп.
13 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Латоша О.А.
Чорноморець
“Чорноморець”
2:1
(1:0)
Черкащина
“Черкащина”
“Чорноморець”
“Черкащина”
transparent
transparent
11’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
46’
Картинка
60’
Картинка
75’
Картинка
80’
Картинка
80’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
70’
Картинка
71’
Картинка
73’
Картинка
77’
Картинка
80’(2)
Картинка
84’
“Чорноморець” СКЛАДИ КОМАНД “Черкащина”
12 Андрій Кожухар Кожухар Андрій Майборода Олексій Олексій Майборода 1
19 Вячеслав Велєв Велєв Вячеслав Чорний Вадим Вадим Чорний 13
9 Віталій Гошкодеря Гошкодеря Віталій Бурлін Анатолій Анатолій Бурлін 2
5 Дмитро Рижук Рижук Дмитро Цебро Михайло Михайло Цебро 14
29 Петро Долгов Долгов Петро Картинка 90’ Кошелюк Дмитро Дмитро Кошелюк 32
17 Андрій Ткачук Ткачук Андрій Картинка 60’ Картинка 84’ Цибульник Олександр Олександр Цибульник 15
21 Владислав Хамелюк Хамелюк Владислав Картинка 75’ Медведь Олександр Олександр Медведь 7
23 Денис Норенков Норенков Денис Картинка 11’ Картинка 80’ Картинка 73’ Картинка 77’ Малєй Юрій Юрій Малєй 20
99 Костянтин Ярошенко Ярошенко Костянтин Картинка 46’ Картинка 84’ Тищенко Іван Іван Тищенко 11
7 Микола Мусолітін Мусолітін Микола Картинка 70’ Сторчоус Андрій Андрій Сторчоус 21
10 Володимир Аржанов Аржанов Володимир Картинка 85’ Картинка 80’(2) Фаюк Андрій Андрій Фаюк 9
1 Данило Варакута Варакута Данило Марченко Владислав Владислав Марченко 12
33 Сергій Воронін Воронін Сергій Картинка 60’ Орел Вячеслав Вячеслав Орел 18
15 Гліб Грачов Грачов Гліб Картинка 80’ Картинка 70’ Картинка 71’ Картинка 90+4’ Авер'янов Максим Максим Авер'янов 10
87 Євгеній Ратушняк Ратушняк Євгеній Картинка 80’(2) Тенжицький Вадим Вадим Тенжицький 27
40 Микита Тітаєвський Тітаєвський Микита Шурубура Денис Денис Шурубура 22
98 Дмитро Семенів Семенів Дмитро Картинка 46’ Картинка 80’ Картинка 84’ Погранічний Тимур Тимур Погранічний 95
70 Владислав Цуркан Цуркан Владислав Картинка 77’ Антонюк Іван Іван Антонюк 71
45 Максим Брагару Брагару Максим Картинка 90’ Лєнчінков Андрій Андрій Лєнчінков 31
22 Андрій Штогрін Штогрін Андрій Картинка 85’
Головний тренер: Головний тренер:
Маркевич Остап Миронович Кирилюк Олександр Ілліч
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору