ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Пономаренко М.О.
Асистент 1 Онищук В.О.
Асистент 2 Катющев М.В.
4-ий арбітр Кисельов П.В.
19 ТУР
02.11.2019 14:00
"Центральний міський стадіон" м. Вінниця
Гляд.
500
Темп.
3 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Трач Б.Б.
Нива
“Нива”
2:2
(0:1)
Оболонь Бровар-2
“Оболонь Бровар-2”
“Нива”
“Оболонь Бровар-2”
transparent
transparent
9’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
2’
Картинка
19’
46’
Картинка
67’
Картинка
69’
Картинка
72’
Картинка
80’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
78’(2)
Картинка
84’
Картинка
90’
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь Бровар-2”
99 Максим Гурідов Гурідов Максим Тюрін Іван Іван Тюрін 97
25 Олександр Калітов Калітов Олександр Чобанов Марлен Марлен Чобанов 5
2 Назар Виздрик Виздрик Назар Мате Юрій Юрій Мате 96
95 Владислав Дворовенко Дворовенко Владислав Картинка 2’ Картинка 90+1’ Потопальський Максим Максим Потопальський 74
16 Владислав Когут Когут Владислав Картинка 67’ Покойовий Богдан Богдан Покойовий 77
19 Денис Долінський Долінський Денис Картинка 90’ Степаненко Валерій Валерій Степаненко 17
8 Олександр Демченко Демченко Олександр Картинка 84’ Сичевський Дмитрій Дмитрій Сичевський 95
10 Тимофій Брижчук Брижчук Тимофій Картинка 9’ Картинка 46’ Корнєв Андрій Андрій Корнєв 6
7 Антон Брижчук Брижчук Антон Картинка 90’(2) Картинка 19’ Картинка 78’ Улянченко Владислав Владислав Улянченко 11
11 Ігор Маляренко Маляренко Ігор Картинка 69’ Картинка 80’ Островський Денис Денис Островський 7
9 Ярослав Браславський Браславський Ярослав Картинка 87’ Картинка 78’(2) Дерев'яго Артем Артем Дерев'яго 99
1 Леонід Мукомел Мукомел Леонід Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
12 Деян Федорук Федорук Деян Дьогтяр Максим Максим Дьогтяр 55
34 Денис Громок Громок Денис Картинка 80’ Картинка 84’ Картинка 90+4’ Козій Богдан Богдан Козій 27
93 Артур Загорулько Загорулько Артур Картинка 46’ Картинка 72’ Грабовський Єгор Єгор Грабовський 35
17 Андрій Рогозін Рогозін Андрій Картинка 90’(2) Картинка 90’ Лаврієнко Денис Денис Лаврієнко 90
20 Сергій Бондарчук Бондарчук Сергій Чистяк Іван Іван Чистяк 29
4 Давид Подкуйко Подкуйко Давид Аракелян Артур Артур Аракелян 79
6 Денис Червінський Червінський Денис Картинка 67’ Картинка 84’ Картинка 78’(2) Касімов Дмитро Дмитро Касімов 44
5 Дмитро Попов Попов Дмитро Картинка 87’ Картинка 78’ Дишкант Ярослав Ярослав Дишкант 25
Головний тренер: Головний тренер:
Нгаха Пунгуе Колінс Стробель Мазуренко Олег Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору