ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Дубровець П.В.
Асистент 1 Лікаренко А.О.
Асистент 2 Парасунько О.В.
4-ий арбітр Дубина Р.В.
18 ТУР
27.10.2019 14:00
"Колос-Арена" смт. Магдалинівка
Гляд.
500
Темп.
11 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Молгамов А.Л.
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
2:0
(1:0)
Кристал
“Кристал”
“ВПК-Агро”
“Кристал”
transparent
7’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
Картинка
29’
51’
Картинка
53’
Картинка
67’
Картинка
70’
Картинка
74’
Картинка
81’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
52’
Картинка
85’
“ВПК-Агро” СКЛАДИ КОМАНД “Кристал”
12 Андрій Бубенцов Бубенцов Андрій Герасименко Ярослав Ярослав Герасименко 1
19 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 90’ Картинка 29’ Жовтюк Микола Микола Жовтюк 3
4 Кирило Сидоренко Сидоренко Кирило Картинка 7’(п) Картинка 52’ Малиш Станіслав-Нурі Станіслав-Нурі Малиш 2
14 Олександр Логінов Логінов Олександр Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 17
23 Юрій Яременко Яременко Юрій Картинка 45’ Мілєсін Павло Павло Мілєсін 16
15 Станіслав Передистий Передистий Станіслав Картинка 53’ Цой Сергій Сергій Цой 7
6 Кирило Дорошенко Дорошенко Кирило Картинка 90’(2) Кірєєв Віталій Віталій Кірєєв 24
9 Арамаіс Маргарян Маргарян Арамаіс Картинка 81’ Корякін Павло Павло Корякін 23
21 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 67’ Картинка 85’ Мартян Віктор Віктор Мартян 22
33 Єгор Смірнов Смірнов Єгор Картинка 74’ Гливий Іван Іван Гливий 11
10 Антон Шарко Шарко Антон Картинка 51’ Картинка 70’ Барладим Андрій Андрій Барладим 10
30 Микола Збарах Збарах Микола Сидоренко Владислав Владислав Сидоренко 71
25 Іван Будняк Будняк Іван Картинка 67’ Картинка 85’ Крутін Максим Максим Крутін 9
3 Олександр Андрушко Андрушко Олександр Картинка 90’(2) Черкашенко Данило Данило Черкашенко 8
7 Дмитро Мельніков Мельніков Дмитро Картинка 29’ Карась Микита Микита Карась 4
17 Ігор Соколянський Соколянський Ігор Картинка 70’ Картинка 88’ Решетов Ігор Ігор Решетов 44
18 Михайло Васильєв Васильєв Михайло Картинка 90’ Тишко Артем Артем Тишко 21
29 Богдан Саблін Саблін Богдан Картинка 81’ Бондаренко Дмитро Дмитро Бондаренко 19
8 Михайло Коломоєць Коломоєць Михайло Заніздра Максим Максим Заніздра 6
27 Никита Дегтярьов Дегтярьов Никита Апостолюк Владислав Владислав Апостолюк 14
5 Ярослав Терехов Терехов Ярослав Кучер Володимир Володимир Кучер 15
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Курілко Богдан Богдан Курілко 30
Головний тренер: Головний тренер:
Соловйов Сергій Миколайович Хавров Едуард Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору