ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кєвліч Є.Ю.
Асистент 1 Преснухін О.С.
Асистент 2 Попков В.О.
4-ий арбітр Поліщук М.П.
17 ТУР
23.10.2019 15:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
400
Темп.
15 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Чижевський П.П.
Нікополь
“Нікополь”
4:1
(1:0)
Чорноморець-2
“Чорноморець-2”
“Нікополь”
“Чорноморець-2”
transparent
transparent
10’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
20’
Картинка
25’
Картинка
29’
Картинка
45+2’
57’
Картинка
67’
Картинка
71’
Картинка
79’
Картинка
83’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
50’
Картинка
62’
Картинка
71’
Картинка
83’
Картинка
89’
“Нікополь” СКЛАДИ КОМАНД “Чорноморець-2”
91 Андрій Полтавцев Полтавцев Андрій Картинка 71’ Даскалиця Валерій Валерій Даскалиця 71
18 Василь Адаменко Адаменко Василь Картинка 29’ Картинка 46’ Остапенко Олег Олег Остапенко 77
4 Віталій Слищенко Слищенко Віталій Картинка 67’ Картинка 45+2’ Картинка 89’(п) Войтіховський Максим Максим Войтіховський 25
11 Дмитро Люсік Люсік Дмитро Гейко Дмитро Дмитро Гейко 66
17 Сергій Твердоух Твердоух Сергій Картинка 10’ Картинка 25’ Вдовиченко Дмитро Дмитро Вдовиченко 89
9 Ярослав Ботвинко Ботвинко Ярослав Картинка 83’ Примаков Ілля Ілля Примаков 72
8 Сергій Донець Донець Сергій Картинка 88’ Тітаєвський Микита Микита Тітаєвський 40
7 Максим Богданов Богданов Максим Картинка 71’(п) Картинка 62’ Шонія Микита Микита Шонія 97
20 Ерік Бейер Бейер Ерік Картинка 57’ Картинка 79’ Картинка 20’ Чернишов Олег Олег Чернишов 69
10 Сергій Мандровський Мандровський Сергій Картинка 83’(п) Картинка 87’ Картинка 50’ Прильопа Владислав Владислав Прильопа 27
32 Сергій Молочко Молочко Сергій Картинка 84’ Плохотнюк Михайло Михайло Плохотнюк 90
24 Іван Богдан Богдан Іван Марущак Микита Микита Марущак 93
5 Владислав Омельченко Омельченко Владислав Картинка 84’ Картинка 88’ Картинка 46’ Ратушняк Євгеній Євгеній Ратушняк 87
15 Кирило Негря Негря Кирило Картинка 88’ Плачков Дмитро Дмитро Плачков 55
13 Роман Богочаров Богочаров Роман Картинка 79’ Серпутько Святослав Святослав Серпутько 32
21 Данило Артюшенко Артюшенко Данило Гулєватий Андрій Андрій Гулєватий 26
Картинка 62’ Смароков Олексій Олексій Смароков 88
Грабован Олексій Олексій Грабован 94
Польовий Олександр Олександр Польовий 96
Головний тренер: Головний тренер:
Варжеленко Григорій Тихонович Ущаповський Андрій Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору