ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Осауленко Д.В.
Асистент 1 Дубовий О.С.
Асистент 2 Рубан Д.О.
4-ий арбітр Чертоляс М.В.
17 ТУР
23.10.2019 15:00
"Енергія" м. Нова Каховка
Гляд.
300
Темп.
15 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Муравйов О.В.
Енергія
“Енергія”
3:1
(2:0)
Реал Фарма
“Реал Фарма”
“Енергія”
“Реал Фарма”
transparent
transparent
transparent
14’
Картинка
19’
Картинка
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
37’
Картинка
transparent
Картинка
39’
46’
Картинка
51’
Картинка
56’(2)
Картинка
68’
Картинка
Картинка
46’(3)
Картинка
54’
Картинка
58’
Картинка
62’
Картинка
72’
“Енергія” СКЛАДИ КОМАНД “Реал Фарма”
30 Сергій Дворник Дворник Сергій Арутюнян Тигран Тигран Арутюнян 1
4 Олександр Шевченко Шевченко Олександр Картинка 35’ Гарванко Дмитро Дмитро Гарванко 16
17 Артем Данковський Данковський Артем Картинка 37’ Дубіна Олександр Олександр Дубіна 99
8 Вадим Шовковий Шовковий Вадим Картинка 46’ Іванченко Данило Данило Іванченко 24
3 Артем Дмитрієв Дмитрієв Артем Картинка 14’ Картинка 17’ Дмитрієв Герман Герман Дмитрієв 44
13 Валерій Доля Доля Валерій Картинка 19’ Картинка 56’ Картинка 46’(2) Лиховидов Андрій Андрій Лиховидов 77
11 Михайло Кривич Кривич Михайло Картинка 56’(2) Картинка 46’(3) Глиняний Ілля Ілля Глиняний 27
15 Павло Бесараб Бесараб Павло Картинка 58’ Руденко Андрій Андрій Руденко 50
5 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 68’ Картинка 39’ Картинка 54’ Шаповаленко Артем Артем Шаповаленко 15
19 Дмитро Махнєв Махнєв Дмитро Картинка 62’ Чоловський Володимир Володимир Чоловський 9
16 Олексій Заїка Заїка Олексій Поліщук Владислав Владислав Поліщук 10
12 Владислав Логовський Логовський Владислав Георгіца Анатолій Анатолій Георгіца 12
10 Микита Комісар Комісар Микита Картинка 58’ Тимошевський Владислав Владислав Тимошевський 25
18 Дмитро Сидоренко Сидоренко Дмитро Картинка 46’ Картинка 46’(3) Машнін Олександр Олександр Машнін 14
7 Максим Зінатуллін Зінатуллін Максим Картинка 56’ Картинка 46’(2) Колесников Олексій Олексій Колесников 4
6 Максим Чеглов Чеглов Максим Картинка 68’ Приблуда Богдан Богдан Приблуда 8
14 Павло Черняєв Черняєв Павло Картинка 54’ Вареник Андрій Андрій Вареник 11
2 Олександр Нестерук Нестерук Олександр Картинка 17’ Картинка 51’ Картинка 62’ Картинка 72’ Філіпчук Володимир Володимир Філіпчук 20
20 Андрій Гавриленко Гавриленко Андрій Картинка 56’(2)
Головний тренер: Головний тренер:
Федорчук Олег Вікторович Спіцин Олександр Сергійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору