ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кубряк Д.В.
Асистент 1 Онищук В.О.
Асистент 2 Капленко О.Ю.
4-ий арбітр Тельбух Л.В.
16 ТУР
19.10.2019 15:00
"Колос-Арена" смт. Магдалинівка
Гляд.
300
Темп.
20 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Муравйов О.В.
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
3:0
(0:0)
Миколаїв-2
“Миколаїв-2”
“ВПК-Агро”
“Миколаїв-2”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
25’
Картинка
45+1’
53’
Картинка
54’
Картинка
57’
Картинка
60’
Картинка
69’
Картинка
77’
Картинка
79’
Картинка
Картинка
63’(2)
Картинка
71’
Картинка
78’
“ВПК-Агро” СКЛАДИ КОМАНД “Миколаїв-2”
12 Андрій Бубенцов Бубенцов Андрій Агаларов Амір Амір Агаларов 16
14 Олександр Логінов Логінов Олександр Картинка 45+1’ Ляшевський Владислав Владислав Ляшевський 2
33 Єгор Смірнов Смірнов Єгор Картинка 78’ Бурахович Олександр Олександр Бурахович 6
23 Юрій Яременко Яременко Юрій Біневський Сергій Сергій Біневський 19
19 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 69’ Картинка 71’ Солдатов Олександр Олександр Солдатов 20
6 Кирило Дорошенко Дорошенко Кирило Картинка 54’(п) Картинка 81’ Запорощенко Андрій Андрій Запорощенко 24
15 Станіслав Передистий Передистий Станіслав Толгаренко Олександр Олександр Толгаренко 28
25 Іван Будняк Будняк Іван Картинка 57’ Картинка 77’ Картинка 63’ Пасічник Василь Василь Пасічник 30
9 Арамаіс Маргарян Маргарян Арамаіс Картинка 79’ Порох Богдан Богдан Порох 31
8 Михайло Коломоєць Коломоєць Михайло Картинка 53’ Картинка 25’ Картинка 63’(2) Бардадим Дмитро Дмитро Бардадим 36
10 Антон Шарко Шарко Антон Картинка 60’ Швець Владислав Владислав Швець 89
30 Микола Збарах Збарах Микола Жемчужний Сергій Сергій Жемчужний 71
7 Дмитро Мельніков Мельніков Дмитро Картинка 78’ Фальковський Данило Данило Фальковський 22
17 Ігор Соколянський Соколянський Ігор Картинка 60’ Картинка 63’(2) Студенко Вячеслав Вячеслав Студенко 27
29 Богдан Саблін Саблін Богдан Картинка 77’ Сула Максим Максим Сула 38
5 Ярослав Терехов Терехов Ярослав Цвєтков Даниїл Даниїл Цвєтков 48
3 Олександр Андрушко Андрушко Олександр Картинка 69’ Картинка 71’ Сахацький Захар Захар Сахацький 50
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав Картинка 63’ Сурженко Максим Максим Сурженко 54
22 Микита Донгаузер Донгаузер Микита Картинка 53’
4 Кирило Сидоренко Сидоренко Кирило
27 Никита Дегтярьов Дегтярьов Никита Картинка 81’
Головний тренер: Головний тренер:
Соловйов Сергій Миколайович Мазараті В`ячеслав Григорович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору