ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Децюк П.І.
Асистент 1 Федунець В.І.
Асистент 2 Морозюк Б.М.
4-ий арбітр Сахно О.С.
16 ТУР
18.10.2019 14:00
"Ювілейний" м. Буча
Гляд.
200
Темп.
21 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Дмитрук Я.В.
Оболонь Бровар-2
“Оболонь Бровар-2”
0:3
(0:2)
Поділля
“Поділля”
“Оболонь Бровар-2”
“Поділля”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
39’
Картинка
transparent
Картинка
26’
Картинка
33’
Картинка
37’
Картинка
45+1’
46’(2)
Картинка
85’
Картинка
90’(2)
Картинка
Картинка
59’
Картинка
78’
Картинка
79’
Картинка
84’
Картинка
88’
“Оболонь Бровар-2” СКЛАДИ КОМАНД “Поділля”
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Картинка 85’ Федоренко Андрій Андрій Федоренко 1
5 Марлен Чобанов Чобанов Марлен Картинка 42’ Картинка 84’ Шпікула Ярослав Ярослав Шпікула 11
17 Валерій Степаненко Степаненко Валерій Морговський Ян Ян Морговський 7
96 Юрій Мате Мате Юрій Картинка 33’ Охрончук Владислав Владислав Охрончук 15
77 Богдан Покойовий Покойовий Богдан Картинка 37’ Картинка 90’(3) Воловик Олександр Олександр Воловик 14
74 Максим Потопальський Потопальський Максим Ліповуз Андрій Андрій Ліповуз 8
95 Дмитрій Сичевський Сичевський Дмитрій Картинка 46’ Картинка 59’ Панасенков Артем Артем Панасенков 20
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій Картинка 26’ Картинка 88’ Зуєвич Сергій Сергій Зуєвич 19
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав Картинка 46’(2) Картинка 45+1’ Каверін Віталій Віталій Каверін 49
69 Володимир Ткач Ткач Володимир Картинка 39’ Картинка 90’ Картинка 78’ Картинка 79’ Калінін В'ячеслав В'ячеслав Калінін 97
7 Денис Островський Островський Денис Картинка 90’(2) Муляр Андрій Андрій Муляр 10
29 Іван Чистяк Чистяк Іван Нестеренко Єгор Єгор Нестеренко 35
34 Алекс Чідомере Чідомере Алекс Картинка 46’ Картинка 84’ Майко Олександр Олександр Майко 33
90 Денис Лаврієнко Лаврієнко Денис Картинка 79’ Романюк Артем Артем Романюк 5
35 Єгор Грабовський Грабовський Єгор Картинка 90’(3) Буценко Ярослав Ярослав Буценко 4
44 Дмитро Касімов Касімов Дмитро Картинка 46’(2) Картинка 59’ Дорошенко Арсентій Арсентій Дорошенко 27
79 Артур Аракелян Аракелян Артур Картинка 90’(2) Картинка 88’ Худік Роман Роман Худік 44
89 Антон Рафальський Рафальський Антон Картинка 90’ Галета Артем Артем Галета 99
45 Володимир Коломієць Коломієць Володимир Картинка 85’ Мандзюк Олександр Олександр Мандзюк 30
55 Максим Дьогтяр Дьогтяр Максим
Головний тренер: Головний тренер:
Антоненко Олександр Сергійович Костишин Віталій Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору