ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Горбань І.В.
Асистент 1 Капленко О.Ю.
Асистент 2 Аврамчук В.О.
4-ий арбітр Поліщук М.П.
15 ТУР
13.10.2019 15:00
"Електрометалург" м. Нікополь
Гляд.
600
Темп.
19 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Бондар В.М.
Нікополь
“Нікополь”
2:0
(0:0)
Таврія Сімферополь
“Таврія Сімферополь”
“Нікополь”
“Таврія Сімферополь”
transparent
transparent
9’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
22’
Картинка
34’
Картинка
45’
58’
Картинка
61’
Картинка
71’
Картинка
76’
Картинка
83’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
57’
Картинка
75’(2)
Картинка
78’
Картинка
85’
Картинка
90’(2)
“Нікополь” СКЛАДИ КОМАНД “Таврія Сімферополь”
91 Андрій Полтавцев Полтавцев Андрій Картинка 45’ Картинка 90’(2) Чеботарьов Віталій Віталій Чеботарьов 47
18 Василь Адаменко Адаменко Василь Картинка 58’ ,76’ Картинка Максименко Олександр Олександр Максименко 10
4 Віталій Слищенко Слищенко Віталій Картинка 85’ Біжко Володимир Володимир Біжко 19
22 Ігор Катеруша Катеруша Ігор Картинка 9’ Клочко Дмитро Дмитро Клочко 4
17 Сергій Твердоух Твердоух Сергій Картинка 75’ Кушнір Владислав Владислав Кушнір 5
7 Максим Богданов Богданов Максим Картинка 85’(п) Картинка 22’ Картинка 57’ Жуков Микита Микита Жуков 99
8 Сергій Донець Донець Сергій Картинка 61’ Гриппа Вадим Вадим Гриппа 27
9 Ярослав Ботвинко Ботвинко Ярослав Картинка 83’ Пріхна Дмитро Дмитро Пріхна 17
19 Павло Похитайло Похитайло Павло Картинка 90’ Картинка 34’ Шарабура Микита Микита Шарабура 33
10 Сергій Мандровський Мандровський Сергій Картинка 75’(2) Бурковський Дінасій Дінасій Бурковський 97
32 Сергій Молочко Молочко Сергій Картинка 71’ Картинка 78’ Макарченко Артем Артем Макарченко 3
24 Іван Богдан Богдан Іван Картинка 90’(2) Ординський Роман Роман Ординський 12
20 Ерік Бейер Бейер Ерік Картинка 83’ Скрипник Павло Павло Скрипник 22
11 Дмитро Люсік Люсік Дмитро Картинка 71’ Шморгун Віталій Віталій Шморгун 20
13 Роман Богочаров Богочаров Роман Трофименко Ігор Ігор Трофименко 9
5 Владислав Омельченко Омельченко Владислав Макаров Владислав Владислав Макаров 8
21 Данило Артюшенко Артюшенко Данило Картинка 90’ Іскендеров Рамін Рамін Іскендеров 14
Картинка 78’ Сахнюк Віктор Віктор Сахнюк 7
Картинка 75’(2) Картинка 78’ Добровольський Владислав Владислав Добровольський 11
Картинка 75’ Журавленко Владислав Владислав Журавленко 6
Головний тренер: Головний тренер:
Варжеленко Григорій Тихонович Шевченко Сергій Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору