ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Козорог К.В.
Асистент 1 Потькало Д.О.
Асистент 2 Преснухін О.С.
4-ий арбітр Пєсоцький Я.С.
11 ТУР
22.09.2019 17:00
"Ювілейний" м. Суми
Гляд.
3350
Темп.
15 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Іванов О.В.
Альянс
“Альянс”
2:1
(2:1)
Кристал
“Кристал”
“Альянс”
“Кристал”
transparent
4’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
25’
Картинка
transparent
transparent
36’
Картинка
39’
Картинка
Картинка
22’
Картинка
37’
Картинка
41’
53’
Картинка
57’
Картинка
63’
Картинка
68’
Картинка
69’
Картинка
84’
Картинка
87’
Картинка
Картинка
73’
Картинка
81’
Картинка
89’
“Альянс” СКЛАДИ КОМАНД “Кристал”
88 Ярослав Важинський Важинський Ярослав Сидоренко Владислав Владислав Сидоренко 71
33 Костянтин Пікуль Пікуль Костянтин Картинка 22’ Жовтюк Микола Микола Жовтюк 3
44 Олександр Медведєв Медведєв Олександр Малиш Станіслав-Нурі Станіслав-Нурі Малиш 2
45 Євген Меженський Меженський Євген Картинка 57’ Картинка 73’ Мілєсін Павло Павло Мілєсін 16
11 Руслан Пісний Пісний Руслан Картинка 39’ Лаптєв Михайло Михайло Лаптєв 17
8 Олександр Лучик Лучик Олександр Картинка 63’ Кірєєв Віталій Віталій Кірєєв 24
9 Вячеслав Піднебенной Піднебенной Вячеслав Картинка 81’ Цой Сергій Сергій Цой 7
25 Станіслав Шарай Шарай Станіслав Картинка 25’ Картинка 69’ Картинка 37’ Бондаренко Дмитро Дмитро Бондаренко 19
96 Ярослав Сидоренко Сидоренко Ярослав Картинка 36’ Картинка 84’ Картинка 89’ Апостолюк Владислав Владислав Апостолюк 14
7 Владислав Шарай Шарай Владислав Картинка 87’ Картинка 41’ Гливий Іван Іван Гливий 11
99 Фарид Сулейман Сулейман Фарид Картинка 4’ Картинка 53’ Барладим Андрій Андрій Барладим 10
23 Олександр Литвиненко Литвиненко Олександр Курілко Богдан Богдан Курілко 30
17 Ян Осадчий Осадчий Ян Картинка 57’ Картинка 87’ Крутін Максим Максим Крутін 9
37 Олександр Дугієнко Дугієнко Олександр Черкашенко Данило Данило Черкашенко 8
22 Дмитро Шевченко Шевченко Дмитро Решетов Ігор Ігор Решетов 44
94 Сергій Приходько Приходько Сергій Картинка 84’ Картинка 89’ Корякін Павло Павло Корякін 23
24 Максим Гаврась Гаврась Максим Картинка 63’ Картинка 63’ Тишко Артем Артем Тишко 21
70 Валерій Макаров Макаров Валерій Картинка 69’ Заніздра Максим Максим Заніздра 6
19 Владислав Зрібняк Зрібняк Владислав Картинка 81’ Карась Микита Микита Карась 4
13 Андрій Анцибор Анцибор Андрій Картинка 53’ Картинка 68’ Мартян Віктор Віктор Мартян 22
Герасименко Ярослав Ярослав Герасименко 1
Головний тренер: Головний тренер:
Ярошенко Юрій Миколайович Хавров Едуард Анатолійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору