ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Кошура А.В.
Асистент 1 Капленко О.Ю.
Асистент 2 Дубовий О.С.
4-ий арбітр Матковська М.В.
9 ТУР
14.09.2019 17:00
"Поділля" м. Хмельницький
Гляд.
5100
Темп.
19 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Боклажко С.І.
Поділля
“Поділля”
1:0
(0:0)
Полісся
“Полісся”
“Поділля”
“Полісся”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
51’
Картинка
54’
Картинка
69’
Картинка
87’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
71’
Картинка
72’
Картинка
77’
Картинка
83’
“Поділля” СКЛАДИ КОМАНД “Полісся”
1 Андрій Федоренко Федоренко Андрій Мозіль Олег Олег Мозіль 1
11 Ярослав Шпікула Шпікула Ярослав Бринько Олександр Олександр Бринько 7
3 Владислав Погорілий Погорілий Владислав Адаменко Роман Роман Адаменко 4
15 Владислав Охрончук Охрончук Владислав Притиковський Денис Денис Притиковський 5
14 Олександр Воловик Воловик Олександр Власюк Андрій Андрій Власюк 15
8 Андрій Ліповуз Ліповуз Андрій Боровець Максим Максим Боровець 73
27 Арсентій Дорошенко Дорошенко Арсентій Картинка 88’ Картинка 77’ Чернецький Олександр Олександр Чернецький 8
19 Сергій Зуєвич Зуєвич Сергій Картинка 54’ Картинка 72’ Семчук Вадим Вадим Семчук 19
10 Андрій Муляр Муляр Андрій Картинка 51’ Картинка 87’ Картинка 83’ Даудов Марат Марат Даудов 10
17 Олександр Музичук Музичук Олександр Картинка 90’ Картинка 71’ Немтінов Євгеній Євгеній Немтінов 11
21 Роман Опря Опря Роман Картинка 69’ Галенко Ярослав Ярослав Галенко 17
35 Єгор Нестеренко Нестеренко Єгор Федотов Нікіта Нікіта Федотов 70
9 Артем Гайдаш Гайдаш Артем Картинка 69’ Корохов Євген Євген Корохов 66
20 Артем Панасенков Панасенков Артем Картинка 88’ Швець Сергій Сергій Швець 3
4 Ярослав Буценко Буценко Ярослав Кузнєцов Євген Євген Кузнєцов 6
5 Артем Романюк Романюк Артем Донцов Володимир Володимир Донцов 96
30 Олександр Мандзюк Мандзюк Олександр Мочевінський Іван Іван Мочевінський 21
33 Олександр Майко Майко Олександр Картинка 71’ Терзі Євгеній Євгеній Терзі 25
6 Андрій Зощук Зощук Андрій Картинка 83’ Задерецький Дмитро Дмитро Задерецький 77
99 Артем Галета Галета Артем Картинка 90’ Мосіюк Олександр Олександр Мосіюк 14
Картинка 72’ Галенков Денис Денис Галенков 9
Картинка 77’ Тимошенко Ілля Ілля Тимошенко 99
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Віталій Володимирович Безсмертний Анатолій Петрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору