ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бакулін В.А.
Асистент 1 Потькало Д.О.
Асистент 2 Лікаренко А.О.
4-ий арбітр Тельбух Л.В.
8 ТУР
08.09.2019 17:00
"Металург" м. Новомосковськ
Гляд.
400
Темп.
25 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Лисакевич В.В.
ВПК-Агро
“ВПК-Агро”
5:1
(0:1)
Авангард-2
“Авангард-2”
“ВПК-Агро”
“Авангард-2”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
37’
Картинка
transparent
Картинка
18’
46’(3)
Картинка
49’
Картинка
53’
Картинка
64’
Картинка
66’
Картинка
72’
Картинка
73’
Картинка
74’
Картинка
77’
Картинка
80’
Картинка
89’
Картинка
Картинка
64’
Картинка
69’
Картинка
76’
Картинка
78’
“ВПК-Агро” СКЛАДИ КОМАНД “Авангард-2”
12 Андрій Бубенцов Бубенцов Андрій Якубенко Микита Микита Якубенко 12
24 Сергій Алексанов Алексанов Сергій Картинка 80’ Островерх Сергій Сергій Островерх 44
4 Кирило Сидоренко Сидоренко Кирило Бородай Владислав Владислав Бородай 14
7 Дмитро Мельніков Мельніков Дмитро Картинка 46’ Картинка 69’ Романов Андрій Андрій Романов 21
23 Юрій Яременко Яременко Юрій Картинка 64’ Картинка 72’ Плечій Ярослав Ярослав Плечій 26
15 Станіслав Передистий Передистий Станіслав Картинка 73’ Картинка 77’ Хоружий Герман Герман Хоружий 24
6 Кирило Дорошенко Дорошенко Кирило Картинка 37’ Картинка 49’ Каторкін Богдан Богдан Каторкін 23
21 Богдан Шмигельский Шмигельский Богдан Картинка 66’ Картинка 64’ Курилець Денис Денис Курилець 99
29 Богдан Саблін Саблін Богдан Картинка 46’(2) Картинка 18’ Тищенко Артем Артем Тищенко 70
8 Михайло Коломоєць Коломоєць Михайло Картинка 76’ Максименко Максим Максим Максименко 81
17 Ігор Соколянський Соколянський Ігор Картинка 46’(3) Картинка 78’ Башинський Максим Максим Башинський 20
1 Андрій Шутько Шутько Андрій Суаіб Ібрагім Ібрагім Суаіб 31
25 Іван Будняк Будняк Іван Картинка 46’(2) Литвин Євгеній Євгеній Литвин 74
10 Антон Шарко Шарко Антон Картинка 46’(3) Картинка 53’ Шевцов Микита Микита Шевцов 2
18 Михайло Васильєв Васильєв Михайло Картинка 64’ Аксьонов Олександр Олександр Аксьонов 16
19 Олексій Красов Красов Олексій Картинка 66’ Картинка 74’ Картинка 78’ Клюєв Владислав Владислав Клюєв 45
5 Ярослав Терехов Терехов Ярослав
22 Микита Донгаузер Донгаузер Микита Картинка 77’ Картинка 89’
9 Арамаіс Маргарян Маргарян Арамаіс
14 Олександр Логінов Логінов Олександр
27 Никита Дегтярьов Дегтярьов Никита
16 Святослав Шаповалов Шаповалов Святослав
33 Єгор Смірнов Смірнов Єгор Картинка 46’
Головний тренер: Головний тренер:
Соловйов Сергій Миколайович Іващенко Олександр Володимирович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору