ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Зора К.П.
Асистент 1 Чеголя В.І.
Асистент 2 Михайлюк П.В.
4-ий арбітр Пономаренко М.О.
8 ТУР
08.09.2019 17:00
"Люстдорф" м. Одеса
Гляд.
200
Темп.
27 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Луценко О.А.
Чорноморець-2
“Чорноморець-2”
6:1
(2:1)
Таврія Сімферополь
“Таврія Сімферополь”
“Чорноморець-2”
“Таврія Сімферополь”
transparent
transparent
11’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
32’
Картинка
transparent
45’
Картинка
Картинка
20’
Картинка
23’
Картинка
45+1’
64’
Картинка
73’
Картинка
77’
Картинка
81’(2)
Картинка
85’
Картинка
Картинка
46’
Картинка
74’
Картинка
77’
“Чорноморець-2” СКЛАДИ КОМАНД “Таврія Сімферополь”
66 Дмитро Гейко Гейко Дмитро Картинка 81’ Картинка 20’ Чеботарьов Віталій Віталій Чеботарьов 47
4 Костянтин Граматік Граматік Костянтин Картинка 64’ Картинка 77’ Пріхна Дмитро Дмитро Пріхна 17
71 Валерій Даскалиця Даскалиця Валерій Картинка 77’ Картинка 74’ Кушнір Владислав Владислав Кушнір 5
29 Петро Долгов Долгов Петро Клочко Дмитро Дмитро Клочко 4
77 Олег Остапенко Остапенко Олег Картинка 45’ Картинка 45+1’ Жуков Микита Микита Жуков 99
27 Владислав Прильопа Прильопа Владислав Картинка 80’ Картинка 82’ Картинка 90+1’ Біжко Володимир Володимир Біжко 19
72 Ілля Примаков Примаков Ілля Картинка 81’(2) Журавленко Владислав Владислав Журавленко 6
88 Олексій Смароков Смароков Олексій Картинка 11’ Картинка 85’ Шарабура Микита Микита Шарабура 33
40 Микита Тітаєвський Тітаєвський Микита Картинка 32’ Макарченко Артем Артем Макарченко 3
70 Владислав Цуркан Цуркан Владислав Картинка 73’ Картинка 46’ Бурковський Дінасій Дінасій Бурковський 97
22 Андрій Штогрін Штогрін Андрій Картинка 23’ Добровольський Владислав Владислав Добровольський 11
1 Данило Варакута Варакута Данило Картинка 23’ Ординський Роман Роман Ординський 12
94 Олексій Грабован Грабован Олексій Картинка 46’ Іскендеров Рамін Рамін Іскендеров 14
26 Андрій Гулєватий Гулєватий Андрій Картинка 81’ Картинка 74’ Шморгун Віталій Віталій Шморгун 20
55 Дмитро Плачков Плачков Дмитро Картинка 81’(2) Макаров Владислав Владислав Макаров 8
90 Михайло Плохотнюк Плохотнюк Михайло Трофименко Ігор Ігор Трофименко 9
32 Святослав Серпутько Серпутько Святослав Картинка 73’ Скрипник Павло Павло Скрипник 22
87 Євгеній Ратушняк Ратушняк Євгеній Картинка 85’
96 Олександр Польовий Польовий Олександр
69 Олег Чернишов Чернишов Олег
97 Микита Шонія Шонія Микита
Головний тренер: Головний тренер:
Ковальов Альберт Сергійович Шевченко Сергій Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору