ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Запрутняк В.В.
Асистент 1 Лібстер А.С.
Асистент 2 Гірс О.М.
4-ий арбітр Садовий О.В.
8 ТУР
08.09.2019 17:00
"Локомотив" м. Полтава
Гляд.
250
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Гамаль Р.Л.
Кремінь
“Кремінь”
3:4
(2:3)
Прикарпаття
“Прикарпаття”
“Кремінь”
“Прикарпаття”
transparent
transparent
transparent
transparent
18’
Картинка
transparent
transparent
transparent
33’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
11’
Картинка
20’
Картинка
36’
Картинка
38’
46’(2)
Картинка
65’
Картинка
70’
Картинка
72’
Картинка
81’
Картинка
90+3’
Картинка
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
68’
Картинка
74’
Картинка
81’(2)
Картинка
90+2’
“Кремінь” СКЛАДИ КОМАНД “Прикарпаття”
23 Орест Будюк Будюк Орест Картинка 90+2’ Вульчин Остап Остап Вульчин 26
20 Ернест Астахов Астахов Ернест Картинка 46’ Бойко Тарас Тарас Бойко 33
88 Дмитро Зозуля Зозуля Дмитро Картинка 38’ Бочкур Роман Роман Бочкур 27
3 Роман Гончаренко Гончаренко Роман Ковальчук Петро Петро Ковальчук 2
16 Владислав Сидоренко Сидоренко Владислав Картинка 89’ Француз Василь Василь Француз 3
29 Олександр Сафонов Сафонов Олександр Картинка 18’ Картинка 81’ Картинка 37’ Дербах Василь Василь Дербах 6
89 Вадим Воронченко Воронченко Вадим Картинка 65’ Картинка 11’ Дитко Роман Роман Дитко 96
17 Олександр Єрмаченко Єрмаченко Олександр Картинка 33’ Картинка 61’ Боришкевич Володимир Володимир Боришкевич 8
15 Станіслав Нечипоренко Нечипоренко Станіслав Картинка 46’(2) Картинка 65’ Кузьмин Роман Роман Кузьмин 7
11 Юрій Павлик Павлик Юрій Картинка 70’ Картинка 74’ Януш Орест Орест Януш 22
19 Ростислав Тарануха Тарануха Ростислав Картинка 20’ Картинка 36’ Картинка 81’(2) Худобяк Ігор Ігор Худобяк 9
99 Владислав Закорський Закорський Владислав Новак Андрій Андрій Новак 54
1 Андрій Олійник Олійник Андрій Картинка 38’ Радульський Володимир Володимир Радульський 37
4 Назар Маліновський Маліновський Назар Картинка 46’ Картинка 37’ Картинка 89’ Борисевич Роман Роман Борисевич 31
18 Дмитро Скоблов Скоблов Дмитро Картинка 81’ Картинка 61’ Картинка 68’ Семотюк Владислав Владислав Семотюк 17
8 Анатолій Масалов Масалов Анатолій Картинка 65’ Картинка 74’ Картинка 90+4’ Конкольняк Ярослав Ярослав Конкольняк 20
7 Євген Мурашов Мурашов Євген Картинка 70’ Картинка 90+3’ Геник Василь Василь Геник 34
45 Михайло Удод Удод Михайло Картинка 81’(2) Шпирка Юрій Юрій Шпирка 99
10 Роман Локтіонов Локтіонов Роман Картинка 46’(2) Картинка 72’
9 Іван Куць Куць Іван
5 Олександр Городенко Городенко Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Столовицький Ігор Михайлович Ковалюк Володимир Васильович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору