ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Заброда К.В.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Кузьменко М.І.
4-ий арбітр Кальонов О.О.
6 ТУР
31.08.2019 17:00
"СКІФ" м. Львів
Гляд.
2500
Темп.
27 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Скрипак С.В.
Рух
“Рух”
4:1
(0:1)
Миколаїв
“Миколаїв”
“Рух”
“Миколаїв”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45+2’
Картинка
Картинка
25’
Картинка
40’
46’
Картинка
46’
Картинка
59’
Картинка
65’
Картинка
68’
Картинка
77’
Картинка
83’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
55’
Картинка
60’
Картинка
65’
Картинка
72’
Картинка
76’
Картинка
84’
Картинка
90’
“Рух” СКЛАДИ КОМАНД “Миколаїв”
21 Роман Мисак Мисак Роман Картинка 40’ Старченко Денис Денис Старченко 1
13 Сілва Сіднней Сіднней Сілва Картинка 68’ Картинка 90’ Попов Роман Роман Попов 95
8 Дмитро Нємчанінов Нємчанінов Дмитро Семенов Дмитро Дмитро Семенов 4
30 Юрій Копина Копина Юрій Картинка 45+2’ Картинка 60’ Картинка 72’ Кушніренко Богдан Богдан Кушніренко 77
99 Ростислав Русин Русин Ростислав Горват Олександр Олександр Горват 18
19 Данііл Кондраков Кондраков Данііл Картинка 46’ Картинка 65’ Сондей Іван Іван Сондей 99
4 Ігор Дуць Дуць Ігор Картинка 84’ Вітенчук Вадим Вадим Вітенчук 44
7 Юрій Климчук Климчук Юрій Картинка 59’(п) Картинка 85’ Рогозинський Валерій Валерій Рогозинський 78
14 Іван Брікнер Брікнер Іван Картинка 65’ Картинка 54’ Бугай Владислав Владислав Бугай 8
77 Іван Калюжний Калюжний Іван Картинка 88’ Картинка 89’ Картинка 55’ Картинка 76’ Ковальов Андрій Андрій Ковальов 23
90 Володимир Заставний Заставний Володимир Картинка 25’ Войцеховський Владислав Владислав Войцеховський 11
29 Олександр Ільющенков Ільющенков Олександр Агаларов Амір Амір Агаларов 16
3 Руслан Марушка Марушка Руслан Сартіна Дмитро Дмитро Сартіна 69
26 Роман Никитюк Никитюк Роман Картинка 72’ Кіричук Володимир Володимир Кіричук 29
18 Ярослав Мартинюк Мартинюк Ярослав Картинка 89’ Слінкін Андрій Андрій Слінкін 33
22 Олег Синиця Синиця Олег Картинка 77’ Картинка 84’ Куксенко Богдан Богдан Куксенко 39
23 Богдан Бойчук Бойчук Богдан Картинка 85’ Картинка 76’ Берко Віктор Віктор Берко 7
31  Да Сілва Леандро Да Сілва Леандро Картинка 68’ Картинка 83’ Семенина Ігор Ігор Семенина 10
20 Антві Ернест Ернест Антві Картинка 46’ Картинка 46’ Картинка 77’ Картинка 65’ Панасенко Сергій Сергій Панасенко 21
95 Максим Банасевич Банасевич Максим
1 Юрій Шевчук Шевчук Юрій
Головний тренер: Головний тренер:
Кучук Леонід Станіславович Шищенко Сергій Юрійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору