ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Липко М.М.
Асистент 1 Супрунюк П.А.
Асистент 2 Катющев М.В.
4-ий арбітр Матковська М.В.
5 ТУР
24.08.2019 17:00
"Поділля" м. Хмельницький
Гляд.
4260
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Антимійчук В.А.
Поділля
“Поділля”
1:0
(0:0)
Оболонь Бровар-2
“Оболонь Бровар-2”
“Поділля”
“Оболонь Бровар-2”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
22’
Картинка
45+1’
60’
Картинка
66’
Картинка
72’
Картинка
81’
Картинка
90+1’
Картинка
Картинка
58’
Картинка
58’
Картинка
65’
Картинка
67’
Картинка
76’
Картинка
83’
“Поділля” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь Бровар-2”
1 Андрій Федоренко Федоренко Андрій Картинка 90+1’ Коломієць Володимир Володимир Коломієць 45
11 Ярослав Шпікула Шпікула Ярослав Чобанов Марлен Марлен Чобанов 5
7 Ян Морговський Морговський Ян Картинка 60’ Картинка 66’ Глошардін Нікіта Нікіта Глошардін 2
15 Владислав Охрончук Охрончук Владислав Картинка 45+1’ Картинка 76’ Степаненко Валерій Валерій Степаненко 17
14 Олександр Воловик Воловик Олександр Потопальський Максим Максим Потопальський 74
8 Андрій Ліповуз Ліповуз Андрій Картинка 58’ Корнєв Андрій Андрій Корнєв 6
19 Сергій Зуєвич Зуєвич Сергій Картинка 67’ Дишкант Ярослав Ярослав Дишкант 25
10 Андрій Муляр Муляр Андрій Островський Денис Денис Островський 7
49 Віталій Каверін Каверін Віталій Картинка 90’ Картинка 83’ Касімов Дмитро Дмитро Касімов 44
17 Олександр Музичук Музичук Олександр Картинка 81’ Картинка 58’ Кузьменков Дмитро Дмитро Кузьменков 70
9 Артем Гайдаш Гайдаш Артем Картинка 72’ Картинка 22’ Дерев'яго Артем Артем Дерев'яго 99
35 Єгор Нестеренко Нестеренко Єгор Дьогтяр Максим Максим Дьогтяр 55
3 Владислав Погорілий Погорілий Владислав Картинка 76’ Мате Юрій Юрій Мате 96
33 Олександр Майко Майко Олександр Грабовський Єгор Єгор Грабовський 35
20 Артем Панасенков Панасенков Артем Картинка 58’ Покойовий Богдан Богдан Покойовий 77
99 Артем Галета Галета Артем Картинка 90’ Сичевський Дмитрій Дмитрій Сичевський 95
6 Андрій Зощук Зощук Андрій Чистяк Іван Іван Чистяк 29
5 Артем Романюк Романюк Артем Картинка 83’ Лаврієнко Денис Денис Лаврієнко 90
4 Ярослав Буценко Буценко Ярослав Картинка 22’ Картинка 65’ Рафальський Антон Антон Рафальський 89
21 Роман Опря Опря Роман Картинка 72’
97 В'ячеслав Калінін Калінін В'ячеслав Картинка 81’
30 Олександр Мандзюк Мандзюк Олександр
Головний тренер: Головний тренер:
Костишин Віталій Володимирович Мазуренко Олег Миколайович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору