ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Запрутняк В.В.
Асистент 1 Приймачук А.Г.
Асистент 2 Старча С.В.
4-ий арбітр Когут О.О.
5 ТУР
23.08.2019 17:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
2950
Темп.
28 С
Поле
5
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Александренко В.В.
Агробізнес
“Агробізнес”
1:0
(0:0)
Рух
“Рух”
“Агробізнес”
“Рух”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
Картинка
21’
55’
Картинка
79’
Картинка
83’
Картинка
90’(3)
Картинка
Картинка
46’
Картинка
56’
Картинка
62’
Картинка
70’
Картинка
82’
Картинка
83’
Картинка
86’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Рух”
1 Олександр Воробей Воробей Олександр Мисак Роман Роман Мисак 21
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Заставний Володимир Володимир Заставний 90
17 Ігор Курило Курило Ігор Картинка 86’ Нємчанінов Дмитро Дмитро Нємчанінов 8
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 46’ Мартинюк Ярослав Ярослав Мартинюк 18
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 56’ Синиця Олег Олег Синиця 22
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 90’ Картинка 62’ Кондраков Данііл Данііл Кондраков 19
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 70’ Русин Ростислав Ростислав Русин 99
80 Сергій Семенюк Семенюк Сергій Картинка 90’(2) Дуць Ігор Ігор Дуць 4
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 55’ Да Сілва Леандро  Да Сілва Леандро 31
13 Руслан Черненко Черненко Руслан Картинка 79’ Картинка 83’ Картинка 90’(3) Картинка 21’ Картинка 82’ Калюжний Іван Іван Калюжний 77
77 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 82’(2) Брікнер Іван Іван Брікнер 14
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Ільющенков Олександр Олександр Ільющенков 29
31 Євгеній Панченко Панченко Євгеній Мисик Мар'ян Мар'ян Мисик 17
18 Іван Когут Когут Іван Картинка 90’(3) Марушка Руслан Руслан Марушка 3
11 Олексій Зінкевич Зінкевич Олексій Картинка 55’ Картинка 46’ Копина Юрій Юрій Копина 30
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 82’(2) Картинка 62’ Картинка 83’ Климчук Юрій Юрій Климчук 7
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 90’(2) Картинка 70’ Бойчук Богдан Богдан Бойчук 23
3 Педро Гарсія Кампіло Гарсія Кампіло Педро Картинка 82’ Ернест Антві Антві Ернест 20
5 Сергій Палюх Палюх Сергій Сіднней Сілва Сілва Сіднней 13
22 Дмитро Вергун Вергун Дмитро Картинка 90’ Картинка 56’ Банасевич Максим Максим Банасевич 95
4 Назар Стасишин Стасишин Назар Никитюк Роман Роман Никитюк 26
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Шевчук Юрій Юрій Шевчук 1
74 Богдан Іванченко Іванченко Богдан
Головний тренер: Головний тренер:
Маркевич Остап Миронович Кучук Леонід Станіславович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору