ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Богатирь М.І.
Асистент 1 Бахметьєв А.І.
Асистент 2 Лапицький О.С.
4-ий арбітр Бакулін В.А.
4 ТУР
16.08.2019 17:00
"Машинобудівник" м. Берислав
Гляд.
500
Темп.
26 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Карпіна І.В.
Таврія Сімферополь
“Таврія Сімферополь”
1:0
(0:0)
Нікополь
“Нікополь”
“Таврія Сімферополь”
“Нікополь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
38’
Картинка
transparent
Картинка
11’
Картинка
35’
65’(2)
Картинка
79’
Картинка
90’(2)
Картинка
90+4’
Картинка
Картинка
70’
Картинка
76’
Картинка
80’
Картинка
86’
“Таврія Сімферополь” СКЛАДИ КОМАНД “Нікополь”
47 Віталій Чеботарьов Чеботарьов Віталій Картинка 11’ Полтавцев Андрій Андрій Полтавцев 91
10 Олександр Максименко Максименко Олександр Картинка 86’ Слищенко Віталій Віталій Слищенко 4
4 Дмитро Клочко Клочко Дмитро Твердоух Сергій Сергій Твердоух 17
17 Дмитро Пріхна Пріхна Дмитро Картинка 35’ Філіппов Філіпп Філіпп Філіппов 3
33 Микита Шарабура Шарабура Микита Картинка 65’ Адаменко Василь Василь Адаменко 18
6 Владислав Журавленко Журавленко Владислав Картинка 90’ Донець Сергій Сергій Донець 8
19 Володимир Біжко Біжко Володимир Картинка 38’ Картинка 79’ Похитайло Павло Павло Похитайло 19
27 Вадим Гриппа Гриппа Вадим Картинка 70’ Люсік Дмитро Дмитро Люсік 11
99 Микита Жуков Жуков Микита Картинка 65’(2) Картинка 80’ Богданов Максим Максим Богданов 7
11 Владислав Добровольський Добровольський Владислав Картинка 90’(2) Мандровський Сергій Сергій Мандровський 10
3 Артем Макарченко Макарченко Артем Картинка 90+4’ Картинка 76’ Молочко Сергій Сергій Молочко 32
12 Роман Ординський Ординський Роман Картинка 11’ Богдан Іван Іван Богдан 24
5 Владислав Кушнір Кушнір Владислав Картинка 65’(2) Бейер Ерік Ерік Бейер 20
8 Владислав Макаров Макаров Владислав Богочаров Роман Роман Богочаров 13
14 Рамін Іскендеров Іскендеров Рамін Картинка 90’(2) Картинка 70’ Ботвинко Ярослав Ярослав Ботвинко 9
20 Віталій Шморгун Шморгун Віталій Картинка 65’ Катеруша Ігор Ігор Катеруша 22
97 Дінасій Бурковський Бурковський Дінасій Негря Кирило Кирило Негря 15
22 Павло Скрипник Скрипник Павло Картинка 90’ Картинка 80’ Омельченко Владислав Владислав Омельченко 5
Карась Микита Микита Карась 35
Головний тренер: Головний тренер:
Шевченко Сергій Васильович Варжеленко Григорій Тихонович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору