ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Задиран С.С.
Асистент 1 Соботюк С.С.
Асистент 2 Грушко С.А.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
4 ТУР
16.08.2019 17:00
"Локомотив" м. Полтава
Гляд.
300
Темп.
30 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Якименко О.В.
Кремінь
“Кремінь”
1:2
(1:0)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
“Кремінь”
“Гірник-Спорт”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
36’
Картинка
38’
Картинка
transparent
Картинка
4’
Картинка
38’
60’
Картинка
74’
Картинка
84’
Картинка
86’
Картинка
Картинка
46’(2)
Картинка
48’
Картинка
51’
Картинка
63’
Картинка
65’
Картинка
83’
Картинка
90+5’
“Кремінь” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
23 Орест Будюк Будюк Орест Картинка 90+5’ Данкович Роман Роман Данкович 92
16 Владислав Сидоренко Сидоренко Владислав Бичков Богдан Богдан Бичков 2
29 Олександр Сафонов Сафонов Олександр Картинка 38’(п) Картинка 88’ Картинка 38’ Картинка 51’ Білий Іван Іван Білий 88
3 Роман Гончаренко Гончаренко Роман Картинка 51’ Картинка 63’ Кравчук Юрій Юрій Кравчук 5
21 Сергій Ченбай Ченбай Сергій Картинка 90’ Шопін Володимир Володимир Шопін 91
8 Анатолій Масалов Масалов Анатолій Картинка 84’ Картинка 4’ Картинка 46’ Чепелюк Олександр Олександр Чепелюк 15
18 Дмитро Скоблов Скоблов Дмитро Картинка 48’ Корольков Володимир Володимир Корольков 8
17 Олександр Єрмаченко Єрмаченко Олександр Картинка 60’ Картинка 65’ Хомченко Віктор Віктор Хомченко 70
11 Юрій Павлик Павлик Юрій Картинка 87’ Батюшин Юрій Юрій Батюшин 23
89 Вадим Воронченко Воронченко Вадим Картинка 86’ Картинка 83’ Лозовий Євгеній Євгеній Лозовий 65
10 Роман Локтіонов Локтіонов Роман Картинка 36’ Картинка 46’(2) Одарюк Володимир Володимир Одарюк 19
1 Андрій Олійник Олійник Андрій Ситников Антон Антон Ситников 1
99 Владислав Закорський Закорський Владислав Головко Олександр Олександр Головко 81
20 Ернест Астахов Астахов Ернест Збунь Олексій Олексій Збунь 77
4 Назар Маліновський Маліновський Назар Картинка 83’ Суханов Сергій Сергій Суханов 95
7 Євген Мурашов Мурашов Євген Картинка 60’ Картинка 65’ Ралюченко Андрій Андрій Ралюченко 32
19 Ростислав Тарануха Тарануха Ростислав Картинка 36’ Картинка 74’ Черниш Денис Денис Черниш 18
15 Станіслав Нечипоренко Нечипоренко Станіслав Білоус Сергій Сергій Білоус 11
45 Михайло Удод Удод Михайло Деркач Андрій Андрій Деркач 35
9 Іван Куць Куць Іван Картинка 84’ Картинка 46’(2) Котляр Антон Антон Котляр 17
5 Олександр Городенко Городенко Олександр Картинка 46’ Лиховидько Віктор Віктор Лиховидько 3
Картинка 87’ Хоцяновський Артем Артем Хоцяновський 7
Головний тренер: Головний тренер:
Столовицький Ігор Михайлович Мазяр Володимир Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору