ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Галіцин Р.В.
Асистент 1 Кравченко Ю.С.
Асистент 2 Ковальчук Ю.А.
4-ий арбітр Кисельов П.В.
2 ТУР
03.08.2019 17:00
"Центральний міський стадіон" м. Вінниця
Гляд.
0
Темп.
21 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Молгамов А.Л.
Нива
“Нива”
0:3
(0:2)
Калуш
“Калуш”
“Нива”
“Калуш”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
30’
Картинка
transparent
transparent
transparent
Картинка
9’
Картинка
30’
Картинка
37’
Картинка
41’
46’
Картинка
55’
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
86’(2)
Картинка
87’
Картинка
Картинка
74’
Картинка
81’
Картинка
83’
Картинка
90’(2)
“Нива” СКЛАДИ КОМАНД “Калуш”
99 Максим Гурідов Гурідов Максим Попович Єгор Єгор Попович 1
2 Назар Виздрик Виздрик Назар Сениця Володимир Володимир Сениця 4
25 Олександр Калітов Калітов Олександр Картинка 55’ Картинка 86’(2) Лаврук Святослав Святослав Лаврук 5
12 Деян Федорук Федорук Деян Картинка 30’ Картинка 61’ Картинка 41’ Картинка 81’ Лебедь Роман Роман Лебедь 10
20 Сергій Бондарчук Бондарчук Сергій Картинка 74’ Книш Данило Данило Книш 14
7 Антон Брижчук Брижчук Антон Заваляк Володимир Володимир Заваляк 15
10 Тимофій Брижчук Брижчук Тимофій Савошко Володимир Володимир Савошко 17
11 Ігор Маляренко Маляренко Ігор Картинка 86’ Поручинський Ігор Ігор Поручинський 35
17 Андрій Рогозін Рогозін Андрій Картинка 46’ Картинка 90’ Легкий Іван Іван Легкий 37
9 Ярослав Браславський Браславський Ярослав Картинка 65’ Картинка 87’ Картинка 90’(2) Богач Ігор Ігор Богач 40
93 Артур Загорулько Загорулько Артур Картинка 9’ Картинка 30’ Картинка 37’ Денега Богдан Богдан Денега 77
1 Леонід Мукомел Мукомел Леонід Злотар Кирило Кирило Злотар 31
19 Денис Долінський Долінський Денис Картинка 46’ Картинка 90’(2) Гончар Владислав Владислав Гончар 2
4 Давид Подкуйко Подкуйко Давид Картинка 90’ Олевич Ярослав Ярослав Олевич 3
21 Назар Кобенда Кобенда Назар Картинка 61’ Картинка 86’ Драган Андрій Андрій Драган 6
33 Ашот Гукасян Гукасян Ашот Картинка 87’ Картинка 37’ Картинка 83’ Горбаченко Владислав Владислав Горбаченко 11
6 Денис Червінський Червінський Денис Картинка 81’ Танчин Владислав Владислав Танчин 30
5 Дмитро Попов Попов Дмитро Картинка 86’(2)
55 Богдан Нагайський Нагайський Богдан
Головний тренер: Головний тренер:
Нгаха Пунгуе Колінс Стробель Блажаєв Павло Олексійович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору