ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Шандор О.А.
Асистент 1 Целовальник О.М.
Асистент 2 Толмачов С.І.
4-ий арбітр Горбань І.В.
2 ТУР
03.08.2019 18:00
"Чорноморець" м. Одеса
Гляд.
1918
Темп.
22 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Лисакевич В.В.
Чорноморець
“Чорноморець”
3:1
(2:0)
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
“Чорноморець”
“Гірник-Спорт”
transparent
5’
Картинка
transparent
transparent
transparent
transparent
27’
Картинка
29’
Картинка
35’
Картинка
transparent
transparent
Картинка
17’
Картинка
33’
Картинка
36’
46’
Картинка
50’
Картинка
55’
Картинка
59’
Картинка
62’
Картинка
71’
Картинка
78’
Картинка
82’
Картинка
Картинка
54’
Картинка
68’
Картинка
74’
Картинка
81’
Картинка
90’
“Чорноморець” СКЛАДИ КОМАНД “Гірник-Спорт”
12 Андрій Кожухар Кожухар Андрій Ситников Антон Антон Ситников 1
8 Олександр Голіков Голіков Олександр Картинка 35’ Пінчук Олексій Олексій Пінчук 29
6 Денис Васильєв Васильєв Денис Картинка 62’ Картинка 17’ Кравчук Юрій Юрій Кравчук 5
9 Віталій Гошкодеря Гошкодеря Віталій Картинка 27’ Картинка 29’ Картинка 82’ Картинка 33’ Деркач Андрій Андрій Деркач 35
23 Денис Норенков Норенков Денис Шопін Володимир Володимир Шопін 91
7 Микола Мусолітін Мусолітін Микола Картинка 5’ Картинка 71’ Картинка 54’ Ралюченко Андрій Андрій Ралюченко 32
17 Андрій Ткачук Ткачук Андрій Чепелюк Олександр Олександр Чепелюк 15
52 Богдан Коваленко Коваленко Богдан Картинка 55’ Картинка 59’ Картинка 68’ Лозовий Євгеній Євгеній Лозовий 65
99 Костянтин Ярошенко Ярошенко Костянтин Картинка 74’ Збунь Олексій Олексій Збунь 77
34 Володимир Танчик Танчик Володимир Картинка 46’ Батюшин Юрій Юрій Батюшин 23
10 Володимир Аржанов Аржанов Володимир Картинка 50’ Картинка 78’ Картинка 36’ Картинка 81’ Лиховидько Віктор Віктор Лиховидько 3
35 Дмитро Безотосний Безотосний Дмитро Данкович Роман Роман Данкович 92
33 Сергій Воронін Воронін Сергій Картинка 59’ Головко Олександр Олександр Головко 81
24 Васілій Павлов Павлов Васілій Картинка 46’ Картинка 74’ Картинка 89’ Суханов Сергій Сергій Суханов 95
15 Гліб Грачов Грачов Гліб Картинка 62’ Картинка 81’ Козлов Артем Артем Козлов 20
45 Максим Брагару Брагару Максим Черниш Денис Денис Черниш 18
25 Максим Войтіховський Войтіховський Максим Картинка 82’ Картинка 68’ Картинка 90’ Одарюк Володимир Володимир Одарюк 19
21 Владислав Хамелюк Хамелюк Владислав Картинка 71’ Картинка 54’ Корольков Володимир Володимир Корольков 8
19 Вячеслав Велєв Велєв Вячеслав
11 Володимир Коваль Коваль Володимир
Головний тренер: Головний тренер:
Червенков Ангел Димитров Мазяр Володимир Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору