ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Децюк П.І.
Асистент 1 Лапицький О.С.
Асистент 2 Парасунько О.В.
4-ий арбітр Панасюк Т.В.
1 ТУР
27.07.2019 18:00
"Авангард" м. Новоград-Волинський
Гляд.
400
Темп.
26 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Дмитрук Я.В.
Полісся
“Полісся”
1:0
(0:0)
Нива
“Нива”
“Полісся”
“Нива”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
45’
Картинка
54’
Картинка
55’
Картинка
59’
Картинка
62’
Картинка
63’
Картинка
79’
Картинка
90+2’
Картинка
Картинка
50’
Картинка
58’
Картинка
69’
Картинка
75’
Картинка
85’
Картинка
90’
“Полісся” СКЛАДИ КОМАНД “Нива”
1 Олег Мозіль Мозіль Олег Гурідов Максим Максим Гурідов 99
7 Олександр Бринько Бринько Олександр Картинка 85’ Червінський Денис Денис Червінський 6
4 Роман Адаменко Адаменко Роман Картинка 62’ Картинка 90+2’ Картинка 50’ Виздрик Назар Назар Виздрик 2
3 Сергій Швець Швець Сергій Картинка 45’ Картинка 55’ Калітов Олександр Олександр Калітов 25
15 Андрій Власюк Власюк Андрій Бондарчук Сергій Сергій Бондарчук 20
73 Максим Боровець Боровець Максим Картинка 54’ Брижчук Тимофій Тимофій Брижчук 10
8 Олександр Чернецький Чернецький Олександр Картинка 63’ Картинка 75’ Брижчук Антон Антон Брижчук 7
10 Марат Даудов Даудов Марат Картинка 65’ Картинка 58’ Долінський Денис Денис Долінський 19
9 Денис Галенков Галенков Денис Картинка 59’ Картинка 69’ Маляренко Ігор Ігор Маляренко 11
11 Євгеній Немтінов Немтінов Євгеній Картинка 79’ Картинка 90’ Загорулько Артур Артур Загорулько 93
17 Ярослав Галенко Галенко Ярослав Браславський Ярослав Ярослав Браславський 9
70 Нікіта Федотов Федотов Нікіта Мукомел Леонід Леонід Мукомел 1
77 Дмитро Задерецький Задерецький Дмитро Картинка 65’ Картинка 69’ Громок Денис Денис Громок 34
66 Євген Корохов Корохов Євген Гукасян Ашот Ашот Гукасян 33
6 Євген Кузнєцов Кузнєцов Євген Кобенда Назар Назар Кобенда 21
14 Олександр Мосіюк Мосіюк Олександр Нагайський Богдан Богдан Нагайський 55
5 Денис Притиковський Притиковський Денис Картинка 55’ Подкуйко Давид Давид Подкуйко 4
25 Євгеній Терзі Терзі Євгеній Картинка 63’ Картинка 90’ Попов Дмитро Дмитро Попов 5
95 Артем Шаповаленко Шаповаленко Артем Картинка 79’ Картинка 75’ Рогозін Андрій Андрій Рогозін 17
19 Вадим Семчук Семчук Вадим Картинка 59’ Картинка 85’ Федорук Деян Деян Федорук 12
Головний тренер: Головний тренер:
Безсмертний Анатолій Петрович Нгаха Пунгуе Колінс Стробель
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору