ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Іванов Ю.В.
Асистент 1 Матяш В.В.
Асистент 2 Оганєсян Д.К.
4-ий арбітр Заброда К.В.
22 ТУР
12.04.2019 19:00
"Оболонь-Арена" м. Київ
Гляд.
1700
Темп.
5 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Павленко І.М.
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
2:4
(1:1)
Волинь
“Волинь”
“Оболонь Бровар”
“Волинь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
39’
Картинка
transparent
Картинка
8’
Картинка
17’
55’
Картинка
66’
Картинка
71’(2)
Картинка
74’
Картинка
79’
Картинка
82’(2)
Картинка
88’
Картинка
Картинка
60’
Картинка
63’
Картинка
71’
Картинка
76’
Картинка
82’
Картинка
88’
“Оболонь Бровар” СКЛАДИ КОМАНД “Волинь”
1 Назарій Федорівський Федорівський Назарій Когут Богдан Богдан Когут 47
8 Олександр Гуськов Гуськов Олександр Картинка 82’(2) Сімінін Сергій Сергій Сімінін 3
80 Євген Єфремов Єфремов Євген Горопевшек Міха Міха Горопевшек 5
16 Костянтин Коваленко Коваленко Костянтин Картинка 8’ Болденков Валерій Валерій Болденков 4
23 Араміс Набіл Кузін Кузін Араміс Набіл Картинка 55’ Картинка 88’ Западня Артур Артур Западня 43
13 Ігор Мединський Мединський Ігор Картинка 88’ Картинка 60’ Зінкевич Олексій Олексій Зінкевич 19
21 Максим Покотилюк Покотилюк Максим Картинка 66’ Картинка 17’ Картинка 82’ Бартуловіч Младен Младен Бартуловіч 11
19 Андрій Семенко Семенко Андрій Картинка 39’ Картинка 79’ Хагназарі Сіаваш Сіаваш Хагназарі 8
18 Валерій Степаненко Степаненко Валерій Картинка 71’(2) Картинка 63’ Картинка 80’(п) Картинка 84’ Картинка 90’ Кожанов Денис Денис Кожанов 29
5 Євгеній Шевченко Шевченко Євгеній Картинка 76’ Волошинович Ростислав Ростислав Волошинович 22
25 Михайло Шишка Шишка Михайло Картинка 79’ Картинка 71’ Карпенко Ігор Ігор Карпенко 20
72 Василь Литвиненко Литвиненко Василь Неділько Віталій Віталій Неділько 42
97 Іван Тюрін Тюрін Іван Ульянов Анатолій Анатолій Ульянов 14
33 Микита Безуглий Безуглий Микита Маткобожик Олександр Олександр Маткобожик 2
20 Ярослав Гурмак Гурмак Ярослав Картинка 90’ Цюпа Іван Іван Цюпа 93
99 Артем Дерев'яго Дерев'яго Артем Картинка 82’(2) Картинка 82’ Петько Сергій Сергій Петько 32
9 Артем Ковбаса Ковбаса Артем Картинка 55’ Картинка 76’ Климець Олександр Олександр Климець 34
6 Андрій Корнєв Корнєв Андрій Картинка 71’ Козьбан Дмитро Дмитро Козьбан 89
29 Сергій Косовський Косовський Сергій Картинка 66’
7 Денис Островський Островський Денис Картинка 71’(2) Картинка 74’
24 Єгор Прокопенко Прокопенко Єгор
10 Олег Слободян Слободян Олег Картинка 88’
11 Владислав Улянченко Улянченко Владислав
Головний тренер: Головний тренер:
Ковалець Сергій Іванович Тлумак Андрій Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору