ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Салаш І.І.
Асистент 1 Білорус М.О.
Асистент 2 Синишин Ю.Т.
4-ий арбітр Федунець В.І.
9 ТУР
16.09.2018 17:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
2800
Темп.
20 С
Поле
3
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Гамаль Р.Л.
ЧЕСНА ГРА:
Агробізнес
“Агробізнес”
1:2
(1:1)
ЧЕСНА ГРА:
Інгулець
“Інгулець”
“Агробізнес”
“Інгулець”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
35’
Картинка
38’
Картинка
38’
Картинка
43’
Картинка
Картинка
33’
Картинка
39’
66’
Картинка
71’
Картинка
74’
Картинка
85’
Картинка
88’
Картинка
88’
Картинка
Картинка
56’
Картинка
58’
Картинка
61’
Картинка
81’
Картинка
88’
Картинка
90+4’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Інгулець”
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Ганєв Геннадій Геннадій Ганєв 33
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 74’ Гончаренко Роман Роман Гончаренко 3
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Картинка 43’ Солдат Ігор Ігор Солдат 4
17 Ігор Курило Курило Ігор Картинка 38’ Картинка 81’ Піднебенной Вячеслав Вячеслав Піднебенной 10
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 66’ Картинка 39’ Передистий Станіслав Станіслав Передистий 17
22 Олександр Цибульник Цибульник Олександр Картинка 58’ Картинка 61’ Козлов Артем Артем Козлов 20
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 88’ Кучеренко Олександр Олександр Кучеренко 23
20 Євген Зарічнюк Зарічнюк Євген Картинка 71’ Картинка 85’ Картинка 56’ Козак Олександр Олександр Козак 25
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 88’ Картинка 88’ Лупашко Владислав Владислав Лупашко 80
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Синьогуб Олег Олег Синьогуб 89
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 35’ Картинка 38’ Картинка 33’ Хучбаров Каміль Каміль Хучбаров 99
41 Костянтин Одольський Одольський Костянтин Ситников Антон Антон Ситников 1
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 74’ Картинка 33’ Запорожець Євген Євген Запорожець 5
6 Владислав Полторацький Полторацький Владислав Картинка 56’ Картинка 90+4’ Клименко Владислав Владислав Клименко 8
3 Андрій Дубчак Дубчак Андрій Картинка 81’ Мішуренко Олександр Олександр Мішуренко 9
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Картинка 88’ Елла Кен Кен Елла 11
11 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 85’ Коваленко Ілля Ілля Коваленко 13
18 Іван Когут Когут Іван Новотрясов Артур Артур Новотрясов 16
19 Микола Когут Когут Микола Картинка 61’ Акименко Олександр Олександр Акименко 21
23 Сергій Чиж Чиж Сергій Січінава Ніка Ніка Січінава 49
4 Сергій Шум Шум Сергій
5 Сергій Атласюк Атласюк Сергій
Головний тренер: Головний тренер:
Донець Андрій Анатолійович Лавриненко Сергій Дмитрович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору