ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Бич І.Г.
Асистент 1 Семенов А.С.
Асистент 2 Романов Д.М.
4-ий арбітр Федунець В.І.
3 ТУР
04.08.2018 18:00
"Юність" м. Волочиськ
Гляд.
2400
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Криницький В.М.
ЧЕСНА ГРА:
Агробізнес
“Агробізнес”
0:2
(0:1)
ЧЕСНА ГРА:
Волинь
“Волинь”
“Агробізнес”
“Волинь”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
40’
Картинка
45+1’
Картинка
Картинка
16’
53’
Картинка
65’
Картинка
82’
Картинка
Картинка
53’
Картинка
56’
Картинка
62’
Картинка
68’
Картинка
75’
Картинка
82’
Картинка
90’
“Агробізнес” СКЛАДИ КОМАНД “Волинь”
41 Костянтин Одольський Одольський Костянтин Когут Богдан Богдан Когут 47
10 Дмитро Юхимович Юхимович Дмитро Петько Сергій Сергій Петько 32
17 Ігор Курило Курило Ігор Курко Василь Василь Курко 95
6 Владислав Полторацький Полторацький Владислав Картинка 40’ Горопевшек Міха Міха Горопевшек 5
8 Андрій Кухарук Кухарук Андрій Сімінін Сергій Сергій Сімінін 3
14 Артур Думанюк Думанюк Артур Картинка 53’ Цюпа Іван Іван Цюпа 93
25 Віталій Груша Груша Віталій Картинка 65’ Картинка 56’ Герасимюк Олег Олег Герасимюк 7
15 Арсен Слотюк Слотюк Арсен Картинка 45+1’ Неплях Євген Євген Неплях 44
24 Сергій Шевчук Шевчук Сергій Картинка 68’(п) Картинка 75’ Кожанов Денис Денис Кожанов 29
16 Богдан Семенець Семенець Богдан Картинка 82’ Картинка 16’ Картинка 53’ Картинка 90’ Хагназарі Сіаваш Сіаваш Хагназарі 8
21 Ігор Бойчук Бойчук Ігор Картинка 62’ Козьбан Дмитро Дмитро Козьбан 89
12 Сергій Чернобай Чернобай Сергій Неділько Віталій Віталій Неділько 42
23 Сергій Чиж Чиж Сергій Картинка 56’ Кравченко Владислав Владислав Кравченко 23
5 Сергій Атласюк Атласюк Сергій Сухомлинов Рудольф Рудольф Сухомлинов 18
9 Роман Гагун Гагун Роман Картинка 90’ Зінкевич Олексій Олексій Зінкевич 19
3 Андрій Дубчак Дубчак Андрій Картинка 75’ Климець Олександр Олександр Климець 34
18 Іван Когут Когут Іван Карпенко Ігор Ігор Карпенко 20
11 Тарас Пліс Пліс Тарас Картинка 62’ Картинка 82’ Коробка Володимир Володимир Коробка 11
2 Андрій Скакун Скакун Андрій Картинка 40’
20 Микола Темнюк Темнюк Микола Картинка 65’
4 Сергій Шум Шум Сергій
22 Олександр Юрчак Юрчак Олександр Картинка 82’
Головний тренер: Головний тренер:
Донець Андрій Анатолійович Тлумак Андрій Богданович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору