ПРОТОКОЛ МАТЧУ

Поділитись:
Арбітр Резніков Д.М.
Асистент 1 Ісаєв А.Ю.
Асистент 2 Сукравцев В.О.
4-ий арбітр Плєшко П.О.
3 ТУР
04.08.2018 18:00
"Юність" м. Горішні Плавні
Гляд.
600
Темп.
28 С
Поле
4
Cпостерігач арбітражу /
делегат ФФУ
Шаленко В.В.
ЧЕСНА ГРА:
Гірник-Спорт
“Гірник-Спорт”
2:1
(0:0)
ЧЕСНА ГРА:
Оболонь Бровар
“Оболонь Бровар”
“Гірник-Спорт”
“Оболонь Бровар”
transparent
transparent
transparent
transparent
transparent
20’
Картинка
transparent
transparent
transparent
40’
Картинка
45+1’
Картинка
48’
Картинка
53’
Картинка
60’
Картинка
75’
Картинка
82’
Картинка
83’
Картинка
84’
Картинка
85’
Картинка
90’
Картинка
90’
Картинка
Картинка
55’(2)
Картинка
61’
Картинка
65’
Картинка
73’
Картинка
81’
“Гірник-Спорт” СКЛАДИ КОМАНД “Оболонь Бровар”
92 Роман Данкович Данкович Роман Картинка 85’ Тюрін Іван Іван Тюрін 97
17 Богдан Боровський Боровський Богдан Картинка 73’ Гуськов Олександр Олександр Гуськов 8
18 Андрій Єфремов Єфремов Андрій Єфремов Євген Євген Єфремов 80
5 Юрій Кравчук Кравчук Юрій Коваленко Костянтин Костянтин Коваленко 16
28 Андрій Власюк Власюк Андрій Картинка 45+1’ Картинка 61’ Корнєв Андрій Андрій Корнєв 6
8 Володимир Корольков Корольков Володимир Картинка 48’ Картинка 82’ Картинка 83’ Мединський Ігор Ігор Мединський 13
23 Юрій Батюшин Батюшин Юрій Картинка 40’ Картинка 81’ Покотилюк Максим Максим Покотилюк 21
90 Антон Кіча Кіча Антон Картинка 20’ Картинка 60’ Семенко Андрій Андрій Семенко 19
65 Євгеній Лозовий Лозовий Євгеній Картинка 55’ Слободян Олег Олег Слободян 10
70 Ігор Сікорський Сікорський Ігор Картинка 84’ Картинка 55’(2) Ткач Володимир Володимир Ткач 77
14 Андрій Шевчук Шевчук Андрій Картинка 53’ Картинка 75’ Шевченко Євгеній Євгеній Шевченко 5
77 Віталій Мирний Мирний Віталій Федорівський Назарій Назарій Федорівський 1
7 Андрій Фаюк Фаюк Андрій Картинка 75’ Картинка 90’ Картинка 90’ Безуглий Микита Микита Безуглий 33
20 Дмитро Сидоренко Сидоренко Дмитро Картинка 83’ Картинка 55’(2) Деребчинський Олександр Олександр Деребчинський 17
21 Ярослав Ямполь Ямполь Ярослав Картинка 60’ Картинка 55’ Клак Олексій Олексій Клак 22
9 Артем Бафталовський Бафталовський Артем Картинка 73’ Ковбаса Артем Артем Ковбаса 9
19 Микита Ходаковський Ходаковський Микита Картинка 84’ Картинка 81’ Кузін Араміс Набіл Араміс Набіл Кузін 23
96 Владислав Жениленко Жениленко Владислав Продан Василь Василь Продан 14
10 Андрій Скарлош Скарлош Андрій Картинка 90’ Степаненко Валерій Валерій Степаненко 18
11 Сергій Білоус Білоус Сергій Картинка 61’ Картинка 65’ Ульянченко Владислав Владислав Ульянченко 11
Головний тренер: Головний тренер:
Пучков Сергій Валентинович Ковалець Сергій Іванович
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору