КАЛЕНДАР

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22

1 ТУР

1. 27.07.2019, 17:00, Сб Діназ Діназ 0:1 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 350
5. 27.07.2019, 17:00, Сб Поділля Поділля 0:1 Верес Верес 2000
2. 27.07.2019, 18:00, Сб Буковина Буковина 1:3 Ужгород Ужгород 1200
3. 27.07.2019, 18:00, Сб Полісся Полісся 1:0 Нива Нива В 400
4. 28.07.2019, 18:00, Нд Калуш Калуш 0:0 Чайка Чайка 1500

2 ТУР

6. 03.08.2019, 17:00, Сб Діназ Діназ 0:3 Нива Нива Т 300
7. 03.08.2019, 17:00, Сб Чайка Чайка 0:1 Поділля Поділля 250
8. 03.08.2019, 17:00, Сб Нива В Нива 0:3 Калуш Калуш
9. 03.08.2019, 18:00, Сб Ужгород Ужгород 1:2 Полісся Полісся 1000
10. 04.08.2019, 17:00, Нд Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 2:1 Буковина Буковина 750

3 ТУР

14. 10.08.2019, 17:00, Сб Поділля Поділля 2:1 Нива Нива В 2940
15. 10.08.2019, 18:00, Сб Верес Верес 1:0 Чайка Чайка 1000
11. 11.08.2019, 17:00, Нд Буковина Буковина 0:2 Нива Нива Т 1000
13. 11.08.2019, 17:00, Нд Калуш Калуш 2:1 Ужгород Ужгород 2500
12. 11.08.2019, 18:00, Нд Полісся Полісся 4:1 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 700

4 ТУР

18. 16.08.2019, 17:00, Пт Нива В Нива 1:1 Верес Верес
20. 16.08.2019, 17:00, Пт Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 0:0 Калуш Калуш 200
17. 16.08.2019, 17:30, Пт Діназ Діназ 3:2 Буковина Буковина 200
16. 16.08.2019, 18:00, Пт Нива Т Нива 1:0 Полісся Полісся 3600
19. 16.08.2019, 18:00, Пт Ужгород Ужгород 0:0 Поділля Поділля 700

5 ТУР

21. 24.08.2019, 17:00, Сб Діназ Діназ 0:0 Полісся Полісся 300
22. 24.08.2019, 17:00, Сб Калуш Калуш 1:3 Нива Нива Т 1000
23. 24.08.2019, 17:00, Сб Поділля Поділля 1:0 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 4260
24. 24.08.2019, 17:00, Сб Ужгород Ужгород 1:2 Верес Верес 700
25. 24.08.2019, 17:00, Сб Чайка Чайка 2:1 Нива Нива В 150

6 ТУР

27. 31.08.2019, 16:00, Сб Діназ Діназ 0:3 Калуш Калуш 300
26. 31.08.2019, 17:00, Сб Нива Т Нива 2:2 Поділля Поділля 4000
29. 31.08.2019, 17:00, Сб Ужгород Ужгород 2:1 Чайка Чайка 500
28. 31.08.2019, 17:30, Сб Буковина Буковина 0:2 Полісся Полісся 1200
30. 01.09.2019, 17:00, Нд Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 0:4 Верес Верес 900

7 ТУР

32. 04.09.2019, 17:00, Ср Поділля Поділля 1:1 Діназ Діназ 3860
34. 04.09.2019, 17:00, Ср Чайка Чайка 2:2 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 100
31. 04.09.2019, 18:00, Ср Калуш Калуш 0:2 Буковина Буковина 1200
33. 05.09.2019, 17:00, Чт Верес Верес 0:1 Нива Нива Т 900
35. 25.09.2019, 16:00, Ср Нива В Нива 2:2 Ужгород Ужгород 40

8 ТУР

37. 08.09.2019, 16:00, Нд Діназ Діназ 4:0 Верес Верес 400
40. 08.09.2019, 16:00, Нд Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 1:2 Нива Нива В 300
38. 08.09.2019, 17:00, Нд Буковина Буковина 1:4 Поділля Поділля 1000
39. 08.09.2019, 17:30, Нд Полісся Полісся 2:0 Калуш Калуш 2000
36. 09.09.2019, 17:00, Пн Нива Т Нива 1:0 Чайка Чайка 3800

9 ТУР

45. 13.09.2019, 16:30, Пт Ужгород Ужгород 3:1 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 400
43. 14.09.2019, 16:00, Сб Чайка Чайка 0:0 Діназ Діназ 200
41. 14.09.2019, 17:00, Сб Поділля Поділля 1:0 Полісся Полісся 5100
42. 14.09.2019, 17:00, Сб Верес Верес 2:0 Буковина Буковина 820
44. 14.09.2019, 17:00, Сб Нива В Нива 0:1 Нива Нива Т 1000

10 ТУР

47. 18.09.2019, 16:00, Ср Діназ Діназ 2:1 Нива Нива В 200
48. 18.09.2019, 16:00, Ср Буковина Буковина 2:1 Чайка Чайка 500
49. 18.09.2019, 17:00, Ср Полісся Полісся 2:0 Верес Верес 1200
50. 18.09.2019, 17:00, Ср Калуш Калуш 5:2 Поділля Поділля 500
46. 18.09.2019, 18:00, Ср Нива Т Нива 0:0 Ужгород Ужгород 1500

11 ТУР

53. 21.09.2019, 16:00, Сб Нива В Нива 2:2 Буковина Буковина 1200
55. 22.09.2019, 15:00, Нд Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 1:2 Нива Нива Т 400
51. 22.09.2019, 16:00, Нд Верес Верес 1:1 Калуш Калуш 700
54. 22.09.2019, 16:00, Нд Ужгород Ужгород 2:4 Діназ Діназ 350
52. 23.09.2019, 16:00, Пн Чайка Чайка 0:1 Полісся Полісся 150

12 ТУР

56. 28.09.2019, 16:00, Сб Верес Верес 5:0 Поділля Поділля 500
57. 28.09.2019, 16:00, Сб Чайка Чайка 1:0 Калуш Калуш 250
58. 29.09.2019, 16:00, Нд Нива В Нива 0:0 Полісся Полісся 2000
60. 30.09.2019, 15:00, Пн Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 1:2 Діназ Діназ 300
59. 30.09.2019, 16:30, Пн Ужгород Ужгород 1:0 Буковина Буковина 180

13 ТУР

62. 05.10.2019, 15:00, Сб Буковина Буковина 3:0 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 1000
61. 05.10.2019, 16:00, Сб Нива Т Нива 0:1 Діназ Діназ 1200
63. 05.10.2019, 16:00, Сб Полісся Полісся 0:0 Ужгород Ужгород 1300
64. 05.10.2019, 16:00, Сб Калуш Калуш 2:0 Нива Нива В 500
65. 05.10.2019, 16:00, Сб Поділля Поділля 1:1 Чайка Чайка 3480

14 ТУР

67. 09.10.2019, 15:00, Ср Чайка Чайка 1:2 Верес Верес 130
70. 09.10.2019, 15:30, Ср Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 0:3 Полісся Полісся 300
66. 09.10.2019, 16:00, Ср Нива Т Нива 2:1 Буковина Буковина 1000
68. 09.10.2019, 16:00, Ср Нива В Нива 2:0 Поділля Поділля 800
69. 09.10.2019, 16:00, Ср Ужгород Ужгород 1:0 Калуш Калуш 300

15 ТУР

71. 13.10.2019, 15:00, Нд Буковина Буковина 0:1 Діназ Діназ 500
72. 13.10.2019, 15:00, Нд Полісся Полісся 0:0 Нива Нива Т 1350
74. 13.10.2019, 15:00, Нд Поділля Поділля 3:0 Ужгород Ужгород 3340
73. 13.10.2019, 16:00, Нд Калуш Калуш 1:1 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 1000
75. 13.10.2019, 16:00, Нд Верес Верес 3:2 Нива Нива В 940

16 ТУР

80. 18.10.2019, 14:00, Пт Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 0:3 Поділля Поділля 200
76. 19.10.2019, 15:00, Сб Нива Т Нива 0:3 Калуш Калуш 1000
77. 19.10.2019, 15:00, Сб Полісся Полісся 1:0 Діназ Діназ 1200
78. 19.10.2019, 15:00, Сб Нива В Нива 2:0 Чайка Чайка 1000
79. 19.10.2019, 15:00, Сб Верес Верес 3:0 Ужгород Ужгород 740

17 ТУР

81. 23.10.2019, 15:00, Ср Полісся Полісся 2:2 Буковина Буковина 1100
82. 23.10.2019, 15:00, Ср Калуш Калуш 1:1 Діназ Діназ 600
83. 23.10.2019, 15:00, Ср Поділля Поділля 0:0 Нива Нива Т 2670
84. 23.10.2019, 15:00, Ср Верес Верес 0:1 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 400
85. 23.10.2019, 15:00, Ср Чайка Чайка 2:0 Ужгород Ужгород 100

18 ТУР

86. 27.10.2019, 15:00, Нд Нива Т Нива 0:0 Верес Верес 2000
88. 27.10.2019, 15:00, Нд Буковина Буковина 1:2 Калуш Калуш 1500
89. 27.10.2019, 15:00, Нд Ужгород Ужгород 0:2 Нива Нива В 250
90. 28.10.2019, 14:00, Пн Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 0:4 Чайка Чайка 150
87. 20.11.2019, 13:00, Ср Діназ Діназ -:- Поділля Поділля

19 ТУР

92. 02.11.2019, 14:00, Сб Поділля Поділля 0:1 Буковина Буковина 1000
93. 02.11.2019, 14:00, Сб Верес Верес 2:1 Діназ Діназ 300
94. 02.11.2019, 14:00, Сб Чайка Чайка 2:1 Нива Нива Т 100
95. 02.11.2019, 14:00, Сб Нива В Нива 2:2 Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 500
91. 03.11.2019, 14:00, Нд Калуш Калуш 0:2 Полісся Полісся 600

20 ТУР

97. 09.11.2019, 14:00, Сб Діназ Діназ 1:2 Чайка Чайка 200
96. 10.11.2019, 14:00, Нд Нива Т Нива 3:1 Нива Нива В 1000
98. 10.11.2019, 14:00, Нд Буковина Буковина 5:4 Верес Верес 1750
99. 10.11.2019, 14:00, Нд Полісся Полісся 2:0 Поділля Поділля 1240
100. 11.11.2019, 14:00, Пн Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2 4:0 Ужгород Ужгород 200

21 ТУР

102. 16.11.2019, 13:00, Сб Верес Верес 2:1 Полісся Полісся 600
101. 16.11.2019, 14:00, Сб Поділля Поділля 1:0 Калуш Калуш 700
103. 16.11.2019, 14:00, Сб Чайка Чайка 3:0 Буковина Буковина 100
104. 16.11.2019, 14:00, Сб Нива В Нива 1:0 Діназ Діназ 1000
105. 16.11.2019, 14:00, Сб Ужгород Ужгород 0:4 Нива Нива Т 500

22 ТУР

108. 23.11.2019, , Сб Буковина Буковина -:- Нива Нива В
109. 23.11.2019, , Сб Полісся Полісся -:- Чайка Чайка
106. 23.11.2019, 14:00, Сб Нива Т Нива -:- Оболонь Бровар-2 Оболонь Бровар-2
110. 23.11.2019, 14:00, Сб Калуш Калуш -:- Верес Верес
107. 24.11.2019, , Нд Діназ Діназ -:- Ужгород Ужгород
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору