КАЛЕНДАР

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34

1 ТУР

6. 14.07.2017, 18:00, Пт Жемчужина Жемчужина 2:1 Миколаїв Миколаїв 551
7. 15.07.2017, 16:30, Сб Арсенал Арсенал 1:1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 400
1. 15.07.2017, 17:00, Сб Рух Рух 1:0 Колос Колос 2000
4. 15.07.2017, 17:00, Сб Балкани Балкани 0:2 Геліос Геліос 2000
8. 15.07.2017, 17:00, Сб Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 3:2 Кремінь Кремінь 870
9. 15.07.2017, 17:00, Сб Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 0:1 Суми Суми 1800
5. 15.07.2017, 18:15, Сб Авангард Авангард 0:3 Інгулець Інгулець 1700
3. 15.07.2017, 19:00, Сб Десна Десна 1:0 Волинь Волинь 450
2. 16.07.2017, 18:00, Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:1 Полтава Полтава 500

2 ТУР

10. 21.07.2017, 17:00, Пт Рух Рух 2:3 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2000
12. 21.07.2017, 19:00, Пт Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1:0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 1000
16. 21.07.2017, 19:10, Пт Волинь Волинь 0:0 Балкани Балкани 2000
15. 22.07.2017, 16:30, Сб Геліос Геліос 3:1 Авангард Авангард 600
11. 22.07.2017, 18:00, Сб Кремінь Кремінь 0:2 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1500
13. 22.07.2017, 18:00, Сб Миколаїв Миколаїв 2:3 Арсенал Арсенал 400
17. 22.07.2017, 18:00, Сб Полтава Полтава 2:1 Десна Десна 450
18. 22.07.2017, 18:00, Сб Колос Колос 1:1 Суми Суми 800
14. 22.07.2017, 19:00, Сб Інгулець Інгулець 1:0 Жемчужина Жемчужина 850

3 ТУР

19. 30.07.2017, 17:00, Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:1 Колос Колос 1000
22. 30.07.2017, 17:00, Нд Авангард Авангард 2:1 Волинь Волинь 1280
24. 30.07.2017, 17:00, Нд Арсенал Арсенал 3:1 Інгулець Інгулець 1000
27. 30.07.2017, 17:00, Нд Суми Суми 0:1 Кремінь Кремінь 795
21. 30.07.2017, 18:00, Нд Балкани Балкани 1:1 Полтава Полтава 2100
23. 30.07.2017, 18:00, Нд Жемчужина Жемчужина 0:1 Геліос Геліос 875
25. 30.07.2017, 18:00, Нд Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0:2 Миколаїв Миколаїв 985
26. 30.07.2017, 18:00, Нд Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 0:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1400
20. 30.07.2017, 19:00, Нд Десна Десна 3:0 Рух Рух 800

4 ТУР

34. 04.08.2017, 19:00, Пт Волинь Волинь 1:3 Жемчужина Жемчужина 1250
28. 05.08.2017, 17:00, Сб Рух Рух 0:1 Балкани Балкани 1500
29. 05.08.2017, 17:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:2 Десна Десна 500
33. 05.08.2017, 17:00, Сб Геліос Геліос 0:1 Арсенал Арсенал 900
35. 05.08.2017, 17:00, Сб Полтава Полтава 3:0 Авангард Авангард 200
36. 05.08.2017, 18:00, Сб Колос Колос 4:1 Кремінь Кремінь 660
31. 05.08.2017, 19:00, Сб Миколаїв Миколаїв 2:1 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 350
32. 05.08.2017, 19:00, Сб Інгулець Інгулець 2:0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 650
30. 05.08.2017, 19:30, Сб Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2:1 Суми Суми 800

5 ТУР

38. 09.08.2017, 18:00, Ср Балкани Балкани 1:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1500
39. 09.08.2017, 18:00, Ср Авангард Авангард 2:1 Рух Рух 1374
40. 09.08.2017, 18:00, Ср Жемчужина Жемчужина 0:1 Полтава Полтава 600
43. 09.08.2017, 18:00, Ср Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:1 Інгулець Інгулець 1250
44. 09.08.2017, 18:00, Ср Суми Суми 0:1 Миколаїв Миколаїв 862
45. 09.08.2017, 18:00, Ср Кремінь Кремінь 0:3 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1100
42. 09.08.2017, 18:12, Ср Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 1:2 Геліос Геліос 730
41. 09.08.2017, 18:30, Ср Арсенал Арсенал 2:0 Волинь Волинь 250
37. 09.08.2017, 19:00, Ср Десна Десна 2:3 Колос Колос 3000

6 ТУР

47. 13.08.2017, 17:00, Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:2 Авангард Авангард 800
51. 13.08.2017, 17:00, Нд Геліос Геліос 2:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 950
46. 13.08.2017, 18:00, Нд Рух Рух 2:2 Жемчужина Жемчужина 2000
54. 13.08.2017, 18:00, Нд Колос Колос 1:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 830
48. 13.08.2017, 19:00, Нд Десна Десна 2:0 Балкани Балкани 2402
50. 13.08.2017, 19:00, Нд Інгулець Інгулець 2:1 Суми Суми 800
53. 14.08.2017, 18:00, Пн Полтава Полтава 0:1 Арсенал Арсенал 800
49. 14.08.2017, 19:00, Пн Миколаїв Миколаїв 2:0 Кремінь Кремінь 300
52. 14.08.2017, 19:00, Пн Волинь Волинь 3:2 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 1000

7 ТУР

56. 19.08.2017, 17:00, Сб Авангард Авангард 0:0 Десна Десна 1367
57. 19.08.2017, 17:00, Сб Жемчужина Жемчужина 1:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 460
61. 19.08.2017, 17:00, Сб Суми Суми 1:1 Геліос Геліос 710
55. 19.08.2017, 18:00, Сб Балкани Балкани 1:0 Колос Колос 2000
59. 19.08.2017, 18:00, Сб Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 2:3 Полтава Полтава 715
60. 19.08.2017, 18:00, Сб Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:0 Волинь Волинь 1250
62. 19.08.2017, 18:00, Сб Кремінь Кремінь 0:1 Інгулець Інгулець 1000
63. 19.08.2017, 20:00, Сб Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 2:0 Миколаїв Миколаїв 780
58. 20.08.2017, 17:00, Нд Арсенал Арсенал 0:0 Рух Рух 150

8 ТУР

67. 25.08.2017, 17:00, Пт Балкани Балкани 0:1 Авангард Авангард 2000
69. 25.08.2017, 17:30, Пт Геліос Геліос 0:1 Кремінь Кремінь 1200
70. 25.08.2017, 18:00, Пт Волинь Волинь 1:0 Суми Суми 2500
64. 26.08.2017, 17:00, Сб Рух Рух 0:1 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 2000
65. 26.08.2017, 17:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:3 Арсенал Арсенал 700
71. 26.08.2017, 17:30, Сб Полтава Полтава 2:2 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1000
66. 26.08.2017, 18:00, Сб Десна Десна 3:1 Жемчужина Жемчужина 2618
68. 26.08.2017, 18:00, Сб Інгулець Інгулець 0:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 850
72. 26.08.2017, 18:00, Сб Колос Колос 2:2 Миколаїв Миколаїв 350

9 ТУР

74. 30.08.2017, 17:00, Ср Жемчужина Жемчужина 2:4 Балкани Балкани 1500
75. 30.08.2017, 17:00, Ср Арсенал Арсенал 1:0 Десна Десна 600
79. 30.08.2017, 17:00, Ср Кремінь Кремінь 3:1 Волинь Волинь 1500
76. 30.08.2017, 17:30, Ср Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 785
73. 30.08.2017, 18:00, Ср Авангард Авангард 0:1 Колос Колос 1168
77. 30.08.2017, 18:00, Ср Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 0:2 Рух Рух 1250
78. 30.08.2017, 18:00, Ср Суми Суми 0:4 Полтава Полтава 720
81. 30.08.2017, 19:00, Ср Миколаїв Миколаїв 1:2 Інгулець Інгулець 500
80. 31.08.2017, 19:30, Чт Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:3 Геліос Геліос 900

10 ТУР

83. 03.09.2017, 16:00, Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 700
85. 03.09.2017, 16:00, Нд Балкани Балкани 1:3 Арсенал Арсенал 2300
82. 03.09.2017, 17:00, Нд Рух Рух 0:1 Суми Суми 1500
86. 03.09.2017, 17:00, Нд Авангард Авангард 6:2 Жемчужина Жемчужина 1327
89. 03.09.2017, 17:00, Нд Полтава Полтава 2:0 Кремінь Кремінь 1000
90. 03.09.2017, 17:00, Нд Колос Колос 1:0 Інгулець Інгулець 800
84. 03.09.2017, 18:00, Нд Десна Десна 3:0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 2988
87. 04.09.2017, 16:30, Пн Геліос Геліос 3:1 Миколаїв Миколаїв 400
88. 04.09.2017, 18:00, Пн Волинь Волинь 2:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 950

11 ТУР

94. 09.09.2017, 15:00, Сб Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:3 Десна Десна 1250
93. 09.09.2017, 16:00, Сб Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0:0 Балкани Балкани 480
95. 09.09.2017, 16:00, Сб Суми Суми 0:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 705
92. 09.09.2017, 16:30, Сб Арсенал Арсенал 2:0 Авангард Авангард 300
91. 09.09.2017, 17:00, Сб Жемчужина Жемчужина 1:0 Колос Колос 850
96. 09.09.2017, 17:00, Сб Кремінь Кремінь 1:1 Рух Рух 1300
97. 09.09.2017, 18:00, Сб Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:1 Полтава Полтава 2300
98. 10.09.2017, 18:00, Нд Миколаїв Миколаїв 1:1 Волинь Волинь 700
99. 10.09.2017, 18:00, Нд Інгулець Інгулець 4:0 Геліос Геліос 850

12 ТУР

106. 15.09.2017, 18:00, Пт Волинь Волинь 1:1 Інгулець Інгулець 1000
102. 15.09.2017, 19:00, Пт Десна Десна 3:0 Суми Суми 2430
100. 16.09.2017, 16:00, Сб Рух Рух 1:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1000
101. 16.09.2017, 16:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Кремінь Кремінь 1000
103. 16.09.2017, 16:00, Сб Балкани Балкани 1:1 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 2100
107. 16.09.2017, 16:00, Сб Полтава Полтава 2:0 Миколаїв Миколаїв 1000
108. 16.09.2017, 16:00, Сб Колос Колос 1:2 Геліос Геліос 700
104. 16.09.2017, 17:00, Сб Авангард Авангард 2:1 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 1270
105. 16.09.2017, 17:00, Сб Жемчужина Жемчужина 0:3 Арсенал Арсенал 600

13 ТУР

110. 24.09.2017, 15:00, Нд Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 1:0 Жемчужина Жемчужина 365
111. 24.09.2017, 15:00, Нд Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:2 Авангард Авангард 800
112. 24.09.2017, 15:00, Нд Суми Суми 1:1 Балкани Балкани 662
113. 24.09.2017, 15:00, Нд Кремінь Кремінь 0:1 Десна Десна 1300
115. 24.09.2017, 17:00, Нд Миколаїв Миколаїв 1:1 Рух Рух 600
116. 24.09.2017, 18:00, Нд Інгулець Інгулець 1:2 Полтава Полтава 800
109. 25.09.2017, 16:00, Пн Арсенал Арсенал 2:1 Колос Колос 800
117. 25.09.2017, 16:00, Пн Геліос Геліос 2:0 Волинь Волинь 500
114. 25.09.2017, 19:00, Пн Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 950

14 ТУР

118. 29.09.2017, 16:00, Пт Рух Рух 1:1 Інгулець Інгулець 600
121. 30.09.2017, 15:00, Сб Балкани Балкани 1:1 Кремінь Кремінь 1100
119. 30.09.2017, 16:00, Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Миколаїв Миколаїв 700
123. 30.09.2017, 16:00, Сб Жемчужина Жемчужина 0:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 300
125. 30.09.2017, 16:00, Сб Полтава Полтава 1:0 Геліос Геліос 900
126. 30.09.2017, 16:00, Сб Колос Колос 1:0 Волинь Волинь 350
120. 30.09.2017, 17:00, Сб Десна Десна 0:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1872
122. 30.09.2017, 17:00, Сб Авангард Авангард 1:0 Суми Суми 846
124. 01.10.2017, 15:00, Нд Арсенал Арсенал 1:0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 300

15 ТУР

134. 06.10.2017, 15:00, Пт Геліос Геліос 0:0 Рух Рух 300
129. 06.10.2017, 16:00, Пт Суми Суми 2:3 Жемчужина Жемчужина 223
133. 06.10.2017, 18:00, Пт Інгулець Інгулець 2:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 850
135. 06.10.2017, 18:00, Пт Волинь Волинь 2:0 Полтава Полтава 400
127. 07.10.2017, 15:00, Сб Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0:1 Колос Колос 300
128. 07.10.2017, 15:00, Сб Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 0:0 Арсенал Арсенал 600
130. 07.10.2017, 15:00, Сб Кремінь Кремінь 0:3 Авангард Авангард 1000
131. 07.10.2017, 17:00, Сб Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:1 Балкани Балкани 1000
132. 07.10.2017, 18:00, Сб Миколаїв Миколаїв 1:8 Десна Десна 200

16 ТУР

143. 11.10.2017, 14:00, Ср Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 250
142. 11.10.2017, 14:30, Ср Арсенал Арсенал 3:1 Суми Суми 350
136. 11.10.2017, 15:00, Ср Рух Рух 1:0 Волинь Волинь 600
137. 11.10.2017, 15:00, Ср Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:1 Геліос Геліос 400
139. 11.10.2017, 15:00, Ср Балкани Балкани 0:0 Миколаїв Миколаїв 1200
144. 11.10.2017, 15:00, Ср Колос Колос 1:0 Полтава Полтава 600
138. 11.10.2017, 16:00, Ср Десна Десна 0:0 Інгулець Інгулець 1188
141. 11.10.2017, 16:00, Ср Жемчужина Жемчужина 4:1 Кремінь Кремінь 250
140. 11.10.2017, 17:30, Ср Авангард Авангард 0:1 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 764

17 ТУР

145. 15.10.2017, 15:00, Нд Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 2:1 Колос Колос 300
147. 15.10.2017, 15:00, Нд Кремінь Кремінь 1:1 Арсенал Арсенал 1000
153. 15.10.2017, 15:00, Нд Полтава Полтава 1:0 Рух Рух 400
149. 15.10.2017, 15:30, Нд Миколаїв Миколаїв 2:2 Авангард Авангард 250
148. 15.10.2017, 16:00, Нд Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 0:0 Жемчужина Жемчужина 1300
150. 15.10.2017, 16:00, Нд Інгулець Інгулець 1:0 Балкани Балкани 500
146. 16.10.2017, 14:00, Пн Суми Суми 3:2 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 293
151. 16.10.2017, 15:00, Пн Геліос Геліос 0:0 Десна Десна 500
152. 16.10.2017, 18:00, Пн Волинь Волинь 0:1 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1000

18 ТУР

158. 20.10.2017, 17:00, Пт Інгулець Інгулець 0:0 Авангард Авангард 700
160. 20.10.2017, 18:00, Пт Волинь Волинь 0:2 Десна Десна 1000
154. 21.10.2017, 14:00, Сб Суми Суми 1:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 655
155. 21.10.2017, 15:00, Сб Кремінь Кремінь 1:0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 700
161. 21.10.2017, 15:00, Сб Полтава Полтава 4:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 500
162. 21.10.2017, 15:00, Сб Колос Колос 2:1 Рух Рух 600
157. 21.10.2017, 15:30, Сб Миколаїв Миколаїв 4:1 Жемчужина Жемчужина 200
156. 21.10.2017, 16:00, Сб Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1:5 Арсенал Арсенал 1300
159. 22.10.2017, 14:00, Нд Геліос Геліос 2:1 Балкани Балкани 500

19 ТУР

163. 29.10.2017, 14:00, Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт 0:4 Рух Рух 300
165. 29.10.2017, 14:00, Нд Балкани Балкани 5:0 Волинь Волинь 1000
169. 29.10.2017, 14:00, Нд Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0:2 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 600
170. 29.10.2017, 14:00, Нд Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:2 Кремінь Кремінь 200
171. 29.10.2017, 14:00, Нд Суми Суми 0:2 Колос Колос 398
166. 29.10.2017, 15:00, Нд Авангард Авангард 1:1 Геліос Геліос 946
168. 30.10.2017, 14:00, Пн Арсенал Арсенал 3:0 Миколаїв Миколаїв 400
164. 30.10.2017, 15:00, Пн Десна Десна 1:2 Полтава Полтава 1073
167. 14.11.2017, 14:00, Вт Жемчужина Жемчужина 1:2 Інгулець Інгулець 500

20 ТУР

172. 03.11.2017, 14:00, Пт Рух Рух 2:1 Десна Десна 800
178. 03.11.2017, 16:00, Пт Волинь Волинь 2:1 Авангард Авангард 800
176. 03.11.2017, 17:00, Пт Інгулець Інгулець 1:0 Арсенал Арсенал 750
173. 04.11.2017, 14:00, Сб Кремінь Кремінь 0:2 Суми Суми 800
174. 04.11.2017, 14:00, Сб Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 3:2 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 300
177. 04.11.2017, 14:00, Сб Геліос Геліос 3:0 Жемчужина Жемчужина 500
180. 04.11.2017, 14:00, Сб Колос Колос 1:0 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 300
179. 05.11.2017, 13:00, Нд Полтава Полтава 4:0 Балкани Балкани 400
175. 05.11.2017, 17:00, Нд Миколаїв Миколаїв 3:0 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 500

21 ТУР

184. 10.11.2017, 14:00, Пт Жемчужина Жемчужина 4:3 Волинь Волинь 300
186. 10.11.2017, 14:00, Пт Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 0:2 Інгулець Інгулець 500
182. 11.11.2017, 13:00, Сб Балкани Балкани 1:1 Рух Рух 1500
185. 11.11.2017, 13:00, Сб Арсенал Арсенал 3:1 Геліос Геліос 200
189. 11.11.2017, 13:00, Сб Кремінь Кремінь 0:1 Колос Колос 750
183. 11.11.2017, 14:00, Сб Авангард Авангард 2:0 Полтава Полтава 483
187. 11.11.2017, 14:00, Сб Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 1:0 Миколаїв Миколаїв 200
188. 11.11.2017, 14:00, Сб Суми Суми 0:0 Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 258
181. 11.11.2017, 15:00, Сб Десна Десна 1:2 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1243

22 ТУР

194. 25.10.2017, 16:00, Ср Інгулець Інгулець 2:0 Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта 250
191. 16.11.2017, 13:00, Чт Гірник-Спорт Гірник-Спорт 1:0 Балкани Балкани 400
190. 17.11.2017, 14:00, Пт Рух Рух 2:0 Авангард Авангард 650
196. 17.11.2017, 16:00, Пт Волинь Волинь 1:3 Арсенал Арсенал 800
195. 18.11.2017, 13:00, Сб Геліос Геліос 1:3 Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро 300
197. 18.11.2017, 13:00, Сб Полтава Полтава 3:0 Жемчужина Жемчужина 100
198. 18.11.2017, 13:00, Сб Колос Колос 0:1 Десна Десна 500
192. 18.11.2017, 14:00, Сб Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар 1:2 Кремінь Кремінь 400
193. 18.11.2017, 16:00, Сб Миколаїв Миколаїв 0:0 Суми Суми 250

23 ТУР

199. 18.03.2018, , Нд Балкани Балкани -:- Десна Десна
200. 18.03.2018, , Нд Авангард Авангард -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
201. 18.03.2018, , Нд Жемчужина Жемчужина -:- Рух Рух
202. 18.03.2018, , Нд Арсенал Арсенал -:- Полтава Полтава
203. 18.03.2018, , Нд Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро -:- Волинь Волинь
204. 18.03.2018, , Нд Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта -:- Геліос Геліос
205. 18.03.2018, , Нд Суми Суми -:- Інгулець Інгулець
206. 18.03.2018, , Нд Кремінь Кремінь -:- Миколаїв Миколаїв
207. 18.03.2018, , Нд Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Колос Колос

24 ТУР

208. 25.03.2018, , Нд Рух Рух -:- Арсенал Арсенал
209. 25.03.2018, , Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Жемчужина Жемчужина
210. 25.03.2018, , Нд Десна Десна -:- Авангард Авангард
211. 25.03.2018, , Нд Миколаїв Миколаїв -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
212. 25.03.2018, , Нд Інгулець Інгулець -:- Кремінь Кремінь
213. 25.03.2018, , Нд Геліос Геліос -:- Суми Суми
214. 25.03.2018, , Нд Волинь Волинь -:- Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
215. 25.03.2018, , Нд Полтава Полтава -:- Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
216. 25.03.2018, , Нд Колос Колос -:- Балкани Балкани

25 ТУР

217. 01.04.2018, , Нд Авангард Авангард -:- Балкани Балкани
218. 01.04.2018, , Нд Жемчужина Жемчужина -:- Десна Десна
219. 01.04.2018, , Нд Арсенал Арсенал -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
220. 01.04.2018, , Нд Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро -:- Рух Рух
221. 01.04.2018, , Нд Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта -:- Полтава Полтава
222. 01.04.2018, , Нд Суми Суми -:- Волинь Волинь
223. 01.04.2018, , Нд Кремінь Кремінь -:- Геліос Геліос
224. 01.04.2018, , Нд Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Інгулець Інгулець
225. 01.04.2018, , Нд Миколаїв Миколаїв -:- Колос Колос

26 ТУР

226. 06.04.2018, , Пт Рух Рух -:- Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
227. 06.04.2018, , Пт Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
228. 06.04.2018, , Пт Десна Десна -:- Арсенал Арсенал
229. 06.04.2018, , Пт Балкани Балкани -:- Жемчужина Жемчужина
230. 06.04.2018, , Пт Інгулець Інгулець -:- Миколаїв Миколаїв
231. 06.04.2018, , Пт Геліос Геліос -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
232. 06.04.2018, , Пт Волинь Волинь -:- Кремінь Кремінь
233. 06.04.2018, , Пт Полтава Полтава -:- Суми Суми
234. 06.04.2018, , Пт Колос Колос -:- Авангард Авангард

27 ТУР

235. 14.04.2018, , Сб Жемчужина Жемчужина -:- Авангард Авангард
236. 14.04.2018, , Сб Арсенал Арсенал -:- Балкани Балкани
237. 14.04.2018, , Сб Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро -:- Десна Десна
238. 14.04.2018, , Сб Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
239. 14.04.2018, , Сб Суми Суми -:- Рух Рух
240. 14.04.2018, , Сб Кремінь Кремінь -:- Полтава Полтава
241. 14.04.2018, , Сб Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Волинь Волинь
242. 14.04.2018, , Сб Миколаїв Миколаїв -:- Геліос Геліос
243. 14.04.2018, , Сб Інгулець Інгулець -:- Колос Колос

28 ТУР

244. 18.04.2018, , Ср Рух Рух -:- Кремінь Кремінь
245. 18.04.2018, , Ср Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Суми Суми
246. 18.04.2018, , Ср Десна Десна -:- Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
247. 18.04.2018, , Ср Балкани Балкани -:- Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
248. 18.04.2018, , Ср Авангард Авангард -:- Арсенал Арсенал
249. 18.04.2018, , Ср Геліос Геліос -:- Інгулець Інгулець
250. 18.04.2018, , Ср Волинь Волинь -:- Миколаїв Миколаїв
251. 18.04.2018, , Ср Полтава Полтава -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
252. 18.04.2018, , Ср Колос Колос -:- Жемчужина Жемчужина

29 ТУР

253. 22.04.2018, , Нд Арсенал Арсенал -:- Жемчужина Жемчужина
254. 22.04.2018, , Нд Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро -:- Авангард Авангард
255. 22.04.2018, , Нд Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта -:- Балкани Балкани
256. 22.04.2018, , Нд Суми Суми -:- Десна Десна
257. 22.04.2018, , Нд Кремінь Кремінь -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
258. 22.04.2018, , Нд Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Рух Рух
259. 22.04.2018, , Нд Миколаїв Миколаїв -:- Полтава Полтава
260. 22.04.2018, , Нд Інгулець Інгулець -:- Волинь Волинь
261. 22.04.2018, , Нд Геліос Геліос -:- Колос Колос

30 ТУР

262. 28.04.2018, , Сб Рух Рух -:- Миколаїв Миколаїв
263. 28.04.2018, , Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
264. 28.04.2018, , Сб Десна Десна -:- Кремінь Кремінь
265. 28.04.2018, , Сб Балкани Балкани -:- Суми Суми
266. 28.04.2018, , Сб Авангард Авангард -:- Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
267. 28.04.2018, , Сб Жемчужина Жемчужина -:- Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
268. 28.04.2018, , Сб Волинь Волинь -:- Геліос Геліос
269. 28.04.2018, , Сб Полтава Полтава -:- Інгулець Інгулець
270. 28.04.2018, , Сб Колос Колос -:- Арсенал Арсенал

31 ТУР

271. 02.05.2018, , Ср Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро -:- Арсенал Арсенал
272. 02.05.2018, , Ср Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта -:- Жемчужина Жемчужина
273. 02.05.2018, , Ср Суми Суми -:- Авангард Авангард
274. 02.05.2018, , Ср Кремінь Кремінь -:- Балкани Балкани
275. 02.05.2018, , Ср Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Десна Десна
276. 02.05.2018, , Ср Миколаїв Миколаїв -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
277. 02.05.2018, , Ср Інгулець Інгулець -:- Рух Рух
278. 02.05.2018, , Ср Геліос Геліос -:- Полтава Полтава
279. 02.05.2018, , Ср Волинь Волинь -:- Колос Колос

32 ТУР

280. 06.05.2018, , Нд Рух Рух -:- Геліос Геліос
281. 06.05.2018, , Нд Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Інгулець Інгулець
282. 06.05.2018, , Нд Десна Десна -:- Миколаїв Миколаїв
283. 06.05.2018, , Нд Балкани Балкани -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
284. 06.05.2018, , Нд Авангард Авангард -:- Кремінь Кремінь
285. 06.05.2018, , Нд Жемчужина Жемчужина -:- Суми Суми
286. 06.05.2018, , Нд Арсенал Арсенал -:- Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
287. 06.05.2018, , Нд Полтава Полтава -:- Волинь Волинь
288. 06.05.2018, , Нд Колос Колос -:- Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро

33 ТУР

289. 12.05.2018, , Сб Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта -:- Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро
290. 12.05.2018, , Сб Суми Суми -:- Арсенал Арсенал
291. 12.05.2018, , Сб Кремінь Кремінь -:- Жемчужина Жемчужина
292. 12.05.2018, , Сб Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар -:- Авангард Авангард
293. 12.05.2018, , Сб Миколаїв Миколаїв -:- Балкани Балкани
294. 12.05.2018, , Сб Інгулець Інгулець -:- Десна Десна
295. 12.05.2018, , Сб Геліос Геліос -:- Гірник-Спорт Гірник-Спорт
296. 12.05.2018, , Сб Волинь Волинь -:- Рух Рух
297. 12.05.2018, , Сб Полтава Полтава -:- Колос Колос

34 ТУР

298. 19.05.2018, , Сб Рух Рух -:- Полтава Полтава
299. 19.05.2018, , Сб Гірник-Спорт Гірник-Спорт -:- Волинь Волинь
300. 19.05.2018, , Сб Десна Десна -:- Геліос Геліос
301. 19.05.2018, , Сб Балкани Балкани -:- Інгулець Інгулець
302. 19.05.2018, , Сб Авангард Авангард -:- Миколаїв Миколаїв
303. 19.05.2018, , Сб Жемчужина Жемчужина -:- Оболонь-Бровар Оболонь-Бровар
304. 19.05.2018, , Сб Арсенал Арсенал -:- Кремінь Кремінь
305. 19.05.2018, , Сб Черкаський Дніпро Черкаський Дніпро -:- Суми Суми
306. 19.05.2018, , Сб Колос Колос -:- Нафтовик-Укрнафта Нафтовик-Укрнафта
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору