Статистика

М Команда I П Н П РМ О ЧГ
1 Минай"Минай" 30 19 5 6 51-28 62
2 Рух"Рух" 30 18 7 5 51-21 61
3 Інгулець"Інгулець" 30 17 9 4 47-22 60
4 Агробізнес"Агробізнес" 30 19 3 8 52-30 60
5 Волинь"Волинь" 30 17 6 7 57-36 57
6 Оболонь"Оболонь" 30 14 9 7 40-31 51
7 Металіст 1925"Металіст 1925" 30 15 6 9 44-34 51
8 Авангард"Авангард" 30 13 6 11 37-40 45
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 30 12 3 15 42-48 39
10 Чорноморець"Чорноморець" 30 10 9 11 40-37 39
11 Миколаїв"Миколаїв" 30 8 10 12 45-45 34
12 Прикарпаття"Прикарпаття" 30 9 3 18 44-51 30
13 Кремінь"Кремінь" 30 7 6 17 35-57 27
14 Балкани"Балкани" 30 5 10 15 27-51 25
15 Металург"Металург" 30 6 4 20 28-58 22
16 Черкащина"Черкащина" 30 1 4 25 23-74 7
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 14.08.2020 року ФК "Металург" Запоріжжя зараховується технічна поразка (0:3) (за неявку команди на матч без поважної причини), а команді "Рух" Львів – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
М Команда
1 Минай"Минай"
2 Рух"Рух"
3 Інгулець"Інгулець"
4 Агробізнес"Агробізнес"
5 Волинь"Волинь"
6 Оболонь"Оболонь"
7 Металіст 1925"Металіст 1925"
8 Авангард"Авангард"
9 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт"
10 Чорноморець"Чорноморець"
11 Миколаїв"Миколаїв"
12 Прикарпаття"Прикарпаття"
13 Кремінь"Кремінь"
14 Балкани"Балкани"
15 Металург"Металург"
16 Черкащина"Черкащина"
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 14.08.2020 року ФК "Металург" Запоріжжя зараховується технічна поразка (0:3) (за неявку команди на матч без поважної причини), а команді "Рух" Львів – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
M Команда Середня Вдома На виїзді Найбільша
1 Металіст 1925"Металіст 1925" 2400 51274 18333 9619
2 Прикарпаття"Прикарпаття" 1508 32550 11170 4300
3 Рух"Рух" 1453 25400 16736 4200
4 Чорноморець"Чорноморець" 1426 22251 19096 4700
5 Агробізнес"Агробізнес" 1397 27610 12907 3500
6 Волинь"Волинь" 1236 17410 18420 3200
7 Оболонь"Оболонь" 1216 11950 23312 2000
8 Інгулець"Інгулець" 1184 6610 27731 940
9 Минай"Минай" 1112 11550 20699 1500
10 Металург"Металург" 1101 17017 14900 3500
11 Балкани"Балкани" 1061 14320 16453 3100
12 Авангард"Авангард" 842 10636 13780 2400
13 Миколаїв"Миколаїв" 815 4908 18733 1000
14 Кремінь"Кремінь" 645 5050 13658 1500
15 Черкащина"Черкащина" 628 5900 12322 1500
16 Гірник-Спорт"Гірник-Спорт" 603 5650 11836 900
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 08.08.2019 року ФК "Авангард" Краматорськ зараховується технічна поразка (0:3) (за вихід на поле футболіста не внесеного до рапорту арбітра на матч), а команді "Прикарпаття" Івано-Франківськ – технічна перемога (3:0).
- Згідно з рішенням КДК УАФ від 14.08.2020 року ФК "Металург" Запоріжжя зараховується технічна поразка (0:3) (за неявку команди на матч без поважної причини), а команді "Рух" Львів – технічна перемога (3:0).
Поділитись:
30 ТУР
ВІВТОРОК 11.08.20
11.08. 17:30 Черкащина Черкащина 0:4 МиколаївМиколаїв 0
ЧЕТВЕР 13.08.20
13.08. 17:30 Балкани Балкани 1:1 ІнгулецьІнгулець 0
13.08. 17:30 Металіст 1925 Металіст 1925 4:2 КреміньКремінь 0
13.08. 17:30 Агробізнес Агробізнес 2:0 ОболоньОболонь 0
13.08. 17:30 Металург Металург 1:4 ЧорноморецьЧорноморець 0
13.08. 17:30 Гірник-Спорт Гірник-Спорт 2:4 ПрикарпаттяПрикарпаття 0
13.08. 17:30 Минай Минай 1:0 ВолиньВолинь 0
13.08. 17:30 Рух Рух 4:0 АвангардАвангард 0
БОМБАРДИРИ
Місце Гравець Команда Голи (з пенальті)
1 М'яч Денис Кожанов Денис Кожанов Волинь (Луцьк) 18 (6)
2 Ніка Сітчінава Ніка Сітчінава Інгулець (Петрове) 17 (2)
3 Анатолій Нурієв Анатолій Нурієв Минай (Закарпаття) 17 (10)
4 Вадим Яворський Вадим Яворський Миколаїв (Миколаїв) 15 (1)
5 Данііл Кондраков Данііл Кондраков Рух (Львів) 11 (2)
6 Ігор Сікорський Ігор Сікорський Чорноморець (Одеса) 11 (2)
7 Юрій Климчук Юрій Климчук Рух (Львів) 11 (5)
8 Олександр Батальський Олександр Батальський Оболонь (Київ) 10 (1)
9 Ярослав Ямполь Ярослав Ямполь Металіст 1925 (Харків) 10 (3)
10 Роберт Гегедош Роберт Гегедош Минай (Закарпаття) 9 (0)
11 Роман Барчук Роман Барчук Прикарпаття (Івано-Франківськ) 9 (2)
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Магазин Вгору Вгору