«Клас проти порядку». Матч особливої уваги. «Агробізнес» - «Дніпро-1»

«Клас проти порядку». Матч особливої уваги. «Агробізнес» - «Дніпро-1»

У Волочиську у рамках п’ятого туру Першої ліги зустрінуться учасники «Золотого матчу» за звання абсолютного чемпіона Другої ліги сезону 2017/18
РЕЗУЛЬТАТИ
П'ЯТНИЦЯ 17.08.18
МиколаївМиколаїв 1:0 ПрикарпаттяПрикарпаття
СУБОТА 18.08.18
ЗіркаЗірка -:- КобраКобра
КолосКолос 2:2 АвангардАвангард
Гірник-СпортГірник-Спорт 1:0 БалканиБалкани
АгробізнесАгробізнес 0:1 Дніпро-1Дніпро-1
ВолиньВолинь 3:0 СумиСуми
РухРух 0:1 ІнгулецьІнгулець
Металіст 1925Металіст 1925 0:1 Оболонь БроварОболонь Бровар
НАСТУПНІ ТУРИ
НЕДІЛЯ 26.08.18
ІнгулецьІнгулець -:- Гірник-СпортГірник-Спорт
ПрикарпаттяПрикарпаття -:- РухРух
КолосКолос -:- МиколаївМиколаїв
Дніпро-1Дніпро-1 -:- ВолиньВолинь
КобраКобра -:- Металіст 1925Металіст 1925
БалканиБалкани -:- ЗіркаЗірка
АвангардАвангард -:- СумиСуми
ПОНЕДІЛОК 27.08.18
Оболонь БроварОболонь Бровар -:- АгробізнесАгробізнес
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Волинь "Волинь" 5 10-0 15
2 Дніпро-1 "Дніпро-1" 5 12-3 12
3 Миколаїв "Миколаїв" 5 5-3 10
4 Колос "Колос" 5 7-2 9
5 Металіст 1925 "Металіст 1925" 5 8-4 9
6 Авангард "Авангард" 5 7-5 8
7 Оболонь Бровар "Оболонь Бровар" 5 3-2 8
8 Інгулець "Інгулець" 5 5-5 7
9 Балкани "Балкани" 5 4-4 7
10 Суми "Суми" 5 7-10 7
11 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 5 4-9 6
12 Рух "Рух" 5 4-7 4
13 Прикарпаття "Прикарпаття" 5 1-4 3
14 Агробізнес "Агробізнес" 5 1-6 2
15 Зірка "Зірка" 4 1-8 0
16 Кобра "Кобра" 4 1-8 0
М'яч Станіслав Куліш
Станіслав
Куліш
"Дніпро-1"
4
Олег Синиця
Олег
Синиця
"Металіст 1925"
4
Денис Кожанов
Денис
Кожанов
"Волинь"
4
Вадим Яворський
Вадим
Яворський
"Суми"
3
Дмитро Козьбан
Дмитро
Козьбан
"Волинь"
3
ВСЯ ТАБЛИЦЯВся таблиця
РЕЗУЛЬТАТИ
П'ЯТНИЦЯ 02.06.17
КреміньКремінь 3:1 НікопольНікополь
ЖемчужинаЖемчужина 8:0 МеталургМеталург
МирМир 6:0 СуднобудівникСуднобудівник
ПоділляПоділля 1:0 Іллічівець-2Іллічівець-2
РухРух 5:0 ЕнергіяЕнергія
НиваНива 1:1 Реал ФармаРеал Фарма
Інгулець-2Інгулець-2 0:2 Тепловик-ПрикарпаттяТепловик-Прикарпаття
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Жемчужина "Жемчужина" 32 75-22 76
2 Рух "Рух" 32 68-24 74
3 Кремінь "Кремінь" 32 67-29 68
4 Балкани "Балкани" 32 54-32 57
5 Реал Фарма "Реал Фарма" 32 50-31 57
6 Інгулець-2 "Інгулець-2" 32 50-33 50
7 Нива "Нива" 32 42-33 50
8 Енергія "Енергія" 32 62-46 48
9 Мир "Мир" 32 39-31 48
10 Тепловик-Прикарпаття "Тепловик-Прикарпаття" 32 51-35 46
11 Нікополь "Нікополь" 32 40-49 41
12 Іллічівець-2 "Іллічівець-2" 32 42-56 34
13 Кристал "Кристал" 32 31-24 26
14 Поділля "Поділля" 32 29-68 25
15 Арсенал-Київщина "Арсенал-Київщина" 32 29-82 25
16 Металург "Металург" 32 35-104 23
17 Суднобудівник "Суднобудівник" 32 19-84 22
М'яч Ігор Худобяк
Ігор
Худобяк
"Тепловик-Прикарпаття"
25
Роман Бочак
Роман
Бочак
"Енергія"
22
Артем Козлов
Артем
Козлов
"Кремінь"
22
Руслан Паламар
Руслан
Паламар
"Жемчужина"
20
Сергій Урсуленко
Сергій
Урсуленко
"Балкани"
14
Дмитро Шастал
Дмитро
Шастал
"Енергія"
14
Артур Каськов
Артур
Каськов
"Металург"
14
Алішер Якубов
Алішер
Якубов
"Поділля"
11
Михайло Шестаков
Михайло
Шестаков
"Жемчужина"
11
ВСЯ ТАБЛИЦЯВся таблиця
РЕЗУЛЬТАТИ
Прев'ю відео
16 Тур. Черкаський Дніпро 1:1 Геліос
Картинка
Картинка
Картинка
Картинка
Картинка
Картинка
Прев'ю відео
Нова айдентика ПФЛ. 10.02.2018
Картинка
Картинка
Група Соц сети Група Соц сети Група Соц сети Вгору