Турнір "Прикарпаття", Мазяр - у Житомирі, Рада ліг у четвер - Новини ПФЛ (відео)

Турнір "Прикарпаття", Мазяр - у Житомирі, Рада ліг у четвер - Новини ПФЛ (відео)

Міжсезоння лише стартувало, а уже є низка новин для вболівальників команд
РЕЗУЛЬТАТИ
СЕРЕДА 25.10.17
ІнгулецьІнгулець 2:0 Нафтовик-УкрнафтаНафтовик-Укрнафта
ЧЕТВЕР 16.11.17
Гірник-СпортГірник-Спорт 1:0 БалканиБалкани
П'ЯТНИЦЯ 17.11.17
РухРух 2:0 АвангардАвангард
ВолиньВолинь 1:3 АрсеналАрсенал
СУБОТА 18.11.17
ГеліосГеліос 1:3 Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро
ПолтаваПолтава 3:0 ЖемчужинаЖемчужина
КолосКолос 0:1 ДеснаДесна
Оболонь-БроварОболонь-Бровар 1:2 КреміньКремінь
МиколаївМиколаїв 0:0 СумиСуми
НАСТУПНІ ТУРИ
НЕДІЛЯ 18.03.18
БалканиБалкани -:- ДеснаДесна
АвангардАвангард -:- Гірник-СпортГірник-Спорт
ЖемчужинаЖемчужина -:- РухРух
АрсеналАрсенал -:- ПолтаваПолтава
Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро -:- ВолиньВолинь
Нафтовик-УкрнафтаНафтовик-Укрнафта -:- ГеліосГеліос
СумиСуми -:- ІнгулецьІнгулець
КреміньКремінь -:- МиколаївМиколаїв
Оболонь-БроварОболонь-Бровар -:- КолосКолос
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Арсенал "Арсенал" 22 44-13 55
2 Полтава "Полтава" 22 39-14 50
3 Інгулець "Інгулець" 22 30-12 45
4 Колос "Колос" 22 26-17 41
5 Десна "Десна" 22 38-15 40
6 Геліос "Геліос" 22 30-20 40
7 Авангард "Авангард" 22 28-27 34
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 22 16-26 31
9 Рух "Рух" 22 23-21 28
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 22 17-21 27
11 Балкани "Балкани" 22 20-23 26
12 Миколаїв "Миколаїв" 22 26-35 24
13 Жемчужина "Жемчужина" 22 27-44 21
14 Кремінь "Кремінь" 22 17-35 21
15 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 22 16-25 20
16 Суми "Суми" 22 16-29 20
17 Волинь "Волинь" 22 19-36 18
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 22 16-35 14
М'яч Олександр Акименко
Олександр
Акименко
"Інгулець"
15
Олександр Батальський
Олександр
Батальський
"Арсенал"
12
Максим Дегтярьов
Максим
Дегтярьов
"Полтава"
9
Денис Фаворов
Денис
Фаворов
"Десна"
9
Артем Козлов
Артем
Козлов
"Геліос"
8
Ігор Сікорський
Ігор
Сікорський
"Миколаїв"
8
Сергій Кравченко
Сергій
Кравченко
"Геліос"
8
Владислав Шаповал
Владислав
Шаповал
"Волинь"
8
1
Адерінсола
Есеола
"Арсенал"
18.03
2
Артем
Кулішенко
"Жемчужина"
18.03
3
Олександр
Лучик
"Миколаїв"
18.03
4
Олег
Марчук
"Волинь"
18.03
5
Віталій
Мирний
"Гірник-Спорт"
18.03
6
Віталій
Павлов
"Інгулець"
18.03
7
Олег
Слободян
"Оболонь-Бровар"
18.03
ВСЯ ТАБЛИЦЯВся таблиця
РЕЗУЛЬТАТИ