РЕЗУЛЬТАТИ
НЕДІЛЯ 15.10.17
Нафтовик-УкрнафтаНафтовик-Укрнафта 2:1 КолосКолос
КреміньКремінь 1:1 АрсеналАрсенал
ПолтаваПолтава 1:0 РухРух
МиколаївМиколаїв 2:2 АвангардАвангард
Оболонь-БроварОболонь-Бровар 0:0 ЖемчужинаЖемчужина
ІнгулецьІнгулець 1:0 БалканиБалкани
ПОНЕДІЛОК 16.10.17
СумиСуми 3:2 Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро
ГеліосГеліос 0:0 ДеснаДесна
ВолиньВолинь 0:1 Гірник-СпортГірник-Спорт
НАСТУПНІ ТУРИ
П'ЯТНИЦЯ 20.10.17
ІнгулецьІнгулець 17:00 АвангардАвангард
ВолиньВолинь 18:00 ДеснаДесна
СУБОТА 21.10.17
СумиСуми 14:00 Нафтовик-УкрнафтаНафтовик-Укрнафта
КреміньКремінь 15:00 Черкаський ДніпроЧеркаський Дніпро
ПолтаваПолтава 15:00 Гірник-СпортГірник-Спорт
КолосКолос 15:00 РухРух
МиколаївМиколаїв 15:30 ЖемчужинаЖемчужина
Оболонь-БроварОболонь-Бровар 16:00 АрсеналАрсенал
НЕДІЛЯ 22.10.17
ГеліосГеліос 14:00 БалканиБалкани
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ СПИСОК БОМБАРДИРІВ ДИСКВАЛІФІКОВАНІ
1 Арсенал "Арсенал" 17 30-9 43
2 Полтава "Полтава" 17 26-11 38
3 Десна "Десна" 17 32-9 34
4 Геліос "Геліос" 17 22-12 33
5 Інгулець "Інгулець" 17 23-11 32
6 Колос "Колос" 17 20-15 29
7 Авангард "Авангард" 17 24-22 29
8 Гірник-Спорт "Гірник-Спорт" 17 13-16 25
9 Балкани "Балкани" 17 13-15 22
10 Оболонь-Бровар "Оболонь-Бровар" 17 10-12 20
11 Рух "Рух" 17 13-17 18
12 Жемчужина "Жемчужина" 17 21-29 18
13 Нафтовик-Укрнафта "Нафтовик-Укрнафта" 17 12-17 17
14 Миколаїв "Миколаїв" 17 19-30 17
15 Волинь "Волинь" 17 13-21 15
16 Суми "Суми" 17 13-27 12
17 Кремінь "Кремінь" 17 12-30 12
18 Черкаський Дніпро "Черкаський Дніпро" 17 13-26 11
М'яч Олександр Акименко
Олександр
Акименко
"Інгулець"
12
Денис Фаворов
Денис
Фаворов
"Десна"
9
Олександр Батальський
Олександр
Батальський
"Арсенал"
7
Ігор Сікорський
Ігор
Сікорський
"Миколаїв"
7
Віталій Собко
Віталій
Собко
"Авангард"
7
Артем Козлов
Артем
Козлов
"Геліос"
6
Сергій Кравченко
Сергій
Кравченко
"Геліос"
6
Олександр Ковпак
Олександр
Ковпак
"Полтава"
5
Олександр Волков
Олександр
Волков
"Десна"
5
Олександр Бондаренко
Олександр
Бондаренко
"Колос"
5
Максим Дегтярьов
Максим
Дегтярьов
"Полтава"
5
Михайло Шестаков
Михайло
Шестаков
"Жемчужина"
5
1
Володимир
Гаврилюк
"Балкани"
22.10
2
Сергій
Кравченко
"Геліос"
22.10
3
Олександр
Райчєв
"Балкани"
22.10
4
Сергій
Алексанов
"Миколаїв"
21.10
5
Віталій
Бойко
"Черкаський Дніпро"
21.10
6
Дмитро
Кошелюк
"Суми"
21.10
7
Герасіме
Резесідзе
"Черкаський Дніпро"
21.10
8
Владислав
Клименко
"Інгулець"
20.10
ВСЯ ТАБЛИЦЯВся таблиця
РЕЗУЛЬТАТИ